Rugsėjo mėnesį Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lankosi Lietuvos mokyklose, drąsiai spaudžia rankas gabiausiems ir nuoširdžiai sveikina juos su pavasario semestro pasiekimais!

KINGS olimpiados komanda aplankė ir mūsų mokyklos mokinius bei juos ruošusius mokytojusKartu su gražiomis emocijomis, diplomais mokiniams ir padėkomis mokytojams galėjome viešai pasveikinti gabiuosius KINGS olimpiados finalistus!

Sveikiname jaunuosius finalistus:

Beną Siliūną (mokytoja Elena Volosevičienė),

Danielę Dambrauskaitę (mokytoja Daiva Česonytė)

SVARBU! Norime pranešti, jog registracija (www.kings.lt) į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir KINGS komanda kviečia visus mokinius į NEMOKAMĄ kvalifikacinį olimpiados etapą, kuris vyks spalio 826 dienomis internetu!

Didžiuojamės aktyviais, sumaniais ir iššūkių nebijančiais mokiniais ir tikimės, jog rudens semestro metu jų tik pagausės!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, birželio  115 dienomis Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla. Tai puiki proga mokiniams pasidžiaugti vasaros malonumais jau pažįstamoje aplinkoje, nes vaikystė – vienas gražiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių, kupinas nuolatinių ieškojimų, atradimų ir tobulėjimų.

Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, buvo skirta 500 Eur.

Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam udgymui.

Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos projekto lėšomis. Gauta 360 Eur.

Projekto tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes, skatinti savęs pažinimą ir kūrybinę veiklą bei lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, organizuoti veiklas, orientuotas smurto ir patyčių prevencijai.

Projekto įgyvendinimo metu:

• Ugdysime savęs ir emocinio pasaulio pažinimą per kūrybines veiklas.
  • Ugdysime bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sutelkiant vaikus į grupines veiklas.
  • Organizuosime grupinius užsiėmimus, kurie padės mokiniams įveikti iškilusius sunkumus, gerins jų tarpusavio bendravimo įgūdžius bei lavinsime emocinį intelektą.
  • Organizuosime užimtumą pertraukų metu, skatinant vaikų pozityvų bendravimą per įvairias veiklas.

Psichologė Sandra Judickienė

Visa naudinga informacija mokytojams ir mokiniams dabar – www.emokykla.lt.

Kviečiame mokytojus ir moksleivius registruotis Švietimo portale, gauti po penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijasir programinę įrangą sudiegti asmeniniuose įrenginiuose.

Kviečiame jungtis prie mūsų „Facebook“ grupės, kurioje jau yra susibūrusi nemaža švietimu besidominčių bendruomenė: https://www.facebook.com/emokykla/.