Mūsų mokykloje visą savaitę tradiciškai vyko „Rytinė mankšta draugui“. Mokiniai per antrą pertrauką rinkosi į aktų bei sporto sales ir skambant muzikai visi kartu darė mankštą.  Visi mokiniai noriai sportavo. Mankštos vedantieji buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

       Adventas -  tai didysis laukimas. Laukdami Šv. Kalėdų Gilučių skyriaus vaikučiai kartu su kaimo bendruomenės etnografiniu ansambliu „Obelėlė“ pynė Adventinį vainiką. Klausė V. Vičkačkienės pasakojimo apie tai , ką ilgais advento vakarais veikdavo mūsų senoliai. O Gilučių kaimo rašytojos O. Mozuraitienė, J. Žigutienė ir G. Pupalaigytė skaitė savo poeziją.

            Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

         Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.

             Lapkričio 19 d. Elektrėnų sporto mokykloje  vyko  Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos.  Aikštelėje varžėsi  Elektrėnų  ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti I vietos  diplomais. Laimingi grįžome į mokyklą ir jau pradėjome laukti  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių kvadrato varžybų Kaune.

         Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos 1 - 2 klasių mokiniai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos renginyje, kuriame muzikos pedagogė, kompozitorė, dainų vaikams autorė Neringa Lapinskienė pristatė naują muzikinę pasaką su CD „Fėjų pasakos“.

            Vyko netradicinė pamoka, kurioje integruota lietuvių kalba, muzika ir šokis. Klausėmės autorės sekamų pasakų ir dainelių, kurias atliko ir mūsų mokyklos mokiniai, kartu šokome ir dainavome. Džiaugiamės gražiu renginiu!

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...