2015 metai paskelbti Lietuvos etnografinių regionų metais. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai vykdė projektą „Keliaujame po Lietuvą“, kuris vyko keliais etapais.

    Mokytojos paruošė pažintinius stendus, supažindinančius su kiekvienu etnografiniu regionu: tarmėmis, tautiniais drabužiais, tradicijomis. 

        Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

      Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai įvairiose programose piešė, rašė laišką, braižė lenteles ir diagramas. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali padėti ir mokytis. Konkurso dalyviams kompiuteris tikrai yra draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

Tegul saulutės spindulių 

Tau niekad nepristinga, mama !

Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių...

Tik būki laimingiausia, mano mama !

  

       Šilčiausius žodžius balandžio 30 d. Gilučiuose vykusiame renginyje vaikučiai tarė savo MAMYTĖMS.

      

      Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimtasis „Kengūros“ konkursas. Jame kasmet aktyviai dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai (šiemet net 79 pirmų-ketvirtų klasių mokiniai).

       1-2 klasės priklauso „Nykštukų“, o 2-4 klasės – „Mažylių“ grupei.

     Konkurso organizatoriai sveikina šaunius dalyvius, tikisi, kad jų entuziazmas neišblės, džiaugiasi bendro nuoširdaus darbo rezultatais ir linki sėkmės ateityje.

       Pateikiame tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2015“ preliminarius rezultatus.

                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

                                                Genė Markevičiūtė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...