„Pradinukadienis“ Lietuvos edukologijos universitete

Pavasario atostogų metu Elektrėnų pradinės mokyklos jungtinė trečiokų komanda buvo pakviesta į Lietuvos edukologijos universitetą, su kuriuo mokykla bendradarbiauja jau ne pirmus metus. Pradinio ugdymo pedagogikos IV kurso studentės organizavo renginį „Pradinukadienis“. Jame dalyvavo trečių klasių mokinių komandos iš Švenčionių, Jonavos ir Elektrėnų pradinių mokyklų, Vilniaus „Genio“ progimnazijos ir Naujininkų mokyklos.

Vaikai buvo pakviesti į Nacionalinę LEU televiziją. Kiekviena komanda pristatė reportažus apie savo miestą ir mokyklą, iš kurios atvyko. Reportažuose linksmai ir nuotaikingai atskleidė savo gimtinės išskirtinumą, gyvenimą mokykloje. Na, o kaip gi talentų laida be talentų!. „Pradinukadienio talentų šou!” komandos prisistatė ir pademonstravo išradingai sukurtus plakatus „Mūsų svajonių televizija“. Taip pat vaikai dalyvavo rašinio konkurse „Mano svajonių TV laida“. Geriausi rašinių autoriai (mūsų mokyklos trečiokai Arminas Valantavičius, Adolfas Kristupas Piliponis, Nerijus Balsiukas) buvo įvertinti pagal skirtingas nominacijas ir apdovanoti padėkomis. Mokiniams labai patiko dalyvauti ir kitose „Pradinukadienio“ laidose: „Auksinis protas“, „Pradinukadienio dirbtuvės“, „Tai bent! Laboratorija!“, „Eksperimentų kampelis“, „LEU faktorius“ ir estafečių varžybos.

Gerai nusiteikę ir pilni įspūdžių grįžome namo.

Džiaugiamės savo linksmais, išradingais, protingais ir kūrybingais trečiokais!

Trečių klasių mokytojos:

Daiva Česonytė,