Ketvirtokai „matuojasi profesiją“

Spalio 9 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau-EPMC). EPMC pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir jos veikla. Vaikus ypač sudomino naujasis modernus EPMC pastatas.

Pradinukai buvo supažindinti su 12 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į 14 grupelių, kurios ėjo į atskirus kabinetus, kad galėtų „pasimatuoti profesiją“.

Mes, ketvirtokų mokytojos, aplankėme auklėtinius pačiame darbo įkarštyje. Vieni kepė picas ir sausainius, kiti jungė elektros grandinę, ardė kompiuterius, mokėsi tvarkyti bankines operacijas ir t.t.

Vaikai į mokyklą grįžo pilni įspūdžių. Vieni kitiems pasakojo, ką pamatė ir ko išmoko.

Mokinių mintys ir įspūdžiai iš viešnagės EPMC:

„Išmokau minkyti tešlą, sužinojau, kiek laiko kepti picą. Mano kepta pica buvo labai skani“.

„Sužinojau, kokie yra kompiuterių detalių lietuviški pavadinimai.“

„Galėjau pasijusti tikru bankininku, nes mokiausi protingai elgtis su pinigais“.

„Mums papasakojo, kaip puošiamos sienos, išmokome naujos piešimo technikos. Labai patiko linksma mokytoja“.

„Man labai patiko mokyklos aplinka, nes ten gražu, tvarkinga ir jauku“.

„Pirma mokysiuos specialybės profesinėje mokykloje, o tada stosiu į universitetą“.

Nuoširdžiai dėkojame Elektrėnų profesinio mokymo centro kolektyvui už bendradarbiavimą.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos:

Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė