Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai antrus metus dalyvauja Lietuvos plaukimo federacijos projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2014“. Mokiniai išmoko plaukti, susipažino kaip saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo.

Laisvės gynėjų dieną minint 24-ąsias Sovietų Sąjungos agresijos metines buvo languose uždegtos atminties žvakutės 1991 metais sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos laisvę. Taip buvo prisidėta prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Mokytojos su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei. Mokyklos bibliotekoje buvo įrengtas informacinis stendas „Laisvės gynyboje“.

VšĮ „Aitvaro pasaga“ kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ugdymo skyriumi pakvietė mokinius dalyvauti šalies mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

2014 m. spalio–gruodžio mėn. šis konkursas vyko mokykloje. Mokyklos vertinimo komisijai buvo pateikta 13 pasakų. 9 iš jų atrinktos ir išsiųstos į šalies konkursą.

Vaikystės pasaka šviesi,

Užgimus laimės ilgesy,

Žėrėk iš tolo, kaip  žvaigždė.

Mane per tamsą palydėk.

Ar pastebėjote, kaip vis dažniau nuščiūva dangus, o mintys pasiduoda džiaugsmingai nuojautai? Tai reiškia viena: artėja stebuklingas, ramybės, gerumo ir dovanų metas – Šv. Kalėdos!

Mūsų mokykloje tapo tradicija, jog Kalėdų pradedame laukti gamindami Adventinį kalendorių.

Šie metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl 1A klasės mokinių tėveliai mezgė šeimos pirštinaites, kurios skirtos Adventinio kalendoriaus puošimui. Triūsė visą rudenį, o lapkričio 30 d. pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti adventinę eglutę pirštinaitėmis su dienos palinkėjimu:

„Išvalykim savo širdis nuo to,

Kas paseno, nubluko, neteko prasmės,

Kad Kalėdos atėję surastų gerumui erdvės...“

Kaip ir kiekvienais metais, prieš kalėdines atostogas, dramos ir dainavimo būrelių vaikai parodė spektaklį. Smagu, kad į bendrą būrį susirinkę įvairių klasių mokiniai turėjo bendrą tikslą - padovanoti kalėdinę nuotaiką visai mokyklai.