Ir einu tais tiltais į tave,
Lietuva – trys tyro aukso dulkės!
Ir skaitau: – Tėvyne, be tavęs
Tuščias ir beprasmis šis pasaulis.
                 Bernardas Brazdžionis

           Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – didžiausia lietuvių tautos šventė.

          Ta proga mokiniai kūrė eilėraščius apie Lietuvą. Trečių klasių mokiniai savo piešiniais papuošė mokyklą ir surengė koncertą, į kurį pakvietė mokyklos bendruomenę. 

          Mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė pasveikino visus su švente, palinkėjo kuo labiau pažinti savo kraštą, pajusti lietuviškos dainos ir žodžio grožį.

        Trečiokai šoko, deklamavo eilėraščius, skambėjo jaudinančios dainos apie Lietuvą. Žiūrėjome filmą Neregėta Lietuva“.

            Visų mokinių rankose buvo geltonos, žalios, raudonos spalvų širdelės. Kaip jūra jos bangavo pagal dainų melodijas. Salėje sklandė pakili ir džiaugsminga nuotaika.

             Dėkojame muzikos mokytojoms: G. Takarauskaitei, J. Špikienei, šokių mokytojai A. Pačėsienei už išmokytas dainas ir šokius. 

          Norisi tikėti, kad kiekvieno vaikučio širdelė pajuto, kokia graži ir nepakartojama mūsų Tėvynė, kuri yra mažytė viso pasaulio dalelė.

                           A. Cibulskienė, A. Kumeliauskaitė, R. Gervienė, R. Venskienė, L. Česonienė

       Kovo 5 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiados pirmasis etapas. Į jį susirinko 20 mokinių, atstovaujančių savo klases. Olimpiados tikslas – sudominti mokinius matematika, lavinti loginį mąstymą, skaičiavimo įgūdžius. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Jas atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.

          Į antrą matematikos olimpiados etapą, kuris vyks kovo 25 dieną Elektrėnų savivaldybės salėje,  pateko ketvirtų klasių mokiniai: Simonas Ščiuka, Rėjus Vaitiekūnas, Nojus Šimonutis, Karolina Jakelytė, Vakaris Simonovičius.

         Trečių klasių atstovai: Ignė Toropovaitė, Gustė Venskutonytė, Titas Janavičius, Andrius Mališauskas, Martynas Bocko.

          Linkime jiems didelės sėkmės!

                                          Matematikos būrelio mokytoja R. Bliujienė

          Užgavėnės – viena smagiausių ir visų labiausiai mėgstamų kalendorinių švenčių.

          Vasario 25 d. mūsų mokykloje buvo švenčiamos Užgavėnės. Nuo pat ryto Dainavimo“ būrelio vaikai su mokytojomis, pasipuošę įvairiomis kaukėmis: čigonais, velniais, meškomis, vilkais, giltinėmis ir daktarais, aplankė kiekvieną klasę. Jie linkėjo visiems gražių dienų, gero derliaus ir sveikatos.

       Vėliau šventė persikėlė į mokyklos kiemą, kuriame buvo šokami įvairūs Užgavėnių rateliai, dainuojamos linksmos dainos. Smagiausia šventės dalis  Morės deginimas. Mokyklos kieme deganti Morė kėlė susižavėjimo šūksnius.

           Mokiniai išvijo žiemą 

Mokytojos:

Biruta Surdokienė, Giedrė Takarauskaitė

Jei rytojus pašauktų į kelią,
Mes prisiekiam, bičiuliai seni,
Mus lydės Elektrėnų žvaigždelė
Ir bute, ir žaliam traukiny...
                          S. Žlibinas

        Skatinant mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerja patirtimi, organizavome integruotos veiklos konkursą „Elektrėnų žiburėliai“, kuris skirtas Elektrėnų miesto 60-mečiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-čiui.

         Vasario 26 dieną į msų mokyklą atvyko Elektrnų savivaldybs pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradins mokyklos, Vievio Jurgio Milaniaus pradins mokyklos, Kietavikių pagrindins mokyklos, Semelikių gimnazijos.

      Viktoriną pradėjo 4b klasės mokinai su daina „Elektrėnų žiburiai“. Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrnų pradins mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitien. Ji palinkjo geros nuotaikos ir krybinių idj.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...