2022-04-14 vyko Elektrėnų savivaldybės 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiados II etapas.

Sveikiname:

3d klasės mokinę Emiliją Lapinskaitę (mokytoja E. Volosevičienė) laimėjusią I vietą;

3d mokinį Dovydą Orą (mokytoja E. Volosevičienė) laimėjusį II vietą;

4d klasės mokinį Eimantą Rikterį (mokytoja R. Kabelkienė) laimėjusį II vietą;

4a klasės mokinį Ugnių Janušaitį (mokytoja D. Česonytė) laimėjusį III vietą.

Emilija Lapinskaitė pateko į III-ąjį olimpiados etapą.

Linkime sėkmės!

Informaciją pateikė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Balandžio 4 d. trečių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Velykiniai žaisliukai – dekoracijos Velykų stalui“. Edukacijos metu trečiokai susipažino su keramikos istorija, medžiagomis ir priemonėmis, kurios yra naudojamos lipdymo – dekoravimo procese. Šios edukacijos metu vaikai buvo supažindinti su molio savybėmis, keramikos atsiradimo istorija, keramikos lipymo būdais, išbandė,  kaip gimsta keramikos kūriniai, išmėgino dekoravimo priemones. Edukacija buvo smagi ir įsimintina.

Mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Elena Volosevičienė

• -Šiandien šventė jūsų klasėj
  • Daug jūs skaitėt,
  • Daug jūs rašėt.
  • Jau net dešimtis raidžių,
  • Ir mažų, ir didelių,
  • Jūs visi gerai pažįstat
  • Ir skaitydami neklystat.

Mūsų mokyklos pirmokėliai kasdien vis aukščiau kopia į mokslo ir žinių kalną. Besibeldžiant pavasariui, pirmokai džiaugėsi išmokę raides ir šventė Abėcėlės šventę. Pasipuošę raidžių karūnomis, vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidėmis, dėliojo žodžius, ieškojo trūkstamų raidžių abėcėlėje, piešė savo vardo raidę. Pirmokėliai  džiaugėsi, kad jau pažįsta visas raides, gali skaityti, o skaitydami - daug ką sužinoti.

Pirmokų mokytojos:

L.Česonienė,

A.Cibulskienė

,R,Gervienė,

I.Gružauskaitė,

R.Venskienė,

J.Stasiūnaitė

Gilučių skyriaus ir PUG mokiniai dalyvavo Kultūros paso renginyje ,,Keramikos studija“. Vaikai  susipažino su senosiomis lietuvių tradicijomis, molio raiškos galimybėmis, darbo su moliu technologijomis. Edukacijos metu lavino erdvinį - meninį suvokimą, mokėsi formų dydžių pasirinkimo, derinimo tarpusavyje, spalvinio pajautimo ir dekoravimo įvairovės.

Užsiėmimo metu vaikai išbandė įvairius molio formavimo būdus: formavimu iš molio plokštės, skulptūriniu lipdymu, virveline keramika, molio atspaudais iš pasigamintų formų.

Pagamino mielus darbelius, kuriais pasipuošė savo namus arba padovanojo savo artimiesiems.

Rasutė Jarockienė

Trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis vasario -  kovo mėnesį vykdė projektą „Kas gražiausia - tau, Lietuva“.

Visi mokiniai dalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Gražiausios spalvos tau, Lietuva“.

Vaikai rašė rašinius, mokėsi eilių, dainų apie gimtinę, tautinių šokių, susitiko su tautodailininke Vida Vičkačkiene, gamino „Laisvės paukštį“, dalyvavo akcijoje „Bėgu Lietuvai“.

Savo projektą trečių klasių mokiniai užbaigė koncertu, skirtu Kovo 11 d.

Trečių klasių mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė,

Biruta Surdokiene, Elena Volosevičienė, Rima Miseliūnienė

Kovo 25d. – Gandro diena. Šią dieną į Lietuvą parskrenda gandrai. Gandras ant savo uodegos parskraidina kielę, kuri išspardo paskutinius žiemos ledus. Šia diena prasideda šiltasis metų sezonas. Gandras yra nacionalinis Lietuvos paukštis. Žmonės tikėjo, kad gandras gali perimti žmonių ligas, nunešti į nežinomas pelkes ir ten palikti.

Pradinėje mokykloje 1e ir 3 c klasės mokiniai smagiai paminėjo Gandro dieną. Vaikai šoko, dainavo, suko lizdus ir tupdė gandriukus.

Mokytojos L Česonienė ir B.Surdokienė

Kovo 7-10 d. mokykloje vyko dailyraščio konkursas „Rašau Lietuvai“. Tai antras renginys, kuris skirtas Lietuvių kalbos dienai paminėti. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, puoselėti pilietines ir tautines vertybes.

Kiekviena klasių grupė išsirinko po tekstą apie Lietuvą arba lietuvių kalbą. Mokiniai stengėsi kuo dailiau, tvarkingiau nurašyti tekstus, nes jie skirti Lietuvai ir jos kalbai.

Dėkojame mokytojoms ir visiems dalyvavusiems mokiniams.

Gražiausius mokinių darbus galima pamatyti paspaudus šią nuorodą: https://padlet.com/ingaelek1971/Bookmarks

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Kovo 10 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 4d klasės mokiniai kartu su Panevėžio miesto „Šaltinio“ progimnazijos 4b mokiniais nuotolinėje pamokoje paminėjo šią svarbią Lietuvai dieną. Abi klasės kartu giedojo Lietuvos himną. Panevėžio progimnazijos istorijos mokytoja Ramunė Liesytė supažindino su svarbiausiais įvykiais, paskatinusiais atkurti Lietuvos nepriklausomybę. Po to abiejų miestų ketvirtokai galėjo pasitikrinti žinias protų mūšyje. Pamokos pabaigoje buvo pagerbti ir mūsų draugai ukrainiečiai, kovojantys už savo šalies nepriklausomybę.

4d klasės mokytoja Rigonda Kabelkienė

Kovo 9 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko ketvirtų-trečių klasių
mokinių matematikos olimpiados pirmasis etapas. Į jį susirinko 21 mokinys.
Olimpiados tikslas- sudominti mokinius matematika, lavinti loginį mąstymą,
skaičiavimo įgūdžius. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Jas
atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.
Į antrą Elektrėnų savivaldybės matematikos olimpiados etapą pateko
ketvirtų klasių mokiniai: Ugnius Janušaitis, Tomas Jasnauskas, Austėja
Bakanovaitė, Eimantas Rikteris, Dominykas Augūnas.
Trečių klasių nugalėtojai-Melisa Arslanovaitė, Emilija Lapinskaitė, Toma
Ruplytė, Pijus Vyšniauskas, Dovydas Oras.
Linkime jiems sėkmės!

R. Bliujienė