Įgyvendinant sveikos aplinkos kūrimo ir sveikos gyvensenos nuostatas, gruodžio 9 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 3 klasių mokiniai ir mokytojos į mokyklą atėjo pasipuošę žalia spalva. Šią dieną jie dovanojo žaliaskarei eglutei: gamino įvairių atspalvių žalius apdarus, iš kurių mokyklos aktų salėje sukomponavo stilizuotą eglutę. Pamokų metu mokinukai rašė žalia spalva, vyko viktorinos, diskusijos apie žalios spalvos atspalvius (sužinojome, jog jų yra apie 950!). Po pietų visi vaišinosi žaliosiomis vaišėmis: želės tortais, obuoliais, vynuogėmis, saldainiais, pyragu su špinatais, džiovintais žalios spalvos vaisiais. Už šias vaišes nuoširdų ačiū tariame mamytėms.

Netradicinės pamokos mokiniams įdomesnės, kūrybiškesnės ir atnešančios naujų žinių ir patyrimo.

Mokytojos Daiva Česonytė, Genė Markevičiūtė,

Rigonda Kabelkienė ir Rasa Sendzikienė

Gruodžio 8 d. mokykloje vyko antrų klasių kalėdinės „Linksmųjų estafečių“ varžybos. Vaikus renginio pradžioje pasveikino mokyklos pavaduotoja Ingrida Mačionytė ir į taikinį metė pirmąją „sniego“ gniūžtę, paskelbdama varžybų pradžią.
         Dalyviai rungėsi kalėdinėse estafetėse: „Sniego gniūžtė“, „Kalėdinė pirštinė“,  „Pasigamink eglutę“,  „Surink saldainius“.
            Komandas palaikyti atėjo gausus sirgalių būrys. Renginio metu visus lydėjo puiki nuotaika, azartas.  O nugalėjo draugystė. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais. Smagu sportuoti būryje gerų draugų!

Mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė,

Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė

Lapkričio 21 d. Elektrėnų sporto mokykloje vyko Elektrėnų savivaldybės mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos. Aikštelėje varžėsi Elektrėnų ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti  diplomais ir taure.

Lapkričio 26 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose Kaune. Čia susirungė Elektrėnų, Prienų savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandos.  Po atkaklios kovos ir pratęsimų, mūsų komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname sportininkus!

Sporto būrelio mokytoja Elena Volosevičienė

Nuo lapkričio 18 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia mūsų mokyklos 4a ir 4b klasės mokinių darbų paroda „Tiltai“. Kviečiame apsilankyti.

Mokytojos: A. Cibulskienė ir I. Mačionytė

Lapkričio 11 d. mokykloje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Savo jėgas išbandė ketvirtų klasių komandos. Pirmą ginčo kamuolį išmetė mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Varžybas stebėjo ir audringai palaikė savo komandas klasės draugai. Vyko atkakli kova, kuri suteikė vaikams džiaugsmo ir daug emocijų. O nugalėjo draugystė! Visos komandos buvo apdovanotos diplomais.

Sveikiname visas komandas dalyvavusias varžybose. Dėkojame mokytoja L. Čugunovienei už teisėjavimą.

Mokytojos: G. Blažonienė, A. Cibulskienė, R. Gervienė, I. Mačionytė