Vaikų Velykėlės Gilučiuose

      Artėjantis pavasaris atneša pačią gražiausią ir prasmingiausią šventę – Velykas. Balandžio 14 d. Gilučių skyriaus vaikai  kartu su mokytojomis bei šeimos nariais rinkosi į tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

      Mažieji artistai parodė spektakliuką apie paukštelių ir kiškučių draugystę bei jų bendrą darbą – kiaušinukų marginimą.  Pintinėlę margučių mažieji artistai padovanojo draugams,  o vėliau visi kartu juos smagiai rideno. 

       Šventė tuo nesibaigė. Jau trečius metus, padedant kultūros darbuotojai V. Vičkačkienei, dalyvaujame  „Naisių vasaros“ organizuojamame konkurse. Šis konkursas puoselėja senas lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungia šeimas. Vaikų pieštais margučiais paruošėme dviejų metrų aukščio ir metro pločio Didžiojo margučio muliažą, jį nufotografavome ir nuotrauką išsiuntėme konkurso organizatoriams. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti organizatorių atsiųstomis dovanėlėmis – Lietuvos dainuojamosios poezijos dainininkų atliekamų dainų „Bardų dainos vaikams“ kompaktiniais diskais.    

    Susirinkusieji neskubėjo skirstytis namo, vaišinosi atsineštais saldumynais.