Mūsų mokykloje vyko piešinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“, kurį organizavo mūsų mokyklos bibliotekininkės M. Kuliešienė ir R. Montvilienė. Piešinių parodą galima pamatyti bibliotekoje.

Keturi gražiausi piešiniai, kurių autoriai: Viktorija Šablinskaja (1c kl.), Viltė Ginevičiūtė (2e kl.), Gustė Ramanauskaitė (4a kl.) ir Gustė Vankevičiūtė (4e kl.), išsiųsti į respublikinį piešinių konkursą „Lietuvos vaikų balsas“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Projektas „Vaikų svajonė“, skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 500,00 Eur.

Programos tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Projekto metu aplankysime pagalbos tarnybas: policiją, gaisrinę, miesto biblioteką, Kelių muziejų, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų. Mokiniai dalyvaus edukaciniuose renginiuose, įvairiose kūrybinėse veiklose.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

Belaukiant šv. Velykų Gilučių skyriaus vaikučiai pagamino zuikutį iš molio, jį nuspalvino ir pasigamino pakabutį.

4 klasių mokiniai kartu su mamomis kepė Velykinį pyragą pagal senelės receptą. Jį pristatė  draugams ir pavaišino mokyklos vaikučius.

Mokytoja R. Jarockienė

Kovo 8 d. mūsų mokykloje vyko 4e ir 4d klasių viktorina „AŠ – DEŠIMTMETIS“. Susiskirstėme į 10 komandų po 4 vaikus. Viktorinoje buvo 10 rungčių: kas pirmas pripūs balioną, kuri komanda greičiau surašys 10-ties mokykloje dirbančių mokytojų vardus, kas greičiau sudėlios Lietuvos dėlionę, išspręs kryžiažodį, kas tiksliau surašys 10 patiekalų ir mokyklos valgiaraščio. Buvo daug linksmų užduočių. Už kiekvieną gerai atliktą užduotį gaudavome po tašką – saldainį. Viktorinos pabaigoje laimėtus saldainius išsidalinome, o klasės mokytojos įteikė padėkas už dalyvavimą.

Kovo 16 dieną mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Tėvynei iš vaiko širdelės“. Šiemet jį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Visi skaitovai buvo puikiai pasiruošę. Nustebino skaitomų kūrinių įvairove, vaikų gebėjimas perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką ir mintį. Jie šaunuoliai.

Keturi geriausi mokyklos skaitovai dalyvaus Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse., kuris vyks š.m. kovo 28 d. 11.00 val. Elektrėnų „Ąžuolynas“ progimnazijoje.

Sveikiname geriausius mokyklos skaitovus:

Ugnę Karpavičiūtę 1c klasė, mokytoja Rima Gervienė,

Aivarą Bliujų 1d klasė, mokytoja Rasa Venckienė,

Viltę Valeckaitę 2c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė,

Andrių Stankevičių 2c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

Linkime jiems sėkmės!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė