Sveikatingumo petraukų savaitė

„SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ“ ELEKTRĖNŲ PRADINĖJE MOKYKLOJE

     Rugsėjo 15-19 d., Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Sveikatingumo pertraukų savaitė". Jos tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.  

      Kievieną  dieną buvo nagrinėjamos skirtingos sveikatinimo temos: „Vandens galia“, „Asmens higienos svarba“, „Judėjimo galia“, „Darbo ir poilsio higiena“, „Vaisių nauda sveikatai“. Šiomis temomis parengti informaciniai stendai. Mokiniai  planavosi individualiai savo pertraukų laiką. Vieni dalyvavo sveikatinimo temų aptarime mokytojų kambaryje, kiti užsiiminėjo aktyviais žaidimais, lauke

    Aktyviausia veikla „Judėjimo galia“, vyko trečiadienį, kuri sutapo su sveikatingumo diena. Diena prasidėjo visuotine mankšta, vėliau kiekviena klasė dalyvavo suplanuotose veiklose: ėjo sveikatingumo ratu, pasivaikščiojo mišku, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, linksmosiose estafetėse, kvadrato  varžybose, žaidė judrius žaidimus ir kt.

      Visą dieną netilo vaikų klegesys, liejosi emocijos, aidėjo juokas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Ramutė Mikalauskienė