Šią vasarą Elektrėnų pradinėje mokykloje vėl skambėjo vaikų klegesys. Birželio 14–23 dienomis vyko dienos vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara kartu I“. Projektas „Vasara kartu I“, iš dalies finansuotas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis.

Stovyklos tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, įvairiapusiam ugdymui.

Stovyklautojai apsilankė Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų, Elektrėnų savivaldybės viešąją biblioteką, išbandė jėgas „Diskgolfo“ parke. Taip pat dalyvavo keliose edukacijoje. Edukacijos „ Druskos kelias: nuo seniausių iki šių laikų“ metu, mokiniai sužinojo apie druskos istoriją, ištyrė jos savybes,  susipažino su druskos panaudojimu buityje, pramonėje ir kitose srityse, pasigamino spalvotą druską ir suvenyrą iš jos. Kitoje edukacijoje „Žemė - gyvybės planeta“ sužinojo iš ko sudaryta mūsų Žemės planeta, ko reikia, kad žemėje egzistuotų gyvybė, kas yra oras ir t.t. Vaikai pasinerė į įdomų mokslo pasaulį ir atliko smagius eksperimentus su sausu ledu.

Stovyklautojai buvo aktyvūs, draugiški, ištvermingi. Susirado naujų draugų ir patyrė daug neišdildomų įspūdžių. Savo atsiliepimuose vaikai rašė, kad stovyklauti patiko, nes buvo daug pramogų, staigmenų.

Esame dėkingi pedagogams, dirbusiems stovykloje ir projekto partneriams - Ekeltrėnų savivaldybės viešajai bibliotekai, Elektrėnų diskgolfo parkui, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų, sugalvojusiams ir suorganizavusiems vaikams daug įvairių ir įdomių veiklų, kuriose jie galėjo save išbandyti ir artasti.

L. Čugunovienė,

R. Mikalauskienė,