Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis...

                                                                     Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

 

     2016 m. gegužės mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai skamba akordeono muzikos garsai. Šį koncertą mokiniams ir mokytojoms jau ketvirtus metus dovanoja Elektrėnų meno mokyklos akordeono skyriaus mokytojos A. Merkienė, J. Janavičiūtė ir K. Dabravolskaitė su būriu muzikantų. Vyko netradicinė pamoka-koncertas „Aš ir akordeonas“. Mokytojos papasakojo apie akordeoną, o muzikantai  dabartiniai ir buvę mūsų mokyklos mokiniai, atskleidė savo gebėjimus valdant šį instrumentą. 

     Besibaigiant mokslo metams 2e klasės mokiniai aplankė „Drugelio“ ir „Žiogelio“ darželius. Dar visai neseniai patys ten mokėsi ir žaidė, o dabar sugrįžo, kaip svečiai ir aktoriai. Mažiesiems savo draugams antrokai parodė nuotaikingą, linksmą spektaklį „Aitvaras Teisėjas“. Už vaidybą, dainavimą, grojimą dūdelėmis ir aktorinius sugebėjimus žiūrovai vekėjus apdovanojo ne tik garsiais plojimais, bet ir saldžiomis dovanomis. Vaikai buvo labai laimingi, kad susitiko su buvusiomis auklėtojomis, pasidairė po pasikeitusius darželius.

      Ačiū „Drugeliui“ ir „Žiogeliui“ už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

 

2e klasės mokytoja

Rasa Sendzikienė

 

      „MAMA" – toks, rodos, įprastas visiems kasdienis žodis.

    Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet, kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – brangesnis, gražiau tariamas ir toks vienintelis. 

       Taip ir Gilučių skyriaus mokinukai balandžio 29 d. vykusioje šventėje tarė pačius gražiausius žodžius ir nuoširdžiausius linkėjimus savo mamytėms bei dovanojo pačių pagamintas dovanėles. O klasėje parengta mamyčių portretų parodėlė sužavėjo visas mamytes.

R.Jarockienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...