BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     2014 m. lapkričio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko apvalaus stalo diskusija „Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste“. Jos metu buvo kalbama apie būsimų pradinių klasių mokytojų praktikos specifiškumą, mokyklų lūkesčius, bendradarbiaujant su Lietuvos edukologijos universitetu. Po diskusijos vyko mokyklų sutarčių pasirašymas su LEU.

     „Malonu visus matyti universitete. Dauguma jūsų sugrįžta į savo Alma mater, studentiško gyvenimo židinį“, – susirinkusius mokyklų vadovus ir atstovus sveikino LEU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis, kuris pabrėžė, kad pradiniam ugdymui mes turime skirti išskirtinį dėmesį.

     Gilučių skyriaus mokinukai aplankė liaudies amatų dirbtuvėles, kurios įkurtos aktyvios bendruomenės ir Gilučių bibliotekos vedėjos V. Tamošiūnienės dėka Gilučių seniūnijoje.

        Mokiniai apžiūrėjo Kietaviškių pagrindinės mokyklos technologijų ir keramikos būrelio ,,Molinukas‘‘ darbelių parodėlę. Pasigrožėjo savo ir kitų austomis tautinėmis juostomis.

        Vėliau jaunoji karta galės semtis kultūros paveldo paslapčių. Susipažins su audimo, keramikos ir vėlimo menais.

      Ruduo – tai vitaminų gausos metas. Soduose, daržuose ir miškuose užderėjo įvairių vaisių, daržovių ir grybų derlius. Dauguma augalų yra žali, raudoni, geltoni, todėl mes pirmų klasių mokytojos nusprendėme supažindinti su oranžinės spalvos vaisiais ir daržovėmis, kurie auga ne tik Lietuvoje.

„Reikia išmokti sveikam išlikti.“

Vydūnas

      Elektrėnų pradinėje mokykloje nuosekliai ir sistemingai ugdomi mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiai. Mokykla ir VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė bendradarbiaudama ugdo vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius. Šiai mokslo metais Abromiškių reabilitacijos ligoninės specialistai mokiniams pasakojo apie fizinį aktyvumą.

         Elektrėnų pradinės mokyklos trečiokai su savo mokytojomis I. Stašaitiene, E. Narakiene, S. Norviliene, R. Bliujiene, E. Sereikiene  nutarė pasidžiaugti rudens teikiamomis gėrybėmis ir surengė integruoto ugdymo dieną  „Obuoliuko šonas – skaisčiai  raudonas“. Visų pamokų metu džiaugėmės obuoliais  ir jų nauda sveikatai.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...