Gerbiami tėveliai (globėjai),

Informuojame, kad Mokyklos tarybos 2016-06-03 protokolo Nr. 13MT - 2 nutarimu 2016–2017 m. m. bus pereinamasis laikotarpis mokyklinės uniformos įvedimui. Dėl mokyklinės uniformos įsigijimo spręs klasių bendruomenės.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pirmų klasių mokiniams mokyklinė uniforma bus privaloma.

Šiai metais sukanka 75 metai Lietuvos poetei V. Palčinskaitei. Šiai datai paminėti Vilniuje rengiama tarptautinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Spalvoti žodžiai“. Į šią paroda iškeliavo ir trijų mūsų mokyklos mokinių: Emilijos Kuodzevičiūtės 4a kl.(mokytoja J. Baranovienė), Mėjos Karolytės 4a kl. (mokytoja J. Baranovienė) ir AugustėsŽukauskaitės 4d kl. (mokytoja E. Volosevičienė) darbai.

Linkime sėkmės konkurse!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta2001 metais.

Šią dieną mūsų mokykloje vyko netradicinė ugdymosi diena, skirta paminėti Europos kalbų dieną. Jau prieš kelias dienas kiekvienos klasės atstovai susirinko į aktų salę ir ištraukė šalies pavadinimą, su kuria jų klasė susipažins plačiau. Trečių klasių mokiniai su mokytojomis paruošė pažintinius stendus. Klasėse vyko įvairiausia veikla, skirta pažinčiai su pasirinkta valstybe: mokiniai žemėlapiuose ieškojo šalies, susipažino su šalies simboliais, klausėsi šios šalies kalbos, mokėsi ištarti žodžius, lygino su lietuvių kalba, aptarinėjo tautinius rūbus, sprendė kryžiažodžius, dalyvavo viktorinose, žiūrėjo skaidres, piešė vėliavas, pagamino obuoliukus, kuriuose buvo parašyti keturi svarbiausi posakiai ir jais papuošė mokyklos galerijas.

2018 m. rugsėjo 21 dieną Jungtinių Tautų būstinėje suskamba Taikos Varpas, ant kurio yra užrašas „Tegyvuoja absoliuti taika pasaulyje“ (Long live absolute Word peace). Taip pradedama diena, primenanti apie taiką, jos reikšmę mūsų gyvenime.

2b (mokytoja Andra Kumeliauskaitė) ir 2d (mokytoja Rasa Venckienė) klasių mokiniai prisijungė prie asociacijos GYVOJI PLANETA akcijos švęsti Tarptautinę Taikos dieną kartu. Visi dalyviai pasipuošė baltais rūbai, gamino Taikos simbolius – baltus balandžius ir sukūrė „Taikos ratą“.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Ruduo – nuostabus metas. Jis mums dovanoja tiek veiklos, kad tik spėk suktis.

Į kūrybinę rudens šventę „Rudenėlis mūsų kieme“ įsijungė visi: mokiniai, mokytojai, Gilučių skyrius,  tėveliai ir broliai su sesėm, o ir seneliai neatsiliko. Mokyklos kiemas pasipuošė įvairiomis rudens gėrybėmis, nuotaikingais darbeliais, o aktų salė puikavosi „Linksmaisiais obuoliukais“. Kiek daug džiaugsmo ir kūrybinio pasigėrėjimo, ieškant originalių sprendimų, netradicinių raiškos būdų, paroda suteikė visiems apsilankiusiems!

Tą dieną mokykloje viešėjo gamtos pažinimo studija „Gamtukai“. Vaikams buvo rodomas dviejų dalių 3D filmas apie aplinką ir gyvąją gamtą. Mokiniai dalyvavo praktiniame žinių žaidime „Žemės egzaminas“, susipažino ir su „Gamtukų laboratorija“. Jiems buvo demonstruojami 7 unikalūs praktiniai eksperimentai. Vaikai sužinojo kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir, kas yra ledas, rūkas, ir kas yra vanduo. Visi mokiniai gavo ir dovanų – po dvi knygutes ir azotu šaldytą sausainį.