BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

         2019-01-22 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko „Gerojo lašelio“ akcija. Visa mokyklos bendruomenė nusprendė prisidėti prie akcijos, kurią organizuoja Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“. Šią dieną į mokyklą visi atėjo pasipuošę žaliu drabužiu ar žaliu akcentu. Pamokų metu buvo kalbėta apie pagalbą, aukojimą, užuojautą. Į žalius „Gerojo lašelio“ vokus visi norintys galėjo paaukoti pinigų vėžiu sergantiems vaikams. Buvo surinkta ir paaukota asociacijai „Paguoda“ 480 Eur.

         Dėkojame visiems mokyklos bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie kilnios akcijos.

         Gerą darbą vėžiu sergantiems vaikams gali padaryti kiekvienas.

Ingrida Mačionytė,
Elektrėnų pradinės mokyklos Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

            Mokyklos bendruomenė per 10 dienų nuo ataskaitos paskelbimo gali pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo Mokyklos tarybai (Mokyklos tarybos pirmininkei Ingridai Mačionytei elektroniniu paštu ingaelek@yahoo.com).

             Sveikas ir laimingas vaikas – tai tėvų ir mokytojų svajonė. Ar vaikas toks užaugs priklauso nuo suaugusiųjų  kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. 

             Laimingas yra tas vaikas, kuris suklydęs sulaukia suaugusiojo paramos, pagalbos suprasti, kad kiekvieną klaidą galima ištaisyti, rasti būdų nesėkmę paversti sėkme. Kai vaikas patiria džiaugsmą, kad jis pats kažką išgyveno, išmoko, sukūrė, tada ir ateina pilnatvės ir laimės jausmas.

             Mes manome, kad vaikai gali daugiau: suvokti, sukurti, pasiekti, kai jiems padedi aktyvuoti savo galias ir gebėjimus, padedi išmokti juos valdyti, plėsti ir jais naudotis.

             Įgyvendinti mūsų siekius padėjo Elektrėnų pradinėje mokykloje vykdyti projektai.

             2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. mokyklos bendruomenė įgyvendino projektą „Sveikatos keliu žengiame kartu“.

           Projekto tikslas – įtraukti kuo daugiau mokyklos bendruomenės narių į aktyvų dalyvavimą fizinio aktyvumo veikloje visose srityse (ugdymo, laisvalaikio, darbo ir kt.). 

         Įgyvendinant šį tikslą buvo organizuotos įvairios veiklos, joms įsigytos sporto priemonės. Šis projektas iš dalies finansuotas Elektrėnų savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, kurių buvo skirta 403 Eur.

          2019 m. sausio 11 dieną mokyklos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“.

         Mokyklos languose dešimčiai minučių buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Tas kelias minutes degusi liepsna tapo mažu padėkos ir pagarbos simboliu žuvusiems laisvės gynėjams.

 

         Labai svarbu, kad mokiniai drąsiai klaustų, suformuluotų mintį, ją suprantamai išsakytų, rastų reikiamą informaciją nurodytuose šaltiniuose. Remdamiesi turima informacija formuluotų teiginius, apibendrintų gautą medžiagą, argumentuotų savo nuomonę. Antrokai to tik pradėjo mokytis. Buvo paskelbtas projektas Baltijos jūra“. Mokiniai gavo užduotį paieškoti medžiagos apie Baltijos jūrą internete, enciklopedijose, žinynuose. Šiam darbui buvo skirtos trys savaitės. Kiekvienas turėjo paruošti kūrybinį darbą ir jį pristatyti klasės draugams. Pakvietėme į šį projektą įsijungti ir tėvelius. Dėkojame tėveliams, noriai prisidėjusiems prie šio darbo.

          Mokiniai labai džiaugėsi savo darbais, pristatė juos, papasakojo, ką naujo sužinojo, kur ieškojo medžiagos, kokie rasti faktai buvo patys įdomiausi. Visi darbai buvo iškabinti klasėje. Mokiniai pertraukų metu, po pamokų apžiūrėjo draugų darbus, dalijosi įspūdžiais. Suprato, kad labai svarbu pasitikėti savimi, būti žingeidžiam, drąsiai išsakyti savo mintis. Visų akyse mačiau džiaugsmą. Smagu, kad tai pirmasis blynas, bet neprisvilęs“.

                                                             2c klasės mokytoja Rima Gervienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...