Spalvų savaitė

Lapkričio paskutinę savaitę vyko projektas  „Spalvų savaitė". Rinkome mįsles apie daržoves, vaisius, spalvas. Lapkričio 30 dieną pirmokėliai, pasipuošę penkių spalvų drabužėliais: raudonais, oranžiniais, geltonais, mėlynais, žaliais, sugūžėjo į mokyklą. Šią dieną vykdėme integruotą veiklą: gaminome, spalvinome, kirpome įvairias daržoves ir vaisius. Susirinkę į aktų salę pasidžiaugėme vaisių ir daržovių spalvų gausa pintinėse. Aptarėme daržovių ir vaisių naudą mūsų sveikatai. Klausėme nuotaikingų dainelių apie spalvas, šokome, dainavome.

Pirmų klasių mokytojos