Adventas -  tai didysis laukimas. Laukdami Šv. Kalėdų Gilučių skyriaus vaikučiai kartu su kaimo bendruomenės etnografiniu ansambliu „Obelėlė“ pynė Adventinį vainiką. Klausė V. Vičkačkienės pasakojimo apie tai , ką ilgais advento vakarais veikdavo mūsų senoliai. O Gilučių kaimo rašytojos O. Mozuraitienė, J. Žigutienė ir G. Pupalaigytė skaitė savo poeziją.

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.

Lapkričio 19 d. Elektrėnų sporto mokykloje  vyko  Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos.  Aikštelėje varžėsi  Elektrėnų  ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti I vietos  diplomais. Laimingi grįžome į mokyklą ir jau pradėjome laukti  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių kvadrato varžybų Kaune.

Ebru meno - tapymo ant vandens - neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ „Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu, kuris papildo neformaliojo ugdymo modelį. Šiais mokslo metais mūsų mokiniai kartu su šeimos nariais entuziastingai pasirinko meno terapijos programą, tokiu būdu bendromis pastangomis prisidėdami prie kokybiško vaiko ugdymo bei šeimos gerovės.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra KNYGA, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti TOLERANCIJOS KNYGĄ. Knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti ir, kaip teigė vienas iš Europos intelektualų, „perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą“.

Lapkričio 17-18 dienomis su naujomis edukacinėmis programos pradinių klasių mokiniams mokykloje viešėjo MB Sferinis kinas.

Netradicinės pasaulio pažinimo pamokos vyko kupolo viduje. Trukmė - 45 minutės: 5 min. - instruktažas, 30 min. - filmo trukmė ir 10 min.- linksmoji viktorina.

Pirmų – antrų klasių mokiniai pasirinko programą apie povandeninį pasaulį. Filme „Kaluokahina. Užburtasis rifas“ susipynė intriguojantis siužetas apie nykstantį rifą ir jo gelbėtojus. Jame vaizduojama, kaip mūsų gyvenimas gali priklausyti nuo to, kas vyksta aplink mus.

Trečiokai ir ketvirtokai pasirinko edukacinę programą apie medžius. Žiūrėdami kiną „Medžių paslaptys“ mokiniai turėjo unikalią galimybę 360° kampu pažvelgti į pasaulį mažų vabzdžių akimis. Filme atskleistos pačios įdomiausios medžių paslaptys: fotosintezė, deguonies raida ir medžių struktūra nuo šaknų iki lapų, kaip medžiai gauna energijos iš saulės, kodėl jie auga, kaip vanduo patenka į lapus medžių viršūnėse.

2014 m. lapkričio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko apvalaus stalo diskusija „Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste“. Jos metu buvo kalbama apie būsimų pradinių klasių mokytojų praktikos specifiškumą, mokyklų lūkesčius, bendradarbiaujant su Lietuvos edukologijos universitetu. Po diskusijos vyko mokyklų sutarčių pasirašymas su LEU.

„Malonu visus matyti universitete. Dauguma jūsų sugrįžta į savo Alma mater, studentiško gyvenimo židinį“, – susirinkusius mokyklų vadovus ir atstovus sveikino LEU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis, kuris pabrėžė, kad pradiniam ugdymui mes turime skirti išskirtinį dėmesį.

Ruduo – tai vitaminų gausos metas. Soduose, daržuose ir miškuose užderėjo įvairių vaisių, daržovių ir grybų derlius. Dauguma augalų yra žali, raudoni, geltoni, todėl mes pirmų klasių mokytojos nusprendėme supažindinti su oranžinės spalvos vaisiais ir daržovėmis, kurie auga ne tik Lietuvoje.