Birželio 8 d. mokykloje vyko Knygos diena. Kas gi gali būti prasmingiau, negu šią dieną paimti į rankas knygą ir panirti į jos stebuklingą pasaulį. Mokiniai šią dieną ne tik skaitė, bet pasinėrė į įvairiausias veiklas susijusias su knygomis:

Pirmų klasių mokiniai žiūrėjo video medžiagą ,,Kaip gimsta knyga“, po to aptarė, ką naujo ir įdomaus sužinojo vaikai. Video medžiagoje vaikai pamatė ir sužinojo ne tik kaip gimsta knygos, bet  kas ir kaip  gali tapti rašytoju, kaip susirgusią knygelę galima pagydyti.  Kiekviena pirma klasė kūrė, gamino skirtingo pobūdžio knygeles ir skirtukus: apie Lietuvą, mažiausias knygeles, įvairių darbelių, gimtadienio knygeles ir skaitomiausias vaikų knygeles su pagrindine informacija ir iliustracijomis: 1d. klasės vaikai turėjo atsinešę savo skaitomą knygą, mokėsi pildyti ,,Knygos pasą“ (autorius, pavadinimas, leidykla, dailininkas, išleidimo metai), piešė iliustracijas ir sudarė klasės knygą ,,1d klasės skaitomiausios knygos“. 1c klasės mokiniai rašė knygą apie Lietuvą. Joje galima rasti Lietuvos žemėlapį, kur pažymėtos valstybės sienos, upės, Baltijos jūra, didieji miestai. Mokiniai nupiešė ir į knygą įdėjo žymiausias Lietuvos vietas. 1b klasės mokiniai gamino mažas knygutes ir knygų skirtukus. 1f klasės mokiniai gamino kelias knygeles: iš visų šiais mokslo metais padarytų darbų knygą „Mano pirmoji knyga", „Gimtadienio sveikinimai", „Dvibalsių" ir "Taisyklių " knygeles. 1e  vaikai atsinešė ir pristatė klasės draugams savo mėgstamas knygeles. Vėliau jas kas skaitė,  gamino joms skirtukus,  bandė pasigaminti mažiausią savo knygelę.

2a klasės vaikai klausė ir skaitė pasaką „Eglė žalčių karalienė“, aptarė, atliko užduotis grupėse. Skaitė pasakos „Ežys eina mielių“ pradžią ir pabaigą. Vaikai patys sukūrė pasakos pagrindinę dalį ir sugalvotus ežiuko nuotykius pavaizdavo savo pagamintuose knygiukuose. 2b klasės mokiniai vykdė projektą „Eglė žalčių karalienė“. Vaikai skaitė, klausė pasakos ir iliustravo – taip sukurdami bendrą knygelę. Atlikę šią užduotį, pristatė savo skaitomą knygą draugams. 2d klasės mokiniai šią dieną į mokyklą atsinešė mėgstamiausią knygą ir pristatė draugams, iliustravo ją. Aptarę, kad knygas galima skaityti ne tik klasėje ar namuose, susirado skaitymo erdves mokyklos kieme ir skaitė draugo rekomenduotą knygą.  2e klasės vaikai su draugais baigė skaityti O. Proislerio knygą „Mažasis vandenis“ klasėje bei mokyklos kieme. Aptarė įdomiausius knygos įvykius, pagrindinius veikėjus, pasidžiaugė bendrai perskaityta pirmąja grožinės literatūros knyga, iliustravo ją.

3 klasių mokiniai skaitė pasirinktas knygas, piešė joms iliustracijas, rašė mintis apie knygas ir skaitymą, kūrė bendrą knygą iš iliustracijų.

Patys vyriausi mokyklos mokiniai tapo animatoriais ir kūrė filmukus. Gamino knygelės viršelius. Domėjosi rekomenduojamomis penkiomis knygomis temai „Linksma knyga".

1-3 klasių mokiniai padovanojo mokyklai daug įdomių knygų, kurias bus galima rasti mūsų bibliotekos lentynose ir skaityti.

Skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui. (Dž. Adisonas)

1-4 klasių vadovai