Obuoliuko šonas - visas raudonas

Integruoto ugdymo diena „Obuoliuko šonas - skaisčiai raudonas”

Elektrėnų pradinės mokyklos trečiokai su savo mokytojomis I. Stašaitiene, E. Narakiene, S. Norviliene, R. Bliujiene, E. Sereikiene  nutarė pasidžiaugti rudens teikiamomis gėrybėmis ir surengė integruoto ugdymo dieną  „Obuoliuko šonas – skaisčiai  raudonas“. Visų pamokų metu džiaugėmės obuoliais  ir jų nauda sveikatai.

Matematikos pamokose svėrėme, pjaustėme, dalinome obuolius ir sprendėme įvairius uždavinius apie šį populiarų Lietuvoje vaisių.  Lietuvių kalbos pamokose skaitėme tekstus, mokiniai pristatė mamų skanėstų iš obuolių receptus. Pasaulio pažinimo pamokose vaikai surinko informaciją ir sukūrė plakatą  apie obuolių  teikiamą naudą žmogaus sveikatai. Per dailės ir technologijų pamokas  vaikai liejo akvarele, karpė, aplikavo obelis su obuoliais.

Jau nuo pat ryto  klasės kvepėjo mamų ir  mokytojų pagamintais skanėstais:  pyragais, sausainiais, sūriais,  obuoliene, sultimis... Baigiantis pamokoms visi draugiškai pasivaišinome. Vaikai ir mokytojos dėkoja tėveliams, kurie padėjo surengti skanią ir įsimintiną integruoto ugdymo dieną.

Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokytojos