Gerbiami tėveliai (globėjai),

Informuojame, kad Mokyklos tarybos 2016-06-03 protokolo Nr. 13MT - 2 nutarimu 2016–2017 m. m. bus pereinamasis laikotarpis mokyklinės uniformos įvedimui. Dėl mokyklinės uniformos įsigijimo spręs klasių bendruomenės.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pirmų klasių mokiniams mokyklinė uniforma bus privaloma.

Kovo 13 d. mūsų mokykloje buvo pristatytos unikalios patyriminės istorinės edukacijos „Viduramžių stalo žaidimai“ ir „Karaliaus Mindaugo laikų Lietuva“.

Edukacijos praturtino teorines mokinių žinias, ugdė kūrybiškumą bei pagarbą ir meilę savo krašto istorijai. Mokiniai buvo tarsi mini muziejuje su istoriniais rekonstruotais eksponatais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė

Maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti“. Jonas Jablonskis

Norėdamos skatinti mokinių norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius, skleisti gerąją patirtį, organizavome renginius, kurie buvo skirti paminėti Bernardo Brazdžionio 110-ąjį jubiliejų.

Kovo 8 d. mūsų mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai susirinko į viktoriną-konkursą „Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Mokiniai turėjo prisiminti dialogo skyrybą, kalbos kultūros taisykles, sukurti ketureilį, taisyklingai atlikti loginę užduotį. Iš geriausiai pasirodžiusių mokinių buvo sudaryta mokyklos komanda: Gustė Vankevičiūtė (3e kl.), Džestina Lazoraitytė (3b kl.), Ligita Bliujūtė (4d kl. ), Laurynas Kozella (4a kl.), Lėja Stončiūtė (4b kl.).

Kovo 14 d. į mūsų mokyklą atvyko keturios Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos, Elektrėnų pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos, Vievio pradinės mokyklos. Atvykusias komandas pasveikino direktorė Virginija Stanislovaitienė.

Minint 27-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11-osios metines, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“.

Tą dieną vaikai žaismingai paminėjo vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Visi draugiškai stojome į Gyvybės žiedą, giedojome himną, bibliotekoje vyko popietė, kurios metu buvo skaitomi eilėraščiai, dalijamasi prisiminimais.

Džiugu, kad mūsų mokiniai yra aktyvūs pilietinių renginių dalyviai.

Kovo 3 d. mūsų mokykla virto neįprastai linksma vieta – čia šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, skirta tautinio kostiumo metams paminėti.

Jaunieji prekybininkai ant prekystalių išdėstė įvairiausių rankų darbų dirbinių: papuošalų iš karoliukų, siūlų, popieriaus. Buvo darbelių iš medžio, tapytų paveikslų. O ką jau bekalbėti apie kvapnius, gardžius kepinius: margaspalvius keksiukus, pyragus su obuoliais ar riešutais, bandeles, sausainius, vaflius, grybukus, meduolius ir dar galybę visokių gardumynų.

Smagu, kad Kaziuko mugė sulaukė daug lankytojų: mamų, tėčių, senelių, svečių.

Ilgai nerimo džiugus šurmulys, visus lydėjo pavasariška nuotaika.

Gilučių skyriaus mokiniai mokėsi iš savo kaimo amatininkų. Vaikai patys bandė austi, pinti iš vytelių, megzti, piešti. Gilučių mokinukai Kaziuko mugėje susipažino su liaudiškais dirbiniais, sužinojo kaip jie gaminami, o darbščiausieji ir patys pasigamino darbelį.