BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

Kai niekas nemato, kai niekas negirdi,
Tai angelo balsas ateina į širdį,
Kalėdinę naktį paguodžia mus tyliai
Ir laimins tuos, kurie laukia ir myli...

             Atėjus adventui mokyklos mokinukai drauge su tėveliais buvo pakviesti gaminti, kurti angelus  parodai „Ant angelo sparnų gerumas supas“. Džiaugėmės šeimų aktyvumu, išradingumu.

        Parodą aplankė mokytojai, tėveliai, močiutės, mokiniai. Sulaukėme šiltų, nuoširdžių atsiliepimų. Tikimės, kad kiekvienas grįžęs angelas į namus atneš jaukumo, šilumos, ramybės, džiugių šventės akimirkų.

              Nuoširdų ačiū tariame visiems „Angelams“, kurie papuošė biblioteką adventiniu laikotarpiu.

 

                                                                                    Mokytojos: Daiva Česonytė, Rymutė Montvilienė, Marytė Kuliešienė

Iš vaikystės ateina Kalėdos.
Paplotėlis, šienelis, Mama.
Verpia tylą naktis atsisėdus.
Kursto krosny ugnelė žiema.

      Kalėdos pati nuostabiausia šventė. Mes džiaugiamės bendryste, vieni kitų pagalba, jaukiomis dovanėlėmis.

       Prieš Kalėdas  mus aplanko advento metas. Tai susikaupimo, rimties, atleidimo metas.

      Gruodžio 18 dieną 1c klasės mokiniai su tikybos mokytoja M. Kuliešiene ir klasės mokytoja R. Gervienė pynė adventinį vainiką. Mokiniai tiesė su tėveliais šilumos, džiugesio, kantrybės, meilės kelius. Degė drąsos, atleidimo, draugystės, pagalbos žvakeles. Vainiką puošė eglių šakėlėmis, konkorėžiais, žaisliukais, obuoliukais, saldumynais, snaigėmis. Tai bendrystės, meilės, vienybės vainikas. Nupintu vainiku visi pasidžiaugėme.

         Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už nuoširdumą, šilumą.

        Gruodžio 9-oji   Tarptautinė antikorupcijos diena.

     Tą dieną mūsų mokyklos mokytojos su savo mokiniais diskutavo antikorupcijos tema. Diskusijų, valandėlių metu mokiniai išsakė savo mintis, kokią norėtų matyti savo gimtinę, todėl buvo surengta mokinių piešinių paroda „Myliu savo kraštą“.

          Mokinių mintys, nuomonės puikiai atsispindėjo ir jų darbuose.

Rita Bliujienė, Enrika Narakienė 

      Jau prasidėjo ypatingas švenčių laukimo periodas – adventas. Šiuo laikotarpiu kiekvienas susimąsto, ką gali nuveikti geriau ir prasmingiau.

     Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė įsijungė į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyriaus organizuotą gerumo akciją „Vaikai – vaikams“. Mokiniai, norėdami pradžiuginti draugus, kuriuos nuskriaudė likimas, dėjo po kalėdine eglute knygas, žaislus, mokymo priemones, saldainius. Visos šios dovanos buvo perduotos Raudonojo kryžiaus atstovei Birutei Grybauskienei, kuri nuoširdžiai padėkojo visai mokyklos bendruomenei ir patikino, kad visos dovanėlės pasieks tuos, kuriems jų labiausiai reikia.

          Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams, kurie jau ketvirti metai dalyvauja šioje akcijoje.

Elektrėnų pradinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ingrida Mačionytė

         4a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Česonytė) rašė laišką adventui. Trys gražiausi laiškai (Viktorijos Česonytės, Simono Kalinausko, Austėjos Žukauskaitės) Kalėdiniu paštu iškeliavo į Tauragės Švč. Trejybės bažnyčią, kur bus „įpinti“  į  prasmingiausių laiškų advento vainiką.

Elektrėnų pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ingrida Mačionytė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...