Sveikas ir laimingas vaikas – tai visų tėvų ir mokytojų svajonė. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų, kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Didelę įtaką tinkamai vaiko raidai turi tėvai ir mokytojai, todėl jie turi bendradarbiauti, vieni kitiems padėti. Jie su vaiku praleidžia daug laiko, rodo pavyzdį, perteikia žinias, gebėjimus ir įpročius. Vaikas laimingas yra tada, kai yra saugus, kai tobulėja, ir kai turi artimus žmogiškus ryšius. Žinoma, mokykla negali užtikrinti, kad visi vaikai būtų visiškai laimingi. Tačiau mokykla gali padaryti labai daug, kad vaikai būtų laimingesni.

2016 m. rugsėjo–gruodžio mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje buvo vykdomi projektai, dalinai finansuoti Elektrėnų savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos,  Vaikų socializacijos programų, Pilietinio ir tautinio ugdymo  programų, Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo programų rėmimo lėšomis.

Nepastebimai prabėgo keturios advento savaitės. Gruodžio 21 dieną 4c klasės mokiniai rinkosi į mokyklos aktų salę netradicinei dorinio ugdymo pamokai „Kalėdų žvaigždė“. Paprastais, nuoširdžiais žodžiais pamoką pradėjo tikybos mokytoja Marytė Kuliešienė. Klasės mokytoja Rima Gervienė pasidžiaugė, kad ši pamoka bus kupina šventinio džiugesio, bendrystės, laukimo džiaugsmo. Pamokos metu mokiniai su mokytojomis atrado Kalėdų žvaigždės prasmę. Kiekvienas turėjo galimybę ir džiaugsmą sukurti savo šventinę Kalėdinę žvaigždę. Vaikai buvo supažindinti su Kalėdiniais simboliais, jų prasme.

Atėjus adventui, Elektrėnų pradinėje mokykloje tradicija tapo mokyklą puošti adventiniu kalendoriumi. Šiais metais mokytojos Marytė Kuliešienė ir Daiva Česonytė su 3a klasės mokiniais gamino Sniego Senių adventinį kalendorių, kuris pakvietė mokyklos bendruomenę į Šv. Kalėdų laukimą. Laukimas tapo džiaugsmingesnis ir įdomesnis, geriau supratome bėgantį laiką. Kiekvieną dieną mokytojos su mokiniais rašydavo, kurdavo sveikinimus, eilėraščius, linkėjimus. Jais puošdavo Sniego Senio pirštinaitę.

Ačiū klasių bendruomenėms už nuostabias ir išradingas dienos mintis ir darbelius.

Kviečiame pasidžiaugti adventinio kalendoriaus akimirkomis.

Mokytojos: Marytė Kuliešienė, Daiva Česonytė

Įgyvendinant sveikos aplinkos kūrimo ir sveikos gyvensenos nuostatas, gruodžio 9 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 3 klasių mokiniai ir mokytojos į mokyklą atėjo pasipuošę žalia spalva. Šią dieną jie dovanojo žaliaskarei eglutei: gamino įvairių atspalvių žalius apdarus, iš kurių mokyklos aktų salėje sukomponavo stilizuotą eglutę. Pamokų metu mokinukai rašė žalia spalva, vyko viktorinos, diskusijos apie žalios spalvos atspalvius (sužinojome, jog jų yra apie 950!). Po pietų visi vaišinosi žaliosiomis vaišėmis: želės tortais, obuoliais, vynuogėmis, saldainiais, pyragu su špinatais, džiovintais žalios spalvos vaisiais. Už šias vaišes nuoširdų ačiū tariame mamytėms.

Netradicinės pamokos mokiniams įdomesnės, kūrybiškesnės ir atnešančios naujų žinių ir patyrimo.

Mokytojos Daiva Česonytė, Genė Markevičiūtė,

Rigonda Kabelkienė ir Rasa Sendzikienė