Nežinau pasaulyje aukštesnio

Už eglės ūgio žodį – LIETUVA.
Ir nežinau saldesnio duonos kąsnio
Ir man graži lininė jos spalva.

Vasario 14-ą dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje nuo pat ryto jautėsi šventinė nuotaika. Vyko integruotos lietuvių, pasaulio pažinimo, dailės, muzikos pamokos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Įdomi ir kūrybinga lietuvių kalbos – muzikos pamoka vyko 2c klasėje (mokytoja Snieguolė Norvilienė). Savo dovaną Lietuvai skyrė Kristupas Linkus, kuris saksofonu atliko du muzikinius kūrinius. Vėliau mokiniai rašė diktantą apie Lietuvą.

Antros pamokos metu aktų salėje vyko renginys „Donelaitis – Lietuvai“. Justino Marcinkevičiaus eilėraščiu „Donelaitis – skamba kaip varpas“ renginį pradėjo mokytoja Enrika Narakienė. Mokytojų Daivos Česonytės ir Elenos Volosevičienės mokiniai paruošė meninę – muzikinę kompoziciją skirtą Lietuvai ir Donelaičiui.

Mokyklos bibliotekoje mokiniai grožėjosi riešinėmis, išmargintomis lietuvių tautiniais raštais. Pakeliauti po Lietuvą kvietė trečių klasių mokinių nuotraukų paroda.

Minėdami šią mūsų tautai brangią dieną kaskart didžiuojamės esą lietuviai.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui
Angelė Pačėsienė