1d klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurse „Dviratis mano draugas“. Jie piešė piešinius, kuriuose atsispindėjo vaikų žinios apie saugų elgesį ir vasariškos nuotaikos.

Gegužės 15-oji  Šeimos diena. Mūsų mokyklos bendruomenė šią dieną vykdydavo projektą Tėvų diena  būdavo smagu, kai tėveliai, seneliai, kiti giminaičiai vesdavo pamokas, dieną vainikuodavo koncertas, vaikų spektakliai.

Šiemet – KITAIP! Šiais metais pamokas vedėme visi! Visi buvome, tarsi DIDELĖ ŠEIMA. Būkime laimingi! Būkime atsakingi vieni už kitus! Mylėkime ir branginkime savo artimuosius!

3b klasės vaikai kartu su savo tėveliais ir mokytoja Andra dalinasi „Mano šeima“ akimirkomis.