Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos rėmimo programos lėšomis.

Programos tikslas – stiprinti  mokinių emocinę, psichinę, fizinę savijautą taikant terapines, kūrybines, prevencines priemones, organizuojant kryptingą užimtumą. Programos įgyvendinamo trukmė – nuo birželio iki gruodžio mėnesio.

Projekto metu, mokiniams vyks grupiniai užsiėmimai po pamokų, kartą į savaitę. Užsiėmimų metu  bus taikomos dailės, smėlio terapija, lipdymas iš modelino.

Pasiūlytoje veikloje mokiniai,  mokysis darbo komandoje, draugiškumo, supratimo, pagarbos sau ir kitiems. Sudarysime galimybę, išbandyti smėlio terapiją,  mokiniams, pertraukų metu.

Vasaros poilsio  stovyklos metu pagal numatytą planą, tęsime numatytas veiklas.

R. Mikalauskienė

Socialinė pedagogė

2016 m. gegužės 18 d. Elektrėnų pradinės mokykloje vyko „Sveikatingumo diena”. 4e ir 1d klasės mokiniams ši diena buvo netradicinė, nes jie šią dieną praleido kartu su Vievio pradinės mokyklos mokiniais.

4e klasės mokiniai laukė svečių iš Vievio pradinės mokyklos. Į draugiškas varžybas atvyko 4a klasės mokiniai ir mokytoja Virginija Davidavičienė. Vaikus susitikimo pradžioje pasveikino mokyklos pavaduotoja Angelė Pačėsienė, palinkėjo smagios Sporto šventės. Oras buvo puikus ir po ritminės mankštos, kurią vedė ketvirtokai, visi išskubėjo į naują mokyklos aikštyną žaisti kvadrato, įvairių žaidimų, šoko linksmoje diskotekoje. Prisišokę, prisižaidę ir kupini gerų emocijų ketvirtokai išlydėjo svečius.

Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis...

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

2016 m. gegužės mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai skamba akordeono muzikos garsai. Šį koncertą mokiniams ir mokytojoms jau ketvirtus metus dovanoja Elektrėnų meno mokyklos akordeono skyriaus mokytojos A. Merkienė, J. Janavičiūtė ir K. Dabravolskaitė su būriu muzikantų. Vyko netradicinė pamoka-koncertas „Aš ir akordeonas“. Mokytojos papasakojo apie akordeoną, o muzikantai  dabartiniai ir buvę mūsų mokyklos mokiniai, atskleidė savo gebėjimus valdant šį instrumentą.

„MAMA" – toks, rodos, įprastas visiems kasdienis žodis.

Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet, kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – brangesnis, gražiau tariamas ir toks vienintelis.

Taip ir Gilučių skyriaus mokinukai balandžio 29 d. vykusioje šventėje tarė pačius gražiausius žodžius ir nuoširdžiausius linkėjimus savo mamytėms bei dovanojo pačių pagamintas dovanėles. O klasėje parengta mamyčių portretų parodėlė sužavėjo visas mamytes.

R.Jarockienė

Balandžio 13 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo nupiešti piešinį „Sveika, vasara“, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę, kurioje reikėjo surašyti pamokų tvarkaraštį, remiantis pateiktais duomenimis nubraižyti diagramą. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.