Birželio 7 d. 1d klasės mokiniai lankėsi Elektrėnų meno mokykloje, kurioje buvo organizuojama Menų diena.

Vaikus pasitiko mokyklos pedagogai. Jie supažindino su  mokyklos erdvėmis, kuriose, mokyklą lankantys mokiniai piešia, lipdo ar užsiima kita kūrybine veikla. Vėliau mokiniai tęsė susipažinimo ekskursiją grupėmis. Klasėse laukė mokytojai, kurie žaismingai pristatė muzikos instrumentus, kuriais grojama šioje mokykloje. Vaikai išgirdo fortepijono, akordeono, pučiamųjų instrumentų skambesį,turėjo galimybę patys jais pagroti, o su dainavimo mokytojažaismingai  padainuoti daineles.

Vaikams veikla labai patiko ir atsirado nemažai norinčių, nuo kitų metų,  lankyti Meno mokyklą. Žinoma, visa tai dar turės vaikai  aptarti su savo tėveliais.Labai tikiuosi, kad šis noras neišblės, nes klasėje  jau yra lankančių šią mokyklą mokinių, o nuo kitų metų, manau, jų bus dar daugiau.

1 d kl. mokytoja R.Venckienė