BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

           Kas nutiko 1991 metais sausio 13 dieną, geriausia mena tų tragiškų Lietuvai įvykių amžininkai. Sausio 13-oji šiandien vadinama Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybine švente. Tai paskutinysis Sovietų Sąjungos bandymas jėga užgniaužti Lietuvos nepriklausomybę. Taikūs Lietuvos piliečiai pasipriešino Sovietų Sąjungos siekiams brutalia jėga pavergti Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto, Parlamento pastatą ir kitus valstybei svarbius objektus.

           Pagarbos ir prisiminimo verti tie keturiolika lietuvių, tuomet paaukojusių savo gyvybes už tai, ką šiandien dalis tautiečių net nelabai vertina: už Lietuvos Laisvę, Nepriklausomybę ir ateitį be komunizmo.

     Socializacija – aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent, šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius. 

      Elektrėnų pradinė mokykla kiekvienais metais rengia ir įgyvendina įvairius projektus, kuriais siekia, kad mokiniai lengviau adaptuotųsi juos supančių žmonių bendruomenėje, priimtų jų patirtį taip kurdami savo asmenybės individualybę, kad išliktų savimi tarp kitų.

        2020 metai  tai iššūkis įgyvendinant projektus. Dėl COVID-19 pandemijos paskelbus karantiną, per trumpą laiką turėjome persiorientuoti ir persiorganizuoti savo veiklas, kad būtų saugu mokiniams jose dalyvauti.  

           Birželio 1019 d.  mokyklos bendruomenė įgyvendino projektą „Vasara drauge“. Projekto tikslas – plėtoti vaikų pozityvios socializacijos galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą veiklą.

         Įgyvendinant šį tikslą buvo siekiama gerinti mokinių emocinę savijautą, įtraukiant juos į kūrybines / prevencines veiklas. Mokiniams buvo pasiūlyta daug ir įvairių užsiėmimų: atliko kūrybines užduotis, sportavo, žaidė, piešė, gamino odinius knygų skirtukus, aplankė Liaudies buities muziejų Rumšiškėse, pasigrožėjo alpakomis Trakų alpakų ūkyje. 

          Gruodžio 13 dieną vaikų rašytojai Vytautei Žilinskaitei sukako 90 metų.

      Mokyklos bibliotekoje vyko rašytojos kūrybos parodėlė. Apsilankę mokiniai galėjo susipažinti su rašytojos kūryba: „Kelionė į Tandriką“, „Robotas ir peteliškė ir kt. Paskaityti rašytojos biografiją. Vaikus sužavėjo rašytojos nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi karūna.

         Mokykloje vyko advento įprasminimas: 3a klasės mokiniai gamino dienos pirštinę su patarimu, kaip išgyventi adventinį laukimą, bibliotekoje galėjo pasisemti minčių apie laukimą, džiaugsmą, Kalėdas...

                                                                                                                                            Daiva Česonytė,
Rymutė Montvilienė,
Marijona Kuliešienė,
Aušra Visockė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...