BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

           Projektas finansuojamas iš 2018 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Gavome 403 Eur.

              Programos įgyvendinamo trukmė – nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio. 

            Projekto tikslas – įtraukti kuo daugiau mokyklos bendruomenės narių į aktyvų dalyvavimą fizinio aktyvumo veikloje visose srityse (ugdymo, laisvalaikio, darbo ir kt.), teikti rekomendacijas skirtingoms socialinėms ir amžiaus grupėms (mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai).

        Planuojamas projekto rezultatas – daugės mokyklos bendruomenės narių, kurie aktyviai dalyvaus įdomiose, sportinėse veiklose, atsakingiau rūpinsis savo sveikata.

               Numatytos veiklos: sportinės veiklos mokiniams, šeimoms, mokytojams ir kt. mokyklos darbuotojams.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

 

          Pačius gražiausius žodžius, nuoširdžiausius linkėjimus, Gilučių skyriaus mokinukai, gegužės 4 dieną skyrė savo mamytėms. Vaikai mokytojų, A. Svioklienės, R. Jarockienės ir J. Pėtnyčienės, padedami paruošė šventinę programėlę. O amatų dirbtuvėlėse kartu su V. Tamošiūniene pagamino vazeles mamoms. Patys mažiausieji, priešmokyklinukai, įteikė mamytėms įspūdingus atvirukus.

           Ir kas gali būti nuostabiau matant, kaip vaikas bėga pas savo mamą, įteikia savo darbelį, o mama apkabina jį taip stipriai, kaip apkabinti gali tik mylintis žmogus. Tokiame glėbyje jautiesi labai saugus, o mama jaučiasi pati svarbiausia.

           Šilumos ir jaukumo šventėje suteikė kultūros renginių organizatorės V. Vičkačkienės iniciatyva surengta senovinių skarų paroda Po mamos skara gėlėta“.

R. Jarockienė
A. Svioklienė
J. Pėtnyčienė

         Balandžio 26 d. Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai kartu su muzikos mokytoja Giedre Takarauskaite vyko į Lietuvos edukologijos universitetą, kuriame vyko respublikinis 14 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų ir šokių kolektyvų festivalis „Virš vaivorykštės“.

            Festivalis, skirtas kompozitorei, dainų tekstų autorei, muzikos pedagogei Neringai Lapinskienei. Elektrėnų pradinės mokyklos 24 jungtinių klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Giedrės Takarauskaitės, atliko Neringos Lapinskienės dainą „Šventė“ iš dainų knygos „Fėjų pasakos“.

            Festivalyje pasirodė daugiau nei 15 Vilniaus mokyklų dainų ir šokių kolektyvų. Šventę vainikavo bendra visų dalyvių daina Mano miestas“ ir balionų jūra.

            Dėkoju mokiniams bei jų tėveliams.

 

 Giedrė Takarauskaitė,
muzikos mokytoja

         Balandžio 19 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 8 ketvirtų klasių mokiniai. Dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis ir parodyti, kaip moka dirbti suįvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog moka ne tik žaisti su kompiuteriu, bet ir parašyti laišką, nupiešti piešinį, sudaryti lentelę ir diagramą. Šiems mokiniams kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

         Konkurso nugalėtojai:

         I vieta – Viktorija Stankevičiūtė, 4d klasė (mokytoja R. Kabelkienė),
         II vieta – Dominykas Petkevičius, 4e klasė (mokytoja R. Sendzikienė),
        III vieta – Adolfas Kristupas Piliponis, 4a klasė (mokytoja D. Česonytė).

 

        Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

 

Mokytoja Ingrida Mačionytė

        Balandžio 19 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 1c ir 1d klasės mokiniai ir mokytojos lankėsi Elektrėnų meno mokykloje. Aplankė dailės skyrių, apžiūrėjo vaikų piešinius ir darbelius iš molio. Po to vyko netradicinė muzikos pamoka  muzikos instrumentų pažinimas, kurioje mokiniai klausėsi kūrinėlių, susipažino su muzikos instrumentais: fortepijonu, akordeonu, violončele, saksofonu, gitara. Pabaigoje mokiniams buvo skirtos muzikinės užduotys. Vaikai minė mįsles, spėjo skambančius  muzikos instrumentus. Mokiniams puikiai sekėsi. Abi klasės gavo padėkas.

          Dėkojame už bendradarbiavimą Elektrėnų meno mokyklai.

 

 Muzikos mokytoja Giedrė Takarauskaitė, 1d klasės mokytoja Rasa Venckienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...