Lapkričio paskutinę savaitę vyko projektas  „Spalvų savaitė". Rinkome mįsles apie daržoves, vaisius, spalvas. Lapkričio 30 dieną pirmokėliai, pasipuošę penkių spalvų drabužėliais: raudonais, oranžiniais, geltonais, mėlynais, žaliais, sugūžėjo į mokyklą. Šią dieną vykdėme integruotą veiklą: gaminome, spalvinome, kirpome įvairias daržoves ir vaisius. Susirinkę į aktų salę pasidžiaugėme vaisių ir daržovių spalvų gausa pintinėse. Aptarėme daržovių ir vaisių naudą mūsų sveikatai. Klausėme nuotaikingų dainelių apie spalvas, šokome, dainavome.

Pirmų klasių mokytojos

Išlydėdami rudenį, Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai su mokytojomis sugalvojo vesti integruoto ugdymo dieną „Obuoliuko šonas  skaisčiai raudonas“. Šios dienos tikslas  ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo sveikatą, įgyti daugiau žinių apie mūsų sodų karalių  obuolį ir jo naudą sveikatai. Vaikai namuose turėjo užduotį surinkti kuo daugiau medžiagos apie šį vaisių, todėl pamokų metu mes jau rašėme obuolių pyragų receptus ir iš jų sudarėme knygeles. Vaikai skaitė tekstus, kūrė dialogus šia tema. Per matematikos pamokas trečiokai svėrė, dalijo obuolius į lygias dalis, skaičiavo sodų perimetrus ir darė panašias užduotis. Dailės ir technologijų pamokų metu gamino obuoliukus iš popieriaus, o juose, įtvirtinant įgytas žinias, rašė tai, ką naujo sužinojo apie šį vaisių.

Užbaigiant šią dieną visi vaišinosi senelių ir tėvelių paruoštomis vaišėmis. Skanavo gardžiuosius obuolių pyragus, keksiukus, sūrius, valgė blynus su obuoliais, gėrė sultis. Ši diena paįvairino mūsų pamokas, suteikė nemažai naujų žinių ir labai patiko mūsų trečiokams.

Trečių klasių mokytojos: J. Valantavičienė, E. Narakienė,

S. Norvilienė, R. Bliujienė, E. Sereikienė

Šiai metais sukanka 75 metai Lietuvos poetei V. Palčinskaitei. Šiai datai paminėti Vilniuje rengiama tarptautinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Spalvoti žodžiai“. Į šią parodą iškeliavo ir trijų mūsų mokyklos mokinių: Emilijos Kuodzevičiūtės 4a kl. (mokytoja J. Baranovienė), Mėjos Karolytės 4a kl. (mokytoja J. Baranovienė) ir Augustės Žukauskaitės 4d kl. (mokytoja E. Volosevičienė) darbai.

Linkime sėkmės konkurse!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais.

Šią dieną mūsų mokykloje vyko netradicinė ugdymosi diena, skirta paminėti Europos kalbų dieną. Jau prieš kelias dienas kiekvienos klasės atstovai susirinko į aktų salę ir ištraukė šalies pavadinimą, su kuria jų klasė susipažins plačiau. Trečių klasių mokiniai su mokytojomis paruošė pažintinius stendus. Klasėse vyko įvairiausia veikla, skirta pažinčiai su pasirinkta valstybe: mokiniai žemėlapiuose ieškojo šalies, susipažino su šalies simboliais, klausėsi šios šalies kalbos, mokėsi ištarti žodžius, lygino su lietuvių kalba, aptarinėjo tautinius rūbus, sprendė kryžiažodžius, dalyvavo viktorinose, žiūrėjo skaidres, piešė vėliavas, pagamino obuoliukus, kuriuose buvo parašyti keturi svarbiausi posakiai ir jais papuošė mokyklos galerijas.