Saulėtą rugsėjo 26-osios dieną mūsų mokykloje surengta pažintinė, kultūrinė Sveikatingumo diena. Mūsų mokyklos mokiniai su savo mokytojomis aktyviai įsijungė į šios dienos veiklą.

Rytą visi pradėjome nuo bendros mankštos mokyklos kieme, sporto aikštyne. 4 d klasės mokiniai pravedė smagią rytinę mankštą. Po mankštos pradinukai susidomėję žiūrėjo mokomuosius filmukus apie sveiką mitybą, taisyklingą mankštos atlikimą, susipažino ir su Ąžuolo mankšta, atliko praktines užduotis, ragavo vaisius ir daržoves.

Daug įdomybių vyko ir lauke.1a ir 1b klasės vaikai įveikė sveikatingumo ratą. Vyko estafečių rungtys. Vaikai žaidė futbolą, judriuosius žaidimus su kamuoliu ir savo mėgstamą „kvadratą“, sportavo su treniruokliais.

Sveikai prabėgo ši diena, nes visą laiką buvome gryname ore. Laikas prabėgo turiningai ir nepastebimai greitai. Visi pasijuto vertingi, įgavę žinių apie judėjimą, sveikos mitybos įpročius ir jo paruošimą. Stengsimės sveiko gyvenimo įgūdžius tobulinti ateityje ir augsime sveikesni.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui

I.Mačionytė