Nepastebimai prabėgo keturios advento savaitės. Gruodžio 21 dieną 4c klasės mokiniai rinkosi į mokyklos aktų salę netradicinei dorinio ugdymo pamokai „Kalėdų žvaigždė“. Paprastais, nuoširdžiais žodžiais pamoką pradėjo tikybos mokytoja Marytė Kuliešienė. Klasės mokytoja Rima Gervienė pasidžiaugė, kad ši pamoka bus kupina šventinio džiugesio, bendrystės, laukimo džiaugsmo. Pamokos metu mokiniai su mokytojomis atrado Kalėdų žvaigždės prasmę. Kiekvienas turėjo galimybę ir džiaugsmą sukurti savo šventinę Kalėdinę žvaigždę. Vaikai buvo supažindinti su Kalėdiniais simboliais, jų prasme.

Atėjus adventui, Elektrėnų pradinėje mokykloje tradicija tapo mokyklą puošti adventiniu kalendoriumi. Šiais metais mokytojos Marytė Kuliešienė ir Daiva Česonytė su 3a klasės mokiniais gamino Sniego Senių adventinį kalendorių, kuris pakvietė mokyklos bendruomenę į Šv. Kalėdų laukimą. Laukimas tapo džiaugsmingesnis ir įdomesnis, geriau supratome bėgantį laiką. Kiekvieną dieną mokytojos su mokiniais rašydavo, kurdavo sveikinimus, eilėraščius, linkėjimus. Jais puošdavo Sniego Senio pirštinaitę.

Ačiū klasių bendruomenėms už nuostabias ir išradingas dienos mintis ir darbelius.

Kviečiame pasidžiaugti adventinio kalendoriaus akimirkomis.

Mokytojos: Marytė Kuliešienė, Daiva Česonytė

Įgyvendinant sveikos aplinkos kūrimo ir sveikos gyvensenos nuostatas, gruodžio 9 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 3 klasių mokiniai ir mokytojos į mokyklą atėjo pasipuošę žalia spalva. Šią dieną jie dovanojo žaliaskarei eglutei: gamino įvairių atspalvių žalius apdarus, iš kurių mokyklos aktų salėje sukomponavo stilizuotą eglutę. Pamokų metu mokinukai rašė žalia spalva, vyko viktorinos, diskusijos apie žalios spalvos atspalvius (sužinojome, jog jų yra apie 950!). Po pietų visi vaišinosi žaliosiomis vaišėmis: želės tortais, obuoliais, vynuogėmis, saldainiais, pyragu su špinatais, džiovintais žalios spalvos vaisiais. Už šias vaišes nuoširdų ačiū tariame mamytėms.

Netradicinės pamokos mokiniams įdomesnės, kūrybiškesnės ir atnešančios naujų žinių ir patyrimo.

Mokytojos Daiva Česonytė, Genė Markevičiūtė,

Rigonda Kabelkienė ir Rasa Sendzikienė

Gruodžio 8 d. mokykloje vyko antrų klasių kalėdinės „Linksmųjų estafečių“ varžybos. Vaikus renginio pradžioje pasveikino mokyklos pavaduotoja Ingrida Mačionytė ir į taikinį metė pirmąją „sniego“ gniūžtę, paskelbdama varžybų pradžią.
         Dalyviai rungėsi kalėdinėse estafetėse: „Sniego gniūžtė“, „Kalėdinė pirštinė“,  „Pasigamink eglutę“,  „Surink saldainius“.
            Komandas palaikyti atėjo gausus sirgalių būrys. Renginio metu visus lydėjo puiki nuotaika, azartas.  O nugalėjo draugystė. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais. Smagu sportuoti būryje gerų draugų!

Mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė,

Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė

Lapkričio 21 d. Elektrėnų sporto mokykloje vyko Elektrėnų savivaldybės mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos. Aikštelėje varžėsi Elektrėnų ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti  diplomais ir taure.

Lapkričio 26 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose Kaune. Čia susirungė Elektrėnų, Prienų savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandos.  Po atkaklios kovos ir pratęsimų, mūsų komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname sportininkus!

Sporto būrelio mokytoja Elena Volosevičienė

Nuo lapkričio 18 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia mūsų mokyklos 4a ir 4b klasės mokinių darbų paroda „Tiltai“. Kviečiame apsilankyti.

Mokytojos: A. Cibulskienė ir I. Mačionytė

Lapkričio 11 d. mokykloje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Savo jėgas išbandė ketvirtų klasių komandos. Pirmą ginčo kamuolį išmetė mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Varžybas stebėjo ir audringai palaikė savo komandas klasės draugai. Vyko atkakli kova, kuri suteikė vaikams džiaugsmo ir daug emocijų. O nugalėjo draugystė! Visos komandos buvo apdovanotos diplomais.

Sveikiname visas komandas dalyvavusias varžybose. Dėkojame mokytoja L. Čugunovienei už teisėjavimą.

Mokytojos: G. Blažonienė, A. Cibulskienė, R. Gervienė, I. Mačionytė

Elektrėnų pradinė mokykla įgyvendindama bendradarbiavimo sutartį su Elektrėnų profesinio mokymo centru kasmet vykdo ankstyvojo profesinio orientavimo projektą „Pasimatuok profesiją“. 2016 m. spalio 20 d. mūsų mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre. EPMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė mokinius supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir veikla. Vaikams buvo labai smagu sėdėti naujoje, modernioje auditorijoje.

Pradinukai buvo supažindinti su 14 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles. Juos pasitiko atitinkamų profesijų mokytojai ir nusivedė „pasimatuoti profesiją“.

Mes, ketvirtokų mokytojos, aplankėme auklėtinius pačiame darbo įkarštyje. Vieni kepė blynus, sausainius, bandeles, mokėsi serviruoti stalą, kiti jungė elektros grandinę, ardė kompiuterius, mokėsi tvarkyti bankines operacijas. Vaikai apsidžiaugė, kad patys galėjo pasigaminti lesyklėles, dovanų maišelius, atvirukus.