Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis...

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

2016 m. gegužės mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai skamba akordeono muzikos garsai. Šį koncertą mokiniams ir mokytojoms jau ketvirtus metus dovanoja Elektrėnų meno mokyklos akordeono skyriaus mokytojos A. Merkienė, J. Janavičiūtė ir K. Dabravolskaitė su būriu muzikantų. Vyko netradicinė pamoka-koncertas „Aš ir akordeonas“. Mokytojos papasakojo apie akordeoną, o muzikantai  dabartiniai ir buvę mūsų mokyklos mokiniai, atskleidė savo gebėjimus valdant šį instrumentą.

„MAMA" – toks, rodos, įprastas visiems kasdienis žodis.

Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet, kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – brangesnis, gražiau tariamas ir toks vienintelis.

Taip ir Gilučių skyriaus mokinukai balandžio 29 d. vykusioje šventėje tarė pačius gražiausius žodžius ir nuoširdžiausius linkėjimus savo mamytėms bei dovanojo pačių pagamintas dovanėles. O klasėje parengta mamyčių portretų parodėlė sužavėjo visas mamytes.

R.Jarockienė

Balandžio 13 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo nupiešti piešinį „Sveika, vasara“, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę, kurioje reikėjo surašyti pamokų tvarkaraštį, remiantis pateiktais duomenimis nubraižyti diagramą. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

2016 m. balandžio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 19 mokinių. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Smiltę Vidrinskaitę 1a klasė, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Emiliją Vaiciukevičiūtę 1d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Vidmantę Kedikaitę 4b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Erviną Rumševičių 4c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

Džiaugiamės šiais mokiniais ir linkime jiems sėkmės II etape.

Šaškės – galvoti priverčiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams, atkeliavo ir į Elektrėnų pradinę mokyklą. Direktorė pasiūlė mokyklos mokytojoms pravesti savo klasėse šaškių varžybas. Mokytojos  nutarė, kad žaidimas, lavinantis vaikų loginį mąstymą, vertas dėmesio ir organizavo savo klasėse šio žaidimo turnyrus.  Dėkojame mokytojoms už įdomiai ir išradingai pravestus klasių turnyrus.

3-4 klasių nugalėtojai savo gebėjimus tarpklasinėse šaškių varžybose demonstravo balandžio 4 dieną. Geriausiai pasirodę mokiniai Kipras Mirinavičius (4c klasė),  Rokas Salecis (3c klasė), Agnius Rainys (3c klasė), Augustė Žilinskaitė (3a klasė) balandžio 6 dieną su mokytoja Elena Volosevičiene dalyvavo savivaldybės organizuotose šaškių varžybose laimėjo antrą vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis.

1-2 klasių mokiniai į šaškių turnyrą susirinko balandžio 5 dieną. Nugalėtojais tapo Lukas Kybartas (2d klasė), Nerijus Balsiukas (2a klasė), Viktorija Česonytė (2a klasė).

2016 m. balandžio 1 d. Gilučių skyriaus vaikai kartu su mokytojomis Rasute Jarockiene, Aldona Sviokliene, Rita Povilavičiene ir šeimos nariais  rinkosi  į  tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

Mažieji artistai parodė spektakliuką Pavasaris miške“ ir padovanojo draugams pintinėlę margučių, vėliau visi kartu  juos smagiai rideno.

Be tėviškės dūmo,
Laukų jos platumo –
Jei kas panorėtų paklaust –
Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą.