BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

Lapkričio 6 d. vyko „Pyragų diena“. Prie šios visuotinės iniciatyvos prisidėjo mokytojai, mokiniai, jų tėveliai. Nuo ankstaus ryto mokiniai į mokyklą nešė savo keptus pyragus, žinoma, patiems mažiausiems iškepti ir atsinešti patį skaniausią pyragą padėjo tėveliai.  

     Lapkričio 6-oji – „Pyragų diena“. Ir Elektrėnų pradinėje mokykloje didis sujudimas. Kas su pyragais, kas pasiruošę pinigines – visi skuba į mokyklos valgyklą.

     O mes 2b ir 2c klasių mokytojos su savo mokiniais išskubėjome į autobusą. Važiavome į Prienų krašto muziejų, į pažintinę-edukacinę pamoką „Duonos kelias iki stalo“.

       Jau kieme mus pasitiko „močiutės“ Irena ir Onutė. Laukė rimtas ir skubus darbas, nes krosnis jau buvo iškurenta, o tešla iškilusi.

         VšĮ „Meda projekt“ sėkmingai įgyvendina unikalius socialinius projektus, prisidedančius prie aktualiausių problemų sprendimo. Jau antrus metus mūsų mokykloje vykdomas šis projektas, kuris siekia bendro tikslo – vaiko ir jo šeimos emocinės gerovės. Projekto metu siekiama skatinti dalyvių kūrybiškumą, kelti savivertę, gerinti tarpusavio santykius šeimoje, lavinti socialinius ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdyti dėmesio koncentraciją, meninį pojūtį.                    

     Spalio 22 dieną mūsų mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre ir dalyvavo projekte „Pasimatuok profesiją“.

        Vaikai praktiškai išbandė visas Elektrėnų profesinio mokymo centro siūlomas profesijas, patyrė daug teigiamų emocijų.  

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...