BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     2019 m. gegužės 14 d. mokykloje vyko žaisminga saugaus eismo pamoka. Jos metmokyklos pirmų klasių mokiniai turėjo galimybę įtvirtinti saugaus eismo taisykles, pakartoti, kaip, kur ir kada reikia segėti atšvaitą, dėvėti atšvaitines liemenes, kaip saugiai pereiti važiuojamąją kelio dalį. Kiekviena klasė turėjo sukurti iš atšvaitų kelio ženklą ir įvardinti jo paskirtį.

           Pamoką vedė projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ koordinatorė Sigita Grigaliūnienė kartu su saugaus eismo personažu katinu Miau.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

         Mažas žmogutis tiesia rankas ir taria mama". Motina jį pakelia, priglaudžia... Ir nieko nėra gražesnio žemėje už motinos meilę.

       Gilučių skyriaus mokinukai gegužės 3 d. pakvietė savo mamytes į šventinį koncertą. Jie dainavo, deklamavo eilėraščius, parodė spektakliuką Vyšnių dienos" ir mamytėms padovanojo savo pačių pagamintus darbelius.

Mokytoja R. Jarockienė

           Balandžio 4 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis ir parodyti, kaip moka dirbti su įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokiniai turėjo nupiešti piešinį „Mano draugas – kompiuteris“, parašyti laišką draugui, sudaryti savo svajonių pamokų tvarkaraštį, nubraižyti diagramą, susikurti savo darbų segtuvą. Visi dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog moka ne tik žaisti su kompiuteriu. Šiems mokiniams kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

                Konkurso nugalėtojai:

                I vieta – Jokūbas Venskutonis, 4c klasė (mokytoja B. Surdokienė),
                II vieta 
– Ignas Paškevičius, 4d klasė (mokytoja E. Volosevičienė), III vieta – Nevilė Malakauskaitė, 4c klasė (mokytoja B. Surdokienė).

                Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

 

Mokytoja Ingrida Mačionytė

              Kūrybingi, ieškantys ir nenustygstantys vaikai nuo rugsėjo mėnesio pradėjo lankyti dramos būrelį. Buvo nuspręsta suvaidinti gerai žinomą pasaką Pelenė“. Kibome į darbą, daug repetavome, ieškojome geriausių sprendimų.

           Paprašėme tėvelių pagalbos – paruošti kaukes. Dėkojame tėveliams už nuoširdžią pagalbą, puikias personažų kaukes. Ir štai atėjo ilgai laukta diena – pasirodymas. Kovo 28 dieną pakvietėme visus mokyklos mokinius ir mokytojas įvertinti mūsų darbą. Po vaidinimo džiaugėmės pavykusiu pasirodymu, vaikų aplodismentais. 

            Smagu, kad vaidinimo metu atsiskleidė visi artistai, puikiai suvaidino, perteikė nuotaiką. Labai labai didelis ačiū, jums mieli vaikai!

             Balandžio 5 d. į mokyklą pasikvietėme mokyklos-darželio Žiogelis“ ir darželio Drugelis“ būsimus pirmokus. Su puikia nuotaika dramos būrelio vaikai suvaidino Pelenę“, o 1a klasės mokinukai pašoko. Juos paruošė mokytoja A. Pačėsienė. Dėkojame už apsilankymą ir bendradarbiavimą.

                                           Dramos būrelio mokytojos

                                                   E. Narakienė, R. Gervienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...