Informacija tėveliams (globėjams) dėl maitinimo organizavimo

Dėl maitinimo organizavimo 2023–2024 m. m.

1. Mokykloje maitinimas organizuojamas pagal grafiką.

2. Maitinami mokiniai:

- kurių tėvai (globėjai) sumokėję už pietus banko pavedimu,

- gaunantys nemokamą maitinimą,

- lankantys pailgintos dienos grupę.

3. Vienos dienos kaina mokiniui*:

pietų – 1,50 Eur,

pavakarių (pailgintos dienos grupės mokiniams) – 1,00 Eur.

* Pasikeitus kainai, tėvus (globėjus) informuoja klasės vadovas.

4. Tėvai (globėjai), kurių vaikai valgys pietus ir (ar) pavakarius, turi sumokėti banko pavedimu už einamąjį mėnesį klasės vadovo ir (ar) pailgintos dienos grupės auklėtojo nurodytą sumą iki einamojo mėnesio 4 d. 24 val.

5. Apie atliktą mokėjimą tėvai (globėjai) informuoja klasės vadovą ir (ar) pailgintos dienos grupės auklėtoją susitartu būdu iki einamojo mėnesio 5 d. 8.00 val.

6. Vaikai, kurių tėvai (globėjai) už maitinimą sumokėjo vėliau nei nurodyta 4 punkte, bus maitinami tik kitą mėnesį (suma bus perkelta).

7. Jei vaikas nevalgys ateinantį mėnesį, tėvai (globėjai) PRIVALO informuoti klasės vadovą ir (ar) pailgintos dienos grupės auklėtoją iki einamojo mėnesio paskutinės darbo dienos.

8. Mokėjimo pavedimo paskirtyje BŪTINA nurodyti: klasę, vaiko vardą, pavardę, už maitinimą, už kokį mėnesį (pvz., 1a, Vardenis Pavardenis, už maitinimą 2023 m. spalio mėn.).

PASTABA. Jei vaikas valgo pietus ir pavakarius pailgintoje dienos grupėje, paskirtyje papildomai nurodyti atskiras sumas (pvz., 28,5 eur + 20 eur)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: Elektrėnų pradinė mokykla

Juridinio asmens kodas: 190675315

Sąskaitos Nr.: LT45 4010 0510 0176 8381

Bankas: Luminor Bank AS (DNB)

Suma: (mokytojo nurodyta)

Mokėjimo paskirtis: klasė, vaiko vardas ir pavardė, už maitinimą, už kokį mėnesį

Skanus ir naudingas užkandis į mokyklą ar darželį