Gruodžio 9 d. minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Mūsų mokykloje ši diena buvo paminėta vedant klasės valandėles tema: „Korupcija  kas tai?“. Vaikai, išsiaiškinę korupcijos sąvoką, piešė plakatus „Aš prieš...“. Pertraukų metu norintys mokiniai dalyvavo sportinėse varžybose „Draugystė nugali“, po kurių pabrėžėme draugystės reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime.

Rasa Sendzikienė, Elona Sereikienė

Visi laukiame šv. Kalėdų. Geriausias būdas sutrumpinti ilgą švenčių laukimą – daryti gerus darbus.

Mūsų mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai pakvietė jaunesniuosius draugus į kalėdines skaitymo pertraukėles – „Pasidalink su draugu gerumu“. Pertraukų metu mokiniai skaitė kalėdinę istoriją apie svajonių išsipildymą. Klausytojai įsitikino, kad prieš Kalėdas vyksta stebuklai, tik jais reikia labai tikėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Dauguma tėvų, pedagogų didžiuotųsi ateityje matydami savo vaiką ar ugdytinį tokį, kuris išgarsės neeiliniais atradimais, praturtins pasaulį naujomis technologijomis. Tikėtina, kad šie lūkesčiai yra susiję su kūrybiškumu, su gebėjimu panaudoti turimas žinias ir originaliai bandoma sugeneruoti, ką nors naujo.

Tokia naujovė Gilučių mokykloje yra keramika. Kiekvienas vaikas joje atranda, ką nors naujo ir priimtina tik jam vienam. Jų darbeliai atspindi kūrybinius gebėjimus, smalsumą bei individualumą.

Tad ieškokime kiekviename vaike genijaus, pažindami jo unikalius bruožus, skatindami kurti, spręsti problemas ir prisiimti už jas atsakomybę.

Šias kalėdines dekoracijas mokiniai pagamino padedant bibliotekininkei V. Tamošiūnienei.

Rasutė Jarockienė

Lapkričio paskutinę savaitę vyko projektas  „Spalvų savaitė". Rinkome mįsles apie daržoves, vaisius, spalvas. Lapkričio 30 dieną pirmokėliai, pasipuošę penkių spalvų drabužėliais: raudonais, oranžiniais, geltonais, mėlynais, žaliais, sugūžėjo į mokyklą. Šią dieną vykdėme integruotą veiklą: gaminome, spalvinome, kirpome įvairias daržoves ir vaisius. Susirinkę į aktų salę pasidžiaugėme vaisių ir daržovių spalvų gausa pintinėse. Aptarėme daržovių ir vaisių naudą mūsų sveikatai. Klausėme nuotaikingų dainelių apie spalvas, šokome, dainavome.

Pirmų klasių mokytojos

Išlydėdami rudenį, Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai su mokytojomis sugalvojo vesti integruoto ugdymo dieną „Obuoliuko šonas  skaisčiai raudonas“. Šios dienos tikslas  ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo sveikatą, įgyti daugiau žinių apie mūsų sodų karalių  obuolį ir jo naudą sveikatai. Vaikai namuose turėjo užduotį surinkti kuo daugiau medžiagos apie šį vaisių, todėl pamokų metu mes jau rašėme obuolių pyragų receptus ir iš jų sudarėme knygeles. Vaikai skaitė tekstus, kūrė dialogus šia tema. Per matematikos pamokas trečiokai svėrė, dalijo obuolius į lygias dalis, skaičiavo sodų perimetrus ir darė panašias užduotis. Dailės ir technologijų pamokų metu gamino obuoliukus iš popieriaus, o juose, įtvirtinant įgytas žinias, rašė tai, ką naujo sužinojo apie šį vaisių.

Užbaigiant šią dieną visi vaišinosi senelių ir tėvelių paruoštomis vaišėmis. Skanavo gardžiuosius obuolių pyragus, keksiukus, sūrius, valgė blynus su obuoliais, gėrė sultis. Ši diena paįvairino mūsų pamokas, suteikė nemažai naujų žinių ir labai patiko mūsų trečiokams.

Trečių klasių mokytojos: J. Valantavičienė, E. Narakienė,

S. Norvilienė, R. Bliujienė, E. Sereikienė