Gerbiami tėveliai (globėjai),

Informuojame, kad Mokyklos tarybos 2016-06-03 protokolo Nr. 13MT - 2 nutarimu 2016–2017 m. m. bus pereinamasis laikotarpis mokyklinės uniformos įvedimui. Dėl mokyklinės uniformos įsigijimo spręs klasių bendruomenės.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pirmų klasių mokiniams mokyklinė uniforma bus privaloma.

Sveikas ir laimingas vaikas – tai tėvų ir mokytojų svajonė. Ar vaikas toks užaugs priklauso nuo suaugusiųjų  kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys.

Laimingas yra tas vaikas, kuris suklydęs sulaukia suaugusiojo paramos, pagalbos suprasti, kad kiekvieną klaidą galima ištaisyti, rasti būdų nesėkmę paversti sėkme. Kai vaikas patiria džiaugsmą, kad jis pats kažką išgyveno, išmoko, sukūrė, tada ir ateina pilnatvės ir laimės jausmas.

Mes manome, kad vaikai gali daugiau: suvokti, sukurti, pasiekti, kai jiems padedi aktyvuoti savo galias ir gebėjimus, padedi išmokti juos valdyti, plėsti ir jais naudotis.

Įgyvendinti mūsų siekius padėjo Elektrėnų pradinėje mokykloje vykdyti projektai.

2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. mokyklos bendruomenė įgyvendino projektą „Sveikatos keliu žengiame kartu“.

Projekto tikslas – įtraukti kuo daugiau mokyklos bendruomenės narių į aktyvų dalyvavimą fizinio aktyvumo veikloje visose srityse (ugdymo, laisvalaikio, darbo ir kt.).

Įgyvendinant šį tikslą buvo organizuotos įvairios veiklos, joms įsigytos sporto priemonės. Šis projektas iš dalies finansuotas Elektrėnų savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, kurių buvo skirta 403 Eur.

2019 m. sausio 11 dieną mokyklos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“.

Mokyklos languose dešimčiai minučių buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Tas kelias minutes degusi liepsna tapo mažu padėkos ir pagarbos simboliu žuvusiems laisvės gynėjams.

Labai svarbu, kad mokiniai drąsiai klaustų, suformuluotų mintį, ją suprantamai išsakytų, rastų reikiamą informaciją nurodytuose šaltiniuose. Remdamiesi turima informacija formuluotų teiginius, apibendrintų gautą medžiagą, argumentuotų savo nuomonę. Antrokai to tik pradėjo mokytis. Buvo paskelbtas projektas Baltijos jūra“. Mokiniai gavo užduotį paieškoti medžiagos apie Baltijos jūrą internete, enciklopedijose, žinynuose. Šiam darbui buvo skirtos trys savaitės. Kiekvienas turėjo paruošti kūrybinį darbą ir jį pristatyti klasės draugams. Pakvietėme į šį projektą įsijungti ir tėvelius. Dėkojame tėveliams, noriai prisidėjusiems prie šio darbo.

Mokiniai labai džiaugėsi savo darbais, pristatė juos, papasakojo, ką naujo sužinojo, kur ieškojo medžiagos, kokie rasti faktai buvo patys įdomiausi. Visi darbai buvo iškabinti klasėje. Mokiniai pertraukų metu, po pamokų apžiūrėjo draugų darbus, dalijosi įspūdžiais. Suprato, kad labai svarbu pasitikėti savimi, būti žingeidžiam, drąsiai išsakyti savo mintis. Visų akyse mačiau džiaugsmą. Smagu, kad tai pirmasis blynas, bet neprisvilęs“.

2c klasės mokytoja Rima Gervienė

Gruodžio 9 d. minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Mūsų mokykloje ši diena buvo paminėta vedant klasės valandėles tema: „Korupcija  kas tai?“. Vaikai, išsiaiškinę korupcijos sąvoką, piešė plakatus „Aš prieš...“. Pertraukų metu norintys mokiniai dalyvavo sportinėse varžybose „Draugystė nugali“, po kurių pabrėžėme draugystės reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime.

Rasa Sendzikienė, Elona Sereikienė

Visi laukiame šv. Kalėdų. Geriausias būdas sutrumpinti ilgą švenčių laukimą – daryti gerus darbus.

Mūsų mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai pakvietė jaunesniuosius draugus į kalėdines skaitymo pertraukėles – „Pasidalink su draugu gerumu“. Pertraukų metu mokiniai skaitė kalėdinę istoriją apie svajonių išsipildymą. Klausytojai įsitikino, kad prieš Kalėdas vyksta stebuklai, tik jais reikia labai tikėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė