Balandžio 22 dieną 87 mūsų mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis vyko į Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinę mokyklą, kurioje tęs mokymąsi 5-oje klasėje. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Kanapkienė supažindino su mokykla: skaidrėse pristatė mokyklos erdves, kuriose vyks pamokos, tradicinius mokyklos renginius, mokytojus ir pagalbos mokiniui specialistus, valgyklos vedėją. Būsimuosius penktokus labiausiai domino popamokinė veikla: „Penktokų krikštynos“ (kad taptų tikrais ąžuolyniečiais"), geriausių mokinių pagerbimo šventė „Sėkmės paukštė“, renginys „Talentų talentai“, sporto būreliai ir kt.

SVEIKINAME!

     Balandžio 21 d. Elektrėnų mokykloje-darželyje Pasaka" vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių ugdymo įstaigų, meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai:

1. Augustė Grinevičiūtė 2c klasės mokinė

2. Kamilė Vaitkevičiūtė 3d klasės mokinė

3. Ignas Muškieta 3e klasės mokinys

4. Kamila Šumskaitė 4a klasės mokinė

5. Rokas Sodaitis 4d klasės mokinys

     Sveikiname Augustę Grinevičiūtę, užėmusią 3-ąją vietą, ir Roką Sodaitį, kuris paskatintas padėka už taisyklingą lietuvių kalbos vartojimą.

 

     Muzika – garsų menas. Ji iš visų menų gali labiausiai paveikti bet kurio amžiaus žmogaus emocijas.

     Balandžio 16 d. Elektrėnų meno mokykloje vyko netradicinė muzikos pamoka  „Muzikos instrumentų pažinimas“.

     Pamoka pravesta Elektrėnų pradinės mokyklos 1 klasių mokiniams ir mokytojoms. Sukurta jauki atmosfera, užmegztas  kontaktas su kiekvienu klausančiuoju.

     Šiandien mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 17 skaitovų. Originaliausi skaitovai dalyvaus II-ajame savivaldybės etape, kurį organizuoja Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centras.

     Mūsų mokyklą atstovaus:

         1. Augustė Grinevičiūtė 2c klasė

         2. Kamilė Vaitkevičiūtė 3d klasė

         3. Ignas Muškieta   3e klasė

         4. Kamila Šumskaitė 4a klasė

         5. Rokas Sodaitis 4d klasė.

     Sveikiname mūsų nugalėtojus ir linkime Jiems sėkmės. 

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

Angelė Pačėsienė

     Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ organizatoriai dėkoja Elektrėnų pradinės mokyklos administracijai už mokyklos bendruomenės informavimą apie edukacinius konkursus „Olympis 2015“. Ypač dėkingi mokytojams už konkurso organizavimą, o mokiniams – už dalyvavimą.

        Svetainės www.Olympis.lt skyriuje „Mokyklos“ galite rasti mūsų mokyklos mokinių rezultatus.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...