2016 m. balandžio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 19 mokinių. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Smiltę Vidrinskaitę 1a klasė, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Emiliją Vaiciukevičiūtę 1d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Vidmantę Kedikaitę 4b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Erviną Rumševičių 4c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

Džiaugiamės šiais mokiniais ir linkime jiems sėkmės II etape.

Šaškės – galvoti priverčiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams, atkeliavo ir į Elektrėnų pradinę mokyklą. Direktorė pasiūlė mokyklos mokytojoms pravesti savo klasėse šaškių varžybas. Mokytojos  nutarė, kad žaidimas, lavinantis vaikų loginį mąstymą, vertas dėmesio ir organizavo savo klasėse šio žaidimo turnyrus.  Dėkojame mokytojoms už įdomiai ir išradingai pravestus klasių turnyrus.

3-4 klasių nugalėtojai savo gebėjimus tarpklasinėse šaškių varžybose demonstravo balandžio 4 dieną. Geriausiai pasirodę mokiniai Kipras Mirinavičius (4c klasė),  Rokas Salecis (3c klasė), Agnius Rainys (3c klasė), Augustė Žilinskaitė (3a klasė) balandžio 6 dieną su mokytoja Elena Volosevičiene dalyvavo savivaldybės organizuotose šaškių varžybose laimėjo antrą vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis.

1-2 klasių mokiniai į šaškių turnyrą susirinko balandžio 5 dieną. Nugalėtojais tapo Lukas Kybartas (2d klasė), Nerijus Balsiukas (2a klasė), Viktorija Česonytė (2a klasė).

2016 m. balandžio 1 d. Gilučių skyriaus vaikai kartu su mokytojomis Rasute Jarockiene, Aldona Sviokliene, Rita Povilavičiene ir šeimos nariais  rinkosi  į  tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

Mažieji artistai parodė spektakliuką Pavasaris miške“ ir padovanojo draugams pintinėlę margučių, vėliau visi kartu  juos smagiai rideno.

Be tėviškės dūmo,
Laukų jos platumo –
Jei kas panorėtų paklaust –
Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą.

2016 metais Lietuva mini savo Nepriklausomybės 25-metį. Šiai garbingai datai paminėti Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio ir vasario mėn. buvo surengtas piešinių konkursas „Lietuva – pilių šalis“. Paroda veikia mūsų mokykloje nuo kovo 4 d. Joje labai aktyviai dalyvavo didelė mokyklos bendruomenės dalis.

Elektrėnų pradinėje mokykloje, kaip ir  kiekvienais metais, tradiciškai vyko projektas „100 dienų mokykloje“. Džiugu, kad šiame projekte aktyvūs buvo ne tik pirmų klasių mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai klasėse piešė pirmąją savo vardo raidę, dalyvavo dailiojo rašto konkurse, mokėsi eilėraščių, dainų, šokių… Tėveliai taip pat pagamino kūrybingas ir išradingas raides, kuriomis papuošėme salę prieš šventinį renginį.

Lietuvišku žodžiu žaidžiu!
Kol Žodis gyvas – bus gyva
Jį dovanojus – LIETUVA.

Ramutė Skučaitė

2016 m. vasario–kovo mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko vienas iš renginių, skirtų Mokyklos bendruomenės metams paminėti. Šio renginio tikslas  gilinti lietuvių kalbos dalykines žinias, skatinti norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius su socialiniais partneriais, skleisti gerąją patirtį.

2016 m. vasario 24–26 dienomis vaikai mankštinosi kartu su Sveikatos Princu ir Grožio Princese.

„Sveikatiada“ kartu su pozityvios animacijos projektu „Sveika ateitis“ pristatė ir vaikams pademonstravo animuotą programą.

„Sveika ateitis" – pozityvios animacijos projektas, taikant kineziterapijos, menų terapijos ir psichoterapijos metodus. Tai prevencinės programos vaikams ir suaugusiems, naudojant intelektualinę idealistinę animaciją ir kineziterapijos metodus. Šio projekto misija – supažindinti ir išmokyti sveikatos palaikymo pagrindų.

2016 m. vasario 26 d. į mūsų mokyklą atvyko edukatorė iš Vikingų kaimo su programa „Viduramžių Lietuvos žaidimai“. Šioje linksmoje pamokoje dalyvavo penkių klasių mokiniai. Senoviniais drabužiais pasipuošusi edukatorė papasakojo vaikams apie stalo žaidimų atsiradimo istoriją nuo senovės Egipto iki vėlyvųjų viduramžių, supažindino su stalo žaidimo taisyklėmis. Vaikai buvo aktyvūs programos dalyviai: galėjo žaisti įvairius senovinius stalo žaidimus, sužinojo, kaip pasigaminti sukutį, galėjo pūsti ragą, palenktyniauti, kuris pirmas susuks virvę.

Vilniaus etninės kultūros centras ir ETNO arbata pakvietė vaikus piešti savo svajonių puodelius. Piešinyje turėjo atsispindėti tradiciniai lietuviški raštai, ornamentai, kalendorinių švenčių motyvai ar kiti tradicinės kultūros elementai.

Savo svajonių puodelius nupiešė ir į konkursą išsiuntė vienuolika mūsų mokyklos mokinių.

Kviečiame pasigrožėti jų darbais.

Visus konkurso darbus galima rasti ir balsuoti už labiausiai patikusį adresu: