Gerbiami tėveliai (globėjai),

Informuojame, kad Mokyklos tarybos 2016-06-03 protokolo Nr. 13MT - 2 nutarimu 2016–2017 m. m. bus pereinamasis laikotarpis mokyklinės uniformos įvedimui. Dėl mokyklinės uniformos įsigijimo spręs klasių bendruomenės.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pirmų klasių mokiniams mokyklinė uniforma bus privaloma.

Pavasario atostogų metu Elektrėnų pradinės mokyklos jungtinė trečiokų komanda buvo pakviesta į Lietuvos edukologijos universitetą, su kuriuo mokykla bendradarbiauja jau ne pirmus metus. Pradinio ugdymo pedagogikos IV kurso studentės organizavo renginį „Pradinukadienis“. Jame dalyvavo trečių klasių mokinių komandos iš Švenčionių, Jonavos ir Elektrėnų pradinių mokyklų, Vilniaus „Genio“ progimnazijos ir Naujininkų mokyklos.

Kovo 13 d. mūsų mokykloje buvo pristatytos unikalios patyriminės istorinės edukacijos „Viduramžių stalo žaidimai“ ir „Karaliaus Mindaugo laikų Lietuva“.

Edukacijos praturtino teorines mokinių žinias, ugdė kūrybiškumą bei pagarbą ir meilę savo krašto istorijai. Mokiniai buvo tarsi mini muziejuje su istoriniais rekonstruotais eksponatais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė

Maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti“. Jonas Jablonskis

Norėdamos skatinti mokinių norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius, skleisti gerąją patirtį, organizavome renginius, kurie buvo skirti paminėti Bernardo Brazdžionio 110-ąjį jubiliejų.

Kovo 8 d. mūsų mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai susirinko į viktoriną-konkursą „Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Mokiniai turėjo prisiminti dialogo skyrybą, kalbos kultūros taisykles, sukurti ketureilį, taisyklingai atlikti loginę užduotį. Iš geriausiai pasirodžiusių mokinių buvo sudaryta mokyklos komanda: Gustė Vankevičiūtė (3e kl.), Džestina Lazoraitytė (3b kl.), Ligita Bliujūtė (4d kl. ), Laurynas Kozella (4a kl.), Lėja Stončiūtė (4b kl.).

Kovo 14 d. į mūsų mokyklą atvyko keturios Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos, Elektrėnų pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos, Vievio pradinės mokyklos. Atvykusias komandas pasveikino direktorė Virginija Stanislovaitienė.

Minint 27-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11-osios metines, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“.

Tą dieną vaikai žaismingai paminėjo vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Visi draugiškai stojome į Gyvybės žiedą, giedojome himną, bibliotekoje vyko popietė, kurios metu buvo skaitomi eilėraščiai, dalijamasi prisiminimais.

Džiugu, kad mūsų mokiniai yra aktyvūs pilietinių renginių dalyviai.