Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, birželio  115 dienomis Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla. Tai puiki proga mokiniams pasidžiaugti vasaros malonumais jau pažįstamoje aplinkoje, nes vaikystė – vienas gražiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių, kupinas nuolatinių ieškojimų, atradimų ir tobulėjimų. 

         Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, buvo skirta 500 Eur.

        Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam udgymui.  

          Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos projekto lėšomis. Gauta 360 Eur.

     Projekto tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes, skatinti savęs pažinimą ir kūrybinę veiklą bei lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, organizuoti veiklas, orientuotas smurto ir patyčių prevencijai.

          Projekto įgyvendinimo metu:

  • Ugdysime savęs ir emocinio pasaulio pažinimą per kūrybines veiklas.
  • Ugdysime bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sutelkiant vaikus į grupines veiklas.
  • Organizuosime grupinius užsiėmimus, kurie padės mokiniams įveikti iškilusius sunkumus, gerins jų tarpusavio bendravimo įgūdžius bei lavinsime emocinį intelektą.
  • Organizuosime užimtumą pertraukų metu, skatinant vaikų pozityvų bendravimą per įvairias veiklas. 

Psichologė Sandra Judickienė

Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijasir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose. 

Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė: https://www.facebook.com/emokykla/.

           Projektas finansuojamas iš 2018 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Gavome 403 Eur.

              Programos įgyvendinamo trukmė – nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio. 

            Projekto tikslas – įtraukti kuo daugiau mokyklos bendruomenės narių į aktyvų dalyvavimą fizinio aktyvumo veikloje visose srityse (ugdymo, laisvalaikio, darbo ir kt.), teikti rekomendacijas skirtingoms socialinėms ir amžiaus grupėms (mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai).

        Planuojamas projekto rezultatas – daugės mokyklos bendruomenės narių, kurie aktyviai dalyvaus įdomiose, sportinėse veiklose, atsakingiau rūpinsis savo sveikata.

               Numatytos veiklos: sportinės veiklos mokiniams, šeimoms, mokytojams ir kt. mokyklos darbuotojams.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

 

          Pačius gražiausius žodžius, nuoširdžiausius linkėjimus, Gilučių skyriaus mokinukai, gegužės 4 dieną skyrė savo mamytėms. Vaikai mokytojų, A. Svioklienės, R. Jarockienės ir J. Pėtnyčienės, padedami paruošė šventinę programėlę. O amatų dirbtuvėlėse kartu su V. Tamošiūniene pagamino vazeles mamoms. Patys mažiausieji, priešmokyklinukai, įteikė mamytėms įspūdingus atvirukus.

           Ir kas gali būti nuostabiau matant, kaip vaikas bėga pas savo mamą, įteikia savo darbelį, o mama apkabina jį taip stipriai, kaip apkabinti gali tik mylintis žmogus. Tokiame glėbyje jautiesi labai saugus, o mama jaučiasi pati svarbiausia.

           Šilumos ir jaukumo šventėje suteikė kultūros renginių organizatorės V. Vičkačkienės iniciatyva surengta senovinių skarų paroda Po mamos skara gėlėta“.

R. Jarockienė
A. Svioklienė
J. Pėtnyčienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...