Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais.

      Šią dieną mūsų mokykloje vyko netradicinė ugdymosi diena, skirta paminėti Europos kalbų dieną. Jau prieš kelias dienas kiekvienos klasės atstovai susirinko į aktų salę ir ištraukė šalies pavadinimą, su kuria jų klasė susipažins plačiau. Trečių klasių mokiniai su mokytojomis paruošė pažintinius stendus. Klasėse vyko įvairiausia veikla, skirta pažinčiai su pasirinkta valstybe: mokiniai žemėlapiuose ieškojo šalies, susipažino su šalies simboliais, klausėsi šios šalies kalbos, mokėsi ištarti žodžius, lygino su lietuvių kalba, aptarinėjo tautinius rūbus, sprendė kryžiažodžius, dalyvavo viktorinose, žiūrėjo skaidres, piešė vėliavas, pagamino obuoliukus, kuriuose buvo parašyti keturi svarbiausi posakiai ir jais papuošė mokyklos galerijas.

Ruduo – nuostabus metas. Jis mums dovanoja tiek veiklos, kad tik spėk suktis.

Į kūrybinę rudens šventę „Rudenėlis mūsų kieme“ įsijungė visi: mokiniai, mokytojai, Gilučių skyrius,  tėveliai ir broliai su sesėm, o ir seneliai neatsiliko. Mokyklos kiemas pasipuošė įvairiomis rudens gėrybėmis, nuotaikingais darbeliais, o aktų salė puikavosi „Linksmaisiais obuoliukais“. Kiek daug džiaugsmo ir kūrybinio pasigėrėjimo, ieškant originalių sprendimų, netradicinių raiškos būdų, paroda suteikė visiems apsilankiusiems!

Tą dieną mokykloje viešėjo gamtos pažinimo studija „Gamtukai“. Vaikams buvo rodomas dviejų dalių 3D filmas apie aplinką ir gyvąją gamtą. Mokiniai dalyvavo praktiniame žinių žaidime „Žemės egzaminas“, susipažino ir su „Gamtukų laboratorija“. Jiems buvo demonstruojami 7 unikalūs praktiniai eksperimentai. Vaikai sužinojo, kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir, kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir, kas yra ledas, rūkas, ir, kas yra vanduo. Visi mokiniai gavo ir dovanų – po dvi knygutes ir azotu šaldytą sausainį.

         Rugsėjo mėnesį Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lankosi Lietuvos mokyklose, drąsiai spaudžia rankas gabiausiems ir nuoširdžiai sveikina juos su pavasario semestro pasiekimais!

        KINGS olimpiados komanda aplankė ir mūsų mokyklos mokinius bei juos ruošusius mokytojusKartu su gražiomis emocijomis, diplomais mokiniams ir padėkomis mokytojams galėjome viešai pasveikinti gabiuosius KINGS olimpiados finalistus!

Sveikiname jaunuosius finalistus:

Beną Siliūną (mokytoja Elena Volosevičienė),

Danielę Dambrauskaitę (mokytoja Daiva Česonytė)

      SVARBU! Norime pranešti, jog registracija (www.kings.lt) į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir KINGS komanda kviečia visus mokinius į NEMOKAMĄ kvalifikacinį olimpiados etapą, kuris vyks spalio 826 dienomis internetu!

        Didžiuojamės aktyviais, sumaniais ir iššūkių nebijančiais mokiniais ir tikimės, jog rudens semestro metu jų tik pagausės!

        Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, birželio  115 dienomis Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla. Tai puiki proga mokiniams pasidžiaugti vasaros malonumais jau pažįstamoje aplinkoje, nes vaikystė – vienas gražiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių, kupinas nuolatinių ieškojimų, atradimų ir tobulėjimų. 

         Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, buvo skirta 500 Eur.

        Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam udgymui.  

          Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos projekto lėšomis. Gauta 360 Eur.

     Projekto tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes, skatinti savęs pažinimą ir kūrybinę veiklą bei lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, organizuoti veiklas, orientuotas smurto ir patyčių prevencijai.

          Projekto įgyvendinimo metu:

  • Ugdysime savęs ir emocinio pasaulio pažinimą per kūrybines veiklas.
  • Ugdysime bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sutelkiant vaikus į grupines veiklas.
  • Organizuosime grupinius užsiėmimus, kurie padės mokiniams įveikti iškilusius sunkumus, gerins jų tarpusavio bendravimo įgūdžius bei lavinsime emocinį intelektą.
  • Organizuosime užimtumą pertraukų metu, skatinant vaikų pozityvų bendravimą per įvairias veiklas. 

Psichologė Sandra Judickienė

Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijasir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose. 

Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė: https://www.facebook.com/emokykla/.