Informacija būsimų pirmokų tėvams (globėjams)

Gerbiami tėveliai (globėjai),

Informuojame, kad Mokyklos tarybos 2016-06-03 protokolo Nr. 13MT - 2 nutarimu 2016–2017 m. m. bus pereinamasis laikotarpis mokyklinės uniformos įvedimui. Dėl mokyklinės uniformos įsigijimo spręs klasių bendruomenės.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pirmų klasių mokiniams mokyklinė uniforma bus privaloma.

Informacija apie 2016 m. diagnostinių ir standartizuotų testų vykdymą

Būsimų pirmokų tėvelių (globėjų) dėmesiui

Informuojame, kad prašymus dėl priėmimo į mokyklą galima teikti nuo 2016 m. sausio 4 d. mokyklos raštinėje arba elektroniniu paštu (skanuotus su parašu).
       Priėmimo tvarkas ir prašymų pavyzdžius rasite skyriuje Veikla/Mokinių priėmimas.

Informacija apie 2015 m. standartizuotų testų vykdymą

Informacija tėvams

Mokyklos standartizuotų testų rezultatai

Mokyklos ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo Standartizuotų testų taikymo mokyklose veiksmo tyrime. Kviečiame susipažinti su Mokyklos standartizuotų testų ataskaita. Prieš skaitydami „Mokyklos profilį“, prašome susipažinti su instrukcija, kurioje paaiškinta, kaip analizuoti ataskaitoje pateiktas diagramas. Taip pat pateikiame ir Mokinio profilio paaiškinimo instrukciją.

Dėkojame mokytojams, mokiniams ir tėveliams už gerus rezultatus.

Administracija