Spalio 10 d. 4e klasės mokiniai dalyvavo Elektrėnų bibliotekos surengtose orientacinėse varžybose „Sveikata –  brangiausias turtas“. Vaikus suskirstė komandomis. Kapitonai gavo bibliotekos planą ir visi turėjo pažymėtose vietose surasti  savo komandos vėliavėlę bei užduotį. Dalyviai minė mįsles, skaitė patarles, ieškojo nuorodų enciklopedijose ir atsakymų bibliotekos kataloguose. Vaikams labai patiko užduočių ieškoti visose bibliotekos patalpose, skyriuose ir netgi knygose.

Buvo šaunu, naudinga ir netikėta orientacinį žaidimą žaisti bibliotekoje.

Ačiū bibliotekos darbuotojoms už pakvietimą ir dovaną.

4e kl. mokytoja R. Sendzikienė

Rugsėjo 21 d. 3d klasės mokiniai lankėsi Vilniuje  Lietuvos nacionalinėje  televizijoje ir pabuvojo Pinigų muziejuje.

Ekskursija prasidėjo LRT (Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija). Čia mokiniai apžiūrėjo LRT muziejų, susipažino su Lietuvos televizijos istorija, pamatė pirmąją televizijos studiją ir sužinojo, kad šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. Mokiniai aplankė didžiausią  Baltijos šalių studiją, pamatė daugybę filmavimo kamerų ir gausybę kitos įrangos, išgirdo pasakojimą, kaip yra filmuojamos laidos.

Vaikams didžiausią įspūdį paliko moderniausia Baltijos šalyse  studija,  kurioje yra filmuojamos laidos „Labas rytas“, „Žinios“.  Mokiniai turėjo galimybę pabūti vedėjų vietose,  susidomėję stebėjo, kaip veikia robotizuotos kameros, kaip galima  keisti apšvietimą. Ypač smagu buvo pamatyti save monitorių  ekranuose.

Į pasirengimą Lietuvos Šimtmečio šventei aktyviai įsitraukia valstybės institucijos, savivaldybės, nevyriausybinės organizacijos ir paprastieji gyventojai.

Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko renginiai skirti Šimtmečiui paminėti – Sveikatingumo diena ir kūrybinė rudens šventė „Rudeninės Žemės spalvos“.

Sveikatingumo diena – tradicinis renginys, kuris šiais metais išaugo į naudingą ir įdomią dieną su mokykloje neįprastais sporto ir sveikatinimo užsiėmimais bei žygiais. Rytą mokiniai ir mokytojai pradėjo lauke bendra mankšta, kurią vedė mokyklos mokiniai. Visi kartu atliko po 100 pratimų. Apšilus ir pabudinus organizmus darbui, mokiniai pasklido po įvairias veiklas, kurias vedė ne tik mokyklos pedagogai, paskaitą „Sveika mityba“ 1d klasėje vedė mama. Mūsų pirmokėliai keliavo į mišką, rinko gamtos gėrybes: kaštonus, giles, kūrė rudens puokštes ir ruošėsi Rudens šventei. Miesto sporto aikštynuose, miško takuose judriuosius žaidimus žaidė ir estafetėse azartiškai varžėsi antrokai. Trečiokai bėgo 100 bėgimų Elektrėnų tiltu, o dalis ketvirtokų bėgo ištvermės ratus „Versmės“ gimnazijos stadione. 4 a klasės mokiniai dalyvavo žygyje link Mijaugonių kaimo. Sugrįžusių į mokyklą mokinių laukė skanūs pietūs.