BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

          Užgavėnių šventė – žiemos palydų diena. Po trumpų atostogų mokykloje vėl girdėjosi mažųjų šurmulys. Tik šį kartą jis buvo kitoks: etnografinio būrelio persirengėliai kartu su mokytojomis Giedre Blažoniene ir Biruta Surdokiene sveikino visus sutiktus draugus, mokytojus, tėvelius su žiemos pabaiga. Klasėse vaikai kalbėjo apie Užgavėnių šventės prasmę, tradicijas, piešė kaukes, dainavo dainas. Vėliau visi kartu susirinko mokyklos kieme, dainavo, šoko, varė „žiemą iš kiemo“, degino Morę ir visas susikaupusias blogybes, valgė pačius skaniausius blynus, kuriuos taip stengėsi kepti mokyklos virėjos. Gera nuotaika ir smagios emocijos lydėjo visą dieną. Kanapinio ir Lašininio „grumtynės“, virvės traukimas – ženklai, kad pavasaris jau greit...

         Džiugu, kad ketvirtus metus vasario mėnesį mokykloje vyksta dailyraščio konkursas. Šiais mokslo metais dalyvavo 36 pirmųketvirtų klasių mokiniai. Elektrėnų savivaldybės dailyraščio konkurse mūsų mokyklą atstovaus šie mokiniai:

ELEKTRĖNŲ PRADINĖS MOKYKLOS

DAILIOJO RAŠTO KONKURSO

 NUGALĖTOJAI

2015-02-04

Vieta

Vardas pavardė

Klasė

Mokytoja

 

I

Aušrinė Rakauskaitė

1 e

Rasa Sendzikienė

II

Dominykas Juozas Katulis

1 a

Daiva Česonytė

III

Jorė Adamavičiūtė

1 a

Daiva Česonytė

III

Augustas Batisa

1 d

Rigonda Girnienė

III

Ema Gelčytė

1 c

Jūratė Valantavičienė

I

Gabrielė Zablockytė

2 d

Giedrė Blažonienė

II

Brigida Bliujūtė

2 d

Giedrė Blažonienė

III

Augustė Grinevičiūtė

2 c

Rima Gervienė

III

Lėja Stončiūtė

2 b

Ingrida Mačionytė

I

Kamilė Kijanskaitė

3 c

Snieguolė Norvilienė

II

Emilija Petrauskaitė

3 d

Rita Bliujienė

III

Meida Ratkevičiūtė

3 b

Enrika Narakienė

III

Simona Morkūnaitė

3b

Enrika Narakienė

III

Kamilė Kneižytė

3e

Elona Sereikienė

I

Monika Rimkutė

4 d

Elena Volosevičienė

II

Arnita Radžiūnaitė

4 a

Jolanta Baranovienė

III

Pijus Kalinauskas

4 d

Elena Volosevičienė

III

Paulina Malinovskytė

4 b

Ana Levickienė

 

      3c klasės mokinės Kamilės Kijanskaitės, 4d klasės mokinių Monikos Rimkutės ir Pijaus Kalinausko darbai bus siunčiami į Nacionalinį Vinco Kudirkos dailyraščio konkursą „Rašom! 2015“. Tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Linkime sėkmės!

                                                                     Daiva Česonytė, Elena Volosevičienė

     Vasario 3 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada. Į ją susirinko 13 mokinių, kuriems šis mokomasis dalykas sekasi. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.

     Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

     Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai antrus metus dalyvauja Lietuvos plaukimo federacijos projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2014“. Mokiniai išmoko plaukti, susipažino kaip saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...