BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

      19 mūsų mokyklos mokinių darbų 2020 m. gruodžio mėnesį dalyvauja Elektrėnų savivaldybės mokinių kūrybinių atvirukų konkurse „Kalėdinis paštas“.

           Linkime jiems sėkmės! Pasidžiaukime jų darbais.

           Informaciją pateikė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

        Mūsų mokykla, kaip ir daugelis Lietuvos mokyklų, dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, kurio tikslas didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Šio projekto įgyvendinimo metu mokykla aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis ir įranga, skirta 1–4 klasėms. Mokytojai turi galimybę naudotis parengta metodine medžiaga, kaip naudoti priemones pamokose.

          Rugsėjo–spalio mėn. 1e, 3d, 3e, 4a klasėse vyko projektas „Užsiaugink drugelį pats“. Kiekviena klasė įsigijo po tris vikšrus. Po dviejų savaičių maitinimo kanų lapais, vikšrai virto kokonais ir spalio mėnesį vaikai sulaukė nuostabių tropinių drugelių. Džiaugėsi ir grožėjosi jų dydžiu, spalvomis, vaišino vaisiais. Vaikai rinko vardus vikšrams, juos piešė, žiūrėjo edukacinius filmukus apie drugelius. 

       Mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos džiaugėsi pavykusiu projektu, kurio metu pradinukai stebėjo drugelio vystymosi stadijas. 

Mokytojos:
A. Cibulskienė,
R. Kabelkienė,
E. Sereikienė,
R. Sendzikienė 

         2020 m. spalio 23 dieną pirmų klasių mokiniai dalyvavo integruoto ugdymo dienoje, skatinančioje gyventi sveikai, aktyviai, linksmai. Netradicinių pamokų metu vaikai daugiau sužinojo apie vaisių, daržovių, grūdinių kultūrų naudą žmogaus organizmui. 

           Didžiausią dėmesį tą dieną skyrėme Lietuvos sodų karaliui – obuoliui. Vaikai vaišinosi šiais vaisiais, gėrė jų sultis. Per dailės ir technologijų pamokas pirmokai spalvino, klijavo, aplikavo obuolius ir sukūrė daug gražių darbelių.

       Mokiniai sportavo mokyklos stadione, kieme, išmoko naujų ryto mankštos pratimų. Judriuosius žaidimus žaidė bendradarbiaudami su savo komandos draugais, akcentuodami taisyklių laikymąsi ir pagalbą draugui.  Pirmokų akys švietė džiaugsmu, rausvi skruostai dar kartą įrodė  judėti ne tik sveika, bet ir smagu!

 

                                                      Pirmų klasių mokytojos  

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...