Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, birželio 9–16 dienomis Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla. Tai vieta, kur mokinai gali mėgautis vasaros atostogomis ir kartu tobulinti savo žinias ir įgūdžius. Mokyklos vasaros stovyklos privalumas yra tas, kad ji vyksta pačioje mokykloje, todėl mokiniai jau yra pažįstami su šia aplinka. Tai suteikia jaukumo ir saugumo jausmą.

Projektas „Vasara kartu II“ (tęsinys), skirtas vaikų vasaros užimtumui, iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis.

Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, įvairiapusiam ugdymui.

Įgyvendinant šį tikslą buvo siekiama gerinti mokinių emocinę savijautą, įtraukiant į įvairias kūrybines, prevencines veiklas, orientuotas į smurto ir patyčių prevenciją, plėsti socialinį vaiko patyrimą, sudarant jam saugią ir sveiką ugdymosi aplinką mokykloje ir už jos ribų.

Mokiniams buvo pasiūlyta daug įvairių veiklų. Stovyklos metu mokiniai atliko kūrybines užduotis, sportavo, žaidė, piešė, dalyvavo draugiškose futbolo, krepšinio varžybose, išbandė jėgas „Diskgolfo“ parke, susipažino su Karate taisyklėmis. Taip pat įgavo daug žinių edukaciniuose užsiėmimuose.

Edukacijos „Vabzdžių karalystė zoologijos sode“ metu, mokiniai susipažino su biologine vabzdžių įvairove, vabzdžių vystymosi ypatumais, jų reikšme įvairiuose kultūrose, svarbą gamtoje ir mitybos grandinėje. Išgirdo apie įdomius reiškinius gausiame vabzdžių pasaulyje. Atliko užduotis "Ar visi jie vabzdžiai?

Karamelinių saldainių gaminimo edukacijoje, mokiniai susipažino su karamelinių saldainių gaminimo amato ištakomis ir tradicijomis, stebėjo karamelės gaminimo procesą. Degustavo karamelę, o iš pagamintos karamelės masės patys formavo saldainius, juos dailiai įpakavę, išsinešė į namus.

Edukacijoje, kuri vyko Trakų pilyje, mokiniai susipažino su mūsų šalies istorija.

Apibendrindami veiklą pasidalijome nuotykiais, įspūdžiais, patirtimis vasaros poilsio stovykloje. Atsisveikindami vieni kitiems palinkėjome šiltos, smagios vasaros.

A. Pačėsienė

R.Mikalauskienė

E. Narakienė

R. Sendzikienė

E. Volosevičienė

Elektrėnų pradinė mokykla

Birželio 7 savo rytą pradėjome mankšta, mūsų mokyklos kieme. Po mankštos pabirome visi
po mišką, ežero pakrantę, stadionus, sporto aikštynus.
Smagumėlis!

Gegužės 30 d. mokykloje lankėsi „Ignitis gamyba“ projektų vadovė. 1-4 klasių
moksleiviai galėjo plačiau susipažinti: ką dirba energetikas? kam reikalinga elektra ir gamtinės
dujos? kodėl svarbu taupyti energiją ir kaip tai daryti smagiai? Kovoje su klimato kaita didelę
reikšmę turi kiekvieno iš mūsų indėlis, todėl vaikų švietimas apie energijos taupymą yra itin
svarbus. Visi ir panašūs klausimai buvo aptariami žiūrint siužetus apie jėgainių statybą, sprendžiant
viktorinas ir smagias užduotis. Kiekvienas susitiko dalyvis gavo atminimo dovanėles. Didžiausią
nuostabą moksleiviams teikė, kad dovanos buvo pagamintos iš antrinių žaliavų.