Labai gerai besimokantiems ir iniciatyviems 2-4 klasių mokiniams gegužės 27 dieną mokykla padovanojo išvyką į Trakus su pramogine programa „Piratų laivas – lobio ieškojimas“.

     Aštuoniolika geriausių ir iniciatyviausių mokyklos mokinių, prie Galvės ežere įsitvirtinusio piratų laivo „Trakų Vytinė“, pasitiko senas piratas, kuris ruošėsi išplaukti ieškoti lobio. Tam žygiui jis turėjo susirinkti laivo įgulą. Vaikai apsirengė piratų atributika ir keliavo išbandymų, žaidimų, įvairių užduočių keliu. Po ilgų ieškojimų aptiko skrynią, pilną auksinių monetų. Laivo kapitonas surengė lobio dalybas. Kiekvienas jaunasis piratas gavo piratologijos eksperto pažymėjimą.

     Mokiniai grįžo namo su gera nuotaika ir patyrę daug puikių emocijų.

     Šiluma vis labiau vilioja mus į gamtą, o gamtoje daugybė paslapčių. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai kartu su savo mokytojomis Inga Stašaitiene, Enrika Narakiene, Snieguole Norviliene, Rita Bliujiene ir Elona Sereikiene šiltą penktadienio rytą susirinko į viktoriną „Gamtos paslaptys“. Juk tiek daug apie gamtą skaityta, tyrinėta, patirta! Smagu įgytomis žiniomis pasidalinti su mokslo draugais. 6 komandos aktyviai įsitraukė į veiklą: susigalvojo pavadinimus, prisistatė, minė ir iliustravo mįsles, prisiminė dainas, eilėraščius, atliko įvairias užduotis apie gyvūnus ir augalus, lavinančias kritinį mąstymą. Neliūdėjo ir žiūrovai – klausydami paukščių balsų, įminė daug mįslių. Atskleidus visas gamtos paslaptis, antrokus aplankė „Saldžiosios bitutės“. Visų klasių mokiniai džiaugėsi gavę ir Bitučių diplomus.

     Šventė baigėsi bendra linksma daina. Vasara kviečia mus visus pažinti dar neatskleistas gamtos paslaptis...

     Visus mokslo metus būrelį „Gamta - visų namai“ lankė gausus būrys 1-4 klasių mokinių. Jaunieji gamtininkai įdėmiai stebėjo gamtos pokyčius įvairiais metų laikais, žiūrėjo filmukus apie gamtos saugojimą, piešė plakatus „Nešiukšlink“, enciklopedijose ieškojo įdomios informacijos apie Lietuvoje gyvenančius gyvūnus. Žiemą mokyklos teritorijoje pakabino pačių pagamintas lesyklėles ir jas nuolat prižiūrėjo. Taip pat lankė ir šėrė mariose žiemojančius paukščius.

     Smagu, kad auga jaunoji karta, kuri myli, saugoja ir rūpinasi savo aplinka ir gamta.

Mokytoja Rasa Sendzikienė

     Gegužės 16 dieną mokykloje savo  talentus  scenoje demonstravo dramos ir dainavimo būrelio mokiniai. Šį kartą jie suvaidino spektaklį iš  Balio Sruogos pjesės  „Aitvaras teisėjas“.  

     Į mokyklą atėjo ir gausus būrys svečių  - tai būsimi pirmokai, kurie įdėmiai stebėjo, kaip savo talentus demonstruoja dramos ir dainavimo  būrelio mokiniai.

     Mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė vaikams papasakojo  apie tai, kad atėję į mokyklą jie taip pat galės lankyti įvairius būrelius, kuriuose atsiskleis kiekvieno iš jų gebėjimai.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...