„Šalis ta – Lietuva vadinas...“

Kovo 10-ą dieną mokykloje vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 24-ąsias metines. Visus pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė.
   Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai ir mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė vasario-kovo mėnesiais vykdė projektą „Šalis ta – Lietuva vadinas...“. Trečiokai rašė rašinius, kūrė eilėraščius, paruošė stendus tema „Keliaujame po Lietuvą“. Projektą vainikavo šventinis koncertas, kurio metu mokiniai deklamavo, dainavo, šoko. Mokytojos kartu su visais „keliavo“ po Lietuvą, aplankė žymiausias vietas ir miestus.
    Ruošiant programą trečiokams talkino šokio mokytoja Angelė Pačėsienė ir muzikos mokytojos Jūratė Špikienė ir Giedrė Takarauskaitė.

Didžiajame Liertuvių kalbos žodyne rašoma:
     „riešinė, riešinės-
     1.pirštinė su ilgu raštuotu riešu;
     2.ant rankos riešo maunamas megztas rankogalis
      Dažniausiai šis žodis vartojamas antra reikšme.
    Kaip per stebuklą išlikusios ir mūsų muziejuose išsaugotos riešinės - puošni aprangos detalė - šiandien iš naujo pradėtos dėvėti ne tik prie tautinio kostiumo, bet ir prie išeiginio klasikinių formų kostiumėlio, suknelės.

NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje trečius metus vyko savivaldybės 1-4 klasių mokinių dailiojo rašto konkursas. Jame dalyvavo Vievio pradinės, Kietaviškių pagrindinės, Semeliškių vidurinės ir Pastrėvio skyriaus, Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ ir Elektrėnų pradinės mokyklų pradinukai. Susirinko 39 konkurso dalyviai.