Spalio 21 d. trečių klasių mokiniai vyko į Vievyje esantį Lietuvos kelių muziejų.

Muziejuje sukaupta daug didelę vertę turinčių eksponatų nuo senovės Romos laikų iki šių dienų.

Eksponuojami senieji Lietuvos žemėlapiai, nuotraukų albumai, sukaupta daug knygų, žurnalų apie kelių tiesimą. Įdomu buvo pamatyti mineralų ir uolienų kolekciją, medžiotojų trofėjų kambarį. Eksponuojami senovinių tiltų, sankryžų, autobusų stočių maketai, seniausi kelių tiesimo bei tvarkymo įrankiai, mašinos, vežimai, kelių ženklai. Mokiniai galėjo pasėdėti prie galingų, jau dabar nenaudojamų, traktorių, sunkvežimių, sniego valymo mašinų vairo.

Spalio 7–9 d. mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Stende pateikta informacija apie vaikų psichikos sveikatą ir ją stiprinančius bei silpninančius veiksnius, apie psichologinės pagalbos galimybes. Vyko rašinio konkursas „Kokiame pasaulyje noriu augti?“, momentinė apklausa „Kaip jautiesi mokykloje?“, „Geltonoji diena“. Geltona spalva simbolizuoja šviesą, saulės spindulius, gintarą, javų lauką, darną, brandą, kilnumą. Šią dieną mokinių apranga arba aprangos detalės buvo geltonos.

Šie renginiai puikiai priminė, kad teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su draugais padeda stiprinti psichinę sveikatą. Gera psichinė sveikata padeda įveikti įtampą, nerimą, baimes ir iškylančius sunkumus.

Spalio 9 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Pasaulinės košės dienos minėjimo akcijoje, kurios tikslas – skatinti Lietuvos vaikų sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti košės pusryčių naudą žmogui. Šiais metais Pasaulinė košės diena antra kartą minima visoje Lietuvoje.

Ankstyvą rytą mokiniai skubėjo į mokyklą valgyti pusryčiams košės. Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovė „Malsena Plius“ padovanojo kiekvienam mokiniui nemokamus skanios košės pusryčius. Akcijos metu mokytojos aiškino apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui.

Kokia skani ta KOŠĖ!!! Smile

Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Kūrybinė rudens šventė”. Ją organizavo pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais.  Nuo pat ryto mokiniai su tėveliais ruošė rudens gėrybių parodą. Darbelių autoriai – mokiniai, tėveliai ir mokytojos. Mokiniai ir jų tėveliai darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Sveikata yra visuomeninė ir ekonominė vertybė, vadinasi ir tautos kultūros dalis. Vertybių sistemoje svarbu iškelti sveikatos prioritetą, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, skiepyti tinkamą požiūrį į savo ir kitų sveikatą. Dėl to tai ir tapo šių metų sveikatingumo dienos tikslu.

Sveikatingumo dienos programa prasidėjo visų bendra mankšta mokyklos kieme. Puikiai nusiteikę, skambant muzikai, naujoje aikštėje rikiavosi mokiniai. Šiais metais mankštą vedė mokyklos ketvirtokai: Jurinta Pranckūnaitė, Karolina Vandelskaitė, Daniil Chumachenko. Juos paruošė mūsų mokyklos sporto būrelio mokytojos.

2d ir 2e klasės gražų rugsėjo 18d. rytą išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Kelionės tikslas – susipažinti su senovės architektūra, buitimi ir senovine meduolių kepimo ir puošybos technika. Mokiniai aplankė etnografinių regionų ekspozicines sodybas, tačiau labiausiai patiko kepti ir puošti kvapnius ir skanius meduolius.

Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.

2015 metai paskelbti Lietuvos etnografinių regionų metais. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai vykdė projektą „Keliaujame po Lietuvą“, kuris vyko keliais etapais.

Mokytojos paruošė pažintinius stendus, supažindinančius su kiekvienu etnografiniu regionu: tarmėmis, tautiniais drabužiais, tradicijomis.

Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai įvairiose programose piešė, rašė laišką, braižė lenteles ir diagramas. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali padėti ir mokytis. Konkurso dalyviams kompiuteris tikrai yra draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.