19 mūsų mokyklos mokinių darbų 2020 m. gruodžio mėnesį dalyvauja Elektrėnų savivaldybės mokinių kūrybinių atvirukų konkurse „Kalėdinis paštas“.

Linkime jiems sėkmės! Pasidžiaukime jų darbais.

Informaciją pateikė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Mūsų mokykla, kaip ir daugelis Lietuvos mokyklų, dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, kurio tikslas didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Šio projekto įgyvendinimo metu mokykla aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis ir įranga, skirta 1–4 klasėms. Mokytojai turi galimybę naudotis parengta metodine medžiaga, kaip naudoti priemones pamokose.

Rugsėjo–spalio mėn. 1e, 3d, 3e, 4a klasėse vyko projektas „Užsiaugink drugelį pats“. Kiekviena klasė įsigijo po tris vikšrus. Po dviejų savaičių maitinimo kanų lapais, vikšrai virto kokonais ir spalio mėnesį vaikai sulaukė nuostabių tropinių drugelių. Džiaugėsi ir grožėjosi jų dydžiu, spalvomis, vaišino vaisiais. Vaikai rinko vardus vikšrams, juos piešė, žiūrėjo edukacinius filmukus apie drugelius.

Mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos džiaugėsi pavykusiu projektu, kurio metu pradinukai stebėjo drugelio vystymosi stadijas.

Mokytojos:
A. Cibulskienė,
R. Kabelkienė,
E. Sereikienė,
R. Sendzikienė

2020 m. spalio 23 dieną pirmų klasių mokiniai dalyvavo integruoto ugdymo dienoje, skatinančioje gyventi sveikai, aktyviai, linksmai. Netradicinių pamokų metu vaikai daugiau sužinojo apie vaisių, daržovių, grūdinių kultūrų naudą žmogaus organizmui.

Didžiausią dėmesį tą dieną skyrėme Lietuvos sodų karaliui – obuoliui. Vaikai vaišinosi šiais vaisiais, gėrė jų sultis. Per dailės ir technologijų pamokas pirmokai spalvino, klijavo, aplikavo obuolius ir sukūrė daug gražių darbelių.

Mokiniai sportavo mokyklos stadione, kieme, išmoko naujų ryto mankštos pratimų. Judriuosius žaidimus žaidė bendradarbiaudami su savo komandos draugais, akcentuodami taisyklių laikymąsi ir pagalbą draugui.  Pirmokų akys švietė džiaugsmu, rausvi skruostai dar kartą įrodė  judėti ne tik sveika, bet ir smagu!

Pirmų klasių mokytojos