100 dienų mokykloje

Tu šaunioji šeimynėle,
Jau visi pirmokai
Raideles išmoko.

Gera pradžia – pusė darbo. Pirmokai per 100 mokslo dienų išmoko visas raides.

Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai kiekvienais metais vykdomas projektas „100 dienų mokykloje“. Mokyklos koridorius papuošė 100 nuotraukų iš pirmokų mokyklinio gyvenimo. Vaikai su savo tėveliais gamino pirmąją vardo raidę. Nustebino jų kūrybingumas, išradingumas. Visa mokyklos bendruomenė gali ateiti į aktų salę ir pasidžiaugti nuostabiomis raidėmis.

Vasario 7 dieną vyko baigiamasis projekto koncertas. Pirmokėliai, pasipuošę raidžių karūnėlėmis, susirinko į aktų salę. Visus pasveikino mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Į svečius atėjo tetulė Abėcėlė, kuri norėjo sužinoti, ką jau moka pirmokai. Vaikai kiekvienai abėcėlės raidei skyrė po trumpą eilėraštuką, dainavo nuotaikingas daineles, šoko smagius šokius. Tetulė Abėcėlė pasidžiaugė mokinių pasiekimais, šventine nuotaika, noru kuo daugiau sužinoti ir įteikė pirmaklasio pažymėjimus. Visi skirstėsi į klases, kur laukė siurprizas – didelis tortas. Kai darbai atlikti – galima kartu ir pasmaližiauti.

Mokinių dar laukia ne vienas šimtas dienų mokykloje. Jie dar daug ko išmoks, sužinos.

Kad ši šventė vyko sklandžiai, norime padėkoti pirmokų tėveliams, šokių mokytojai A. Pačėsienei, muzikos mokytojoms G. Takarauskaitei ir J. Špikienei, mokyklos pavaduotojai ugdymui G. Markevičiūtei.

G. Blažonienė, A. Cibulskienė, R. Gervienė, I. Mačionytė