Balandžio 26 d. Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai kartu su muzikos mokytoja Giedre Takarauskaite vyko į Lietuvos edukologijos universitetą, kuriame vyko respublikinis 14 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų ir šokių kolektyvų festivalis „Virš vaivorykštės“.

Festivalis, skirtas kompozitorei, dainų tekstų autorei, muzikos pedagogei Neringai Lapinskienei. Elektrėnų pradinės mokyklos 24 jungtinių klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Giedrės Takarauskaitės, atliko Neringos Lapinskienės dainą „Šventė“ iš dainų knygos „Fėjų pasakos“.

Festivalyje pasirodė daugiau nei 15 Vilniaus mokyklų dainų ir šokių kolektyvų. Šventę vainikavo bendra visų dalyvių daina Mano miestas“ ir balionų jūra.

Dėkoju mokiniams bei jų tėveliams.

Giedrė Takarauskaitė,
muzikos mokytoja

Balandžio 19 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 8 ketvirtų klasių mokiniai. Dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis ir parodyti, kaip moka dirbti suįvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog moka ne tik žaisti su kompiuteriu, bet ir parašyti laišką, nupiešti piešinį, sudaryti lentelę ir diagramą. Šiems mokiniams kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Viktorija Stankevičiūtė, 4d klasė (mokytoja R. Kabelkienė),
         II vieta – Dominykas Petkevičius, 4e klasė (mokytoja R. Sendzikienė),
        III vieta – Adolfas Kristupas Piliponis, 4a klasė (mokytoja D. Česonytė).

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

Mokytoja Ingrida Mačionytė

Balandžio 19 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 1c ir 1d klasės mokiniai ir mokytojos lankėsi Elektrėnų meno mokykloje. Aplankė dailės skyrių, apžiūrėjo vaikų piešinius ir darbelius iš molio. Po to vyko netradicinė muzikos pamoka  muzikos instrumentų pažinimas, kurioje mokiniai klausėsi kūrinėlių, susipažino su muzikos instrumentais: fortepijonu, akordeonu, violončele, saksofonu, gitara. Pabaigoje mokiniams buvo skirtos muzikinės užduotys. Vaikai minė mįsles, spėjo skambančius  muzikos instrumentus. Mokiniams puikiai sekėsi. Abi klasės gavo padėkas.

Dėkojame už bendradarbiavimą Elektrėnų meno mokyklai.

Muzikos mokytoja Giedrė Takarauskaitė, 1d klasės mokytoja Rasa Venckienė

Mūsų mokykloje vyko piešinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“, kurį organizavo mūsų mokyklos bibliotekininkės M. Kuliešienė ir R. Montvilienė. Piešinių parodą galima pamatyti bibliotekoje.

Keturi gražiausi piešiniai, kurių autoriai: Viktorija Šablinskaja (1c kl.), Viltė Ginevičiūtė (2e kl.), Gustė Ramanauskaitė (4a kl.) ir Gustė Vankevičiūtė (4e kl.), išsiųsti į respublikinį piešinių konkursą „Lietuvos vaikų balsas“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 500,00 Eur.

Programos tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Projekto metu aplankysime pagalbos tarnybas: policiją, gaisrinę, miesto biblioteką, Kelių muziejų, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų. Mokiniai dalyvaus edukaciniuose renginiuose, įvairiose kūrybinėse veiklose.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė