Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos rėmimo programos lėšomis. Gavome 300,00 Eur.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas socialiai pažeistiems vaikams ugdytis ir įtvirtinti praktinius socialinius gebėjimus, naudojant aktyvius, netradicinius veiklos metodus ir priemones.

Projektą pradėsime nuo veiklų vasaros poilsio stovykloje. Jos metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Projekto metu aplankysime pagalbos tarnybas: policiją, gaisrinę, miesto biblioteką, Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejų. Vyks viktorina „Sužinok ir išmok“, kurios metu įvertinsime vaikų žinias apie mūsų krašto papročius ir tradicijas, kaip elgtis ekstremaliose situacijose, sveiką gyvenseną. Grupines veiklos bus vykdomos iki mokslo metų pabaigos. Aktyviausius mokinius apdovanosime kelione į Automagistralės muziejų.

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

Projektas finansuojamas iš 2015–2017 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Gavome 954,00 Eur.

Programos įgyvendinamo trukmė  nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio.

Projekto tikslas – stiprinti vaikų psichikos sveikatą ir vykdyti patyčių ir smurto prevenciją, taikant ankstyvosios intervencijos priemones,kartu įtraukiant tėvus į pozityvios tėvystės ugdymą.

Planuojamas projekto rezultatas – projekto dalyviai pagerins asmenines, socialines, streso valdymo kompetencijas. Tėvai tobulins pozityvios tėvystės įgūdžius.

Numatytos veiklos: grupinės veiklos vaikams ir paskatinimai už aktyvumą, paskaitos tėvams su kviestiniais lektorias

R. Mikalauskienė
Socialinė pedagogė

Pavasario atostogų metu Elektrėnų pradinės mokyklos jungtinė trečiokų komanda buvo pakviesta į Lietuvos edukologijos universitetą, su kuriuo mokykla bendradarbiauja jau ne pirmus metus. Pradinio ugdymo pedagogikos IV kurso studentės organizavo renginį „Pradinukadienis“. Jame dalyvavo trečių klasių mokinių komandos iš Švenčionių, Jonavos ir Elektrėnų pradinių mokyklų, Vilniaus „Genio“ progimnazijos ir Naujininkų mokyklos.

Kovo 13 d. mūsų mokykloje buvo pristatytos unikalios patyriminės istorinės edukacijos „Viduramžių stalo žaidimai“ ir „Karaliaus Mindaugo laikų Lietuva“.

Edukacijos praturtino teorines mokinių žinias, ugdė kūrybiškumą bei pagarbą ir meilę savo krašto istorijai. Mokiniai buvo tarsi mini muziejuje su istoriniais rekonstruotais eksponatais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė