Tėvų diena mokykloje

Kovo 26 dieną mūsų mokykloje ir Gilučių skyriuje įvyko tradicinė Tėvų diena. Šiemet ji buvo skirta Žemės dienai paminėti.

Nuo pat ryto į mokyklą rinkosi tėveliai, kurie vedė pamokas savo vaikų klasėse. Šiais mokslo metais mokytojo profesiją išbandė net 39 tėveliai, mamytės ir vienas senelis. Džiaugiamės, kad iš jų buvo net 8 vyrai, kurie vedė anglų kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros ir kitas pamokas. Supažindino vaikus su buriavimo sportu, sprendė matematikos užduotis, pasakojo apie verslininko profesiją, atliko bandymus ir gamino vėjo malūnėlius, sportavo. Tėčiams nenusileido ir mamytės. Daugelis vedė darbelių pamokas, gamino su vaikais darbelius iš modelino, siūlų, velykinius atvirukus, verbas, vėrė iš karoliukų papuošalus, suorganizavo išvyką į senelių namus, gamino floristines puokštes iš drožlių, mokėsi tvarkyti asmeninius finansus, prižiūrėti dantukus ir net įsisteigė Damų klubas. Vaikai buvo labai patenkinti, nes be įdomių pamokų gavo ir daug dovanų.

Šiai dienai labai atsakingai ruošėsi ne tik mokytojai, vaikai, bet ir tėveliai. Kiekviena klasė kūrė plakatus, skirtus Žemės dienai. Plakatų paroda suorganizuota Elektrėnų kultūros centre, su kuria gali susipažinti visi Elektrėnų gyventojai. Tėvų dieną vainikavo nuostabus koncertas kultūros centre „Mes – Žemės vaikai“. Padėkos žodį visai mokyklos bendruomenei, kultūros centro darbuotojams tarė mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Kultūros centro scenoje vaikai dainavo, šoko, vaidino. Ypatingo dėmesio sulaukė jaunieji modeliai, kurie demonstravo „naujausias madas“, sukurtas iš antrinių žaliavų. Gausių plojimų sulaukė tėčių ir dukrų šokis, dainos, kurias atliko vaikai kartu su savo mokytojomis. Koncerto pabaigoje visa salė dainavo: „O mes – vaikai, o mes – pasaulis“.

Ačiū, kad esate kartu!

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui