Mūsų mokykla įsitraukė į Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos organizuojamą projektą „Europos judrioji savaitė“.

Rugsėjo 1622 dienomis mokykloje pertraukų metu mokiniai buvo kviečiami į salę, kur šoko ir sportavo. Mokiniai dalyvavo akcijoje „Apibėk aplink mokyklą“.

Labai gerai besimokantiems ir iniciatyviems 1-4 klasių mokiniams gegužės 25 dieną mokykla padovanojo išvyką į Vikingų kaimą.

Aštuoniolika gabiausių vaikų linksmai praleido laiką nuostabiame Vikingų kaime. Mokiniams labai patiko kepti blynus, virti bei skanauti įvairių žolelių arbatą, kurstyti aukurą. Visi kartu linksmai žaidė senovinius žaidimus, matavosi vikingų drabužius bei šalmus. Teko išbandyti ir vikingų ginklus linksmose kovose.

Išvyka paliko neišdildomų įspūdžių visai vasarai!

Projektas finansuojamas iš  2015–2017 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Programos įgyvendinamo trukmė - nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio.

Projekto tikslas  skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir stiprinti sveikatą, organizuojant įvairias fizines, kūrybines veiklas, įtraukiant ir mokyklos bendruomenę.

Planuojamas projekto rezultatas – daugės įtrauktų mokinių į įdomią, aktyvią sportinę veiklą, stiprinsime jų sveikatą, skatinsime mokinius, atsakingiau rūpinsis savo sveikata.

R. Mikalauskienė

Socialinė pedagogė

Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos rėmimo programos lėšomis.

Programos tikslas – stiprinti  mokinių emocinę, psichinę, fizinę savijautą taikant terapines, kūrybines, prevencines priemones, organizuojant kryptingą užimtumą. Programos įgyvendinamo trukmė – nuo birželio iki gruodžio mėnesio.

Projekto metu, mokiniams vyks grupiniai užsiėmimai po pamokų, kartą į savaitę. Užsiėmimų metu  bus taikomos dailės, smėlio terapija, lipdymas iš modelino.

Pasiūlytoje veikloje mokiniai,  mokysis darbo komandoje, draugiškumo, supratimo, pagarbos sau ir kitiems. Sudarysime galimybę, išbandyti smėlio terapiją,  mokiniams, pertraukų metu.

Vasaros poilsio  stovyklos metu pagal numatytą planą, tęsime numatytas veiklas.

R. Mikalauskienė

Socialinė pedagogė