Balandžio 19 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 8 ketvirtų klasių mokiniai. Dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis ir parodyti, kaip moka dirbti suįvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog moka ne tik žaisti su kompiuteriu, bet ir parašyti laišką, nupiešti piešinį, sudaryti lentelę ir diagramą. Šiems mokiniams kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Viktorija Stankevičiūtė, 4d klasė (mokytoja R. Kabelkienė),
         II vieta – Dominykas Petkevičius, 4e klasė (mokytoja R. Sendzikienė),
        III vieta – Adolfas Kristupas Piliponis, 4a klasė (mokytoja D. Česonytė).

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

Mokytoja Ingrida Mačionytė

Balandžio 19 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 1c ir 1d klasės mokiniai ir mokytojos lankėsi Elektrėnų meno mokykloje. Aplankė dailės skyrių, apžiūrėjo vaikų piešinius ir darbelius iš molio. Po to vyko netradicinė muzikos pamoka  muzikos instrumentų pažinimas, kurioje mokiniai klausėsi kūrinėlių, susipažino su muzikos instrumentais: fortepijonu, akordeonu, violončele, saksofonu, gitara. Pabaigoje mokiniams buvo skirtos muzikinės užduotys. Vaikai minė mįsles, spėjo skambančius  muzikos instrumentus. Mokiniams puikiai sekėsi. Abi klasės gavo padėkas.

Dėkojame už bendradarbiavimą Elektrėnų meno mokyklai.

Muzikos mokytoja Giedrė Takarauskaitė, 1d klasės mokytoja Rasa Venckienė

Mūsų mokykloje vyko piešinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“, kurį organizavo mūsų mokyklos bibliotekininkės M. Kuliešienė ir R. Montvilienė. Piešinių parodą galima pamatyti bibliotekoje.

Keturi gražiausi piešiniai, kurių autoriai: Viktorija Šablinskaja (1c kl.), Viltė Ginevičiūtė (2e kl.), Gustė Ramanauskaitė (4a kl.) ir Gustė Vankevičiūtė (4e kl.), išsiųsti į respublikinį piešinių konkursą „Lietuvos vaikų balsas“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 500,00 Eur.

Programos tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Projekto metu aplankysime pagalbos tarnybas: policiją, gaisrinę, miesto biblioteką, Kelių muziejų, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų. Mokiniai dalyvaus edukaciniuose renginiuose, įvairiose kūrybinėse veiklose.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

Belaukiant šv. Velykų Gilučių skyriaus vaikučiai pagamino zuikutį iš molio, jį nuspalvino ir pasigamino pakabutį.

4 klasių mokiniai kartu su mamomis kepė Velykinį pyragą pagal senelės receptą. Jį pristatė  draugams ir pavaišino mokyklos vaikučius.

Mokytoja R. Jarockienė

Kovo 8 d. mūsų mokykloje vyko 4e ir 4d klasių viktorina „AŠ – DEŠIMTMETIS“. Susiskirstėme į 10 komandų po 4 vaikus. Viktorinoje buvo 10 rungčių: kas pirmas pripūs balioną, kuri komanda greičiau surašys 10-ties mokykloje dirbančių mokytojų vardus, kas greičiau sudėlios Lietuvos dėlionę, išspręs kryžiažodį, kas tiksliau surašys 10 patiekalų ir mokyklos valgiaraščio. Buvo daug linksmų užduočių. Už kiekvieną gerai atliktą užduotį gaudavome po tašką – saldainį. Viktorinos pabaigoje laimėtus saldainius išsidalinome, o klasės mokytojos įteikė padėkas už dalyvavimą.

Kažkur toli yra šalis.
Tokia graži, miela.
Tenai gyvena pasaka
Ir netgi ne viena.

- Aš garbioji ABĖCĖLĖ –

Visų raidžių karalienė…

Tokiais žodžiais kovo 9 dieną prasidėjo Abėcėlės” šventė Elektrėnų pradinėje mokykloje. Tai tradicinė pirmokėlių šventė, kuri vyksta, kai mokiniai išmoksta visas raides. Nuo pat ryto pirmokėliai,  pasipuošę raidžių karūnomis, linksmai šurmuliavo mokyklos koridoriuose. Vėliau mokiniai ir jų mokytojos susirinko salėje. Šventės akcentu tapo vaikų deklamuojami eilėraštukai kiekvienai abėcėlės raidei.  Skambėjo dainelės apie mokyklą, draugystę, knygas, kurių išmokė mokytojos G. Takarauskaitė, J. Špikienė. Mokytoja A. Pačėsienė – linksmų šokių.

Minint 28-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines ir šiemet švenčiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 metų jubiliejų – mūsų mokykla dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Garbė, kad gimus čia esu, Ji man – gražiausia iš visų
Ta paukštė giedanti, laisva Tėvynė mano – Lietuva.

„Kalba gimtoji lūposna įdėta“
                                                  Aldona Elena Puišytė

Skatinant mokinių norą domėtis gimtąja kalba, literatūra, pasidalinant gerąją patirtimi, organizavome renginius, kurie buvo skirti paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etį.

Vasario 8 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai susirinko į viktoriną-konkursą „Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Mokiniai turėjo prisiminti rašytojus, kalbos kultūros taisykles, sukurti akrostichą apie Lietuvą, surasti patarlių pabaigas, prisiminti abėcėlę ir taisyklingai atlikti gramatinę užduotį. Iš geriausiai pasirodžiusių mokinių buvo sudaryta mokyklos komanda: Radvilė Rakauskaitė (3c kl.), Mantvydas Vertelis (3a kl.), Danielė Dambrauskaitė (4a kl.), Robertas Miskevič (4b kl.), Justas Dalibaga (4e kl.) .

Vasario 28 dieną į mūsų mokyklą nepabūgę šalčio atvyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradinės mokyklos ir Vievio pradinės mokyklos.