BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

       Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Kalbų mokėjimas vienija žmones, leidžia pažinti kitas šalis ir jų kultūras, taip pat didina mokymosi, pažinimo galimybes.

       2020 m. rugsėjo 25 d. Europos kalbų diena tradiciškai paminėta ir mūsų mokykloje. Šiemet mokiniai mokėsi spalvų pavadinimus įvairiomis Europos kalbomis. Kiekvienos klasės mokiniai su mokytoja sukūrė plakatą su vaivorykšte ir ant jos užrašė spalvų pavadinimus tos šalies kalba, su kurios papročiais, kultūra šią dieną susipažino. Kūrybiniais darbeliais papuošė mokyklos erdves.

         Kalba – ne tik žodžiai, ji leidžia pamatyti pasaulį kitomis akimis. Taigi, mokykimės užsienio kalbų ir pažinsime pasaulį!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

          Ruduo – pats turtingiausias metų laikas: vaismedžių šakos linksta nuo gausybės vaisių, lysvėse pilna įvairiausių daržovių, miško paklotas pasipuošęs grybų kepurėlėmis ir uogų karoliais, lapai dažosi nuostabiausiomis spalvomis.

          Pasinaudoję rudens gėrybėmiskiekvienos klasės mokiniai su savo mokytojomis sukūrė po puokštę dėdei Rudenėliui. Darbeliais papuošė mokyklos kiemą.

          Dėkojame mokiniams ir mokytojoms už jų kūrybiškumą, o tėveliams – už rudens gėrybes.   

 

Pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

 

       Rugsėjo 15 d. mokykloje vyko sveikatingumo diena.

      Jos tikslas – parodyti teigiamą sporto poveikį augančiam organizmui, priminti mokiniams, kad ir nedidelis fizinis krūvis yra naudingas. 

        Diena prabėgo greitai, nes veikla vijo veiklą. Buvo įdomu ne tik mokiniams. Mokykla šurmuliavo, liejosi geros emocijos. Patirta naujų veiklų, kurių prasmingumas, apčiuopiama nauda suteikė šiai dienai naujų spalvų.

       1a, 1c, 2c, 2d klasių mokiniai mokėsi žaisti diskgolfą su profesionaliu treneriu Mykolu ir trenere Daiva. 1b, 1d, 1e klasės mokinius aplankė ledo ritulio treneriai ir pravedė pamokas su sportinėmis priemonėmis. 2a, 2b klasių mokiniai Šarkinės aikštyne žaidė krepšinį, įvairias estafetes, mokėsi žaisti „Aklą vištą“. Mokyklos trečiokai žaidė kvadratą, keliavo dviračių taku aplink Elektrėnus, darė mankštą, įveikė greičio ruožus, bėgo krosą, šoko, važiavo dviračiais, susipažino su Elektrėnų nematytomis vietovėmis, sportavo su treniruokliais. Ketvirtokai dieną praleido miške. Žaidė sportinius žaidimus, bėgo krosą ir dienos pabaigoje pasidalijo patirtais įspūdžiais, aptarė sveikos mitybos ir judėjimo reikšmę sveikatai.

       Sveikatingumo diena – tai puikus laikas mokiniams stiprinti sveikatą, atrasti patinkančią ir priimtiną sportinę veiklą, geruoju pavyzdžiu pasidalinti su kitais.

         Ačiū mokytojoms už sugalvotas įdomias, žaismingas veiklas.

         Rudenį linkime visiems sveikai gyventi, daug laiko praleisti gamtoje ir aktyviai judėti.

 

                                                                          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...