Mažoji antrokų olimpiada

     Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis! Ten vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse. Vieni bėgo, metė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo  klasės draugus, kad jiems gerai sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai - asmenines padėkas.

        Mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis stengiasi naudotis visomis Elektrėnų miesto erdvėmis, kol leidžia oro sąlygos ir labai tiki, kad šalia mokyklos greitai atsiras nauja sporto salė ir įrengta sporto aikštelė kieme. O sportuoti norime! Todėl esame dėkingi VŠĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui Kęstui Vitkauskui už suteiktą galimybę mokyklos sporto būrelio vaikams naudotis centro sporto sale, galimybe dalyvauti įvairiuose sporto projektuose ir vaikų tėvams, kurie neabejingi sportui ir vaikų sveikatos stiprinimui.

       Mokykla nuolat stiprina bendradarbiavimą ir bendravimą su tėvais, kitais socialiniais partneriais ir siekia įgyvendinti vieną iš savo strateginių tikslų – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

         Sveikam kūne – sveika siela!

Direktorė Virginija Stanislovaitienė