Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Kalbų mokėjimas vienija žmones, leidžia pažinti kitas šalis ir jų kultūras, taip pat didina mokymosi, pažinimo galimybes.

2020 m. rugsėjo 25 d. Europos kalbų diena tradiciškai paminėta ir mūsų mokykloje. Šiemet mokiniai mokėsi spalvų pavadinimus įvairiomis Europos kalbomis. Kiekvienos klasės mokiniai su mokytoja sukūrė plakatą su vaivorykšte ir ant jos užrašė spalvų pavadinimus tos šalies kalba, su kurios papročiais, kultūra šią dieną susipažino. Kūrybiniais darbeliais papuošė mokyklos erdves.

Kalba – ne tik žodžiai, ji leidžia pamatyti pasaulį kitomis akimis. Taigi, mokykimės užsienio kalbų ir pažinsime pasaulį!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Ruduo – pats turtingiausias metų laikas: vaismedžių šakos linksta nuo gausybės vaisių, lysvėse pilna įvairiausių daržovių, miško paklotas pasipuošęs grybų kepurėlėmis ir uogų karoliais, lapai dažosi nuostabiausiomis spalvomis.

Pasinaudoję rudens gėrybėmiskiekvienos klasės mokiniai su savo mokytojomis sukūrė po puokštę dėdei Rudenėliui. Darbeliais papuošė mokyklos kiemą.

Dėkojame mokiniams ir mokytojoms už jų kūrybiškumą, o tėveliams – už rudens gėrybes.

Pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Rugsėjo 15 d. mokykloje vyko sveikatingumo diena.

Jos tikslas – parodyti teigiamą sporto poveikį augančiam organizmui, priminti mokiniams, kad ir nedidelis fizinis krūvis yra naudingas.

Diena prabėgo greitai, nes veikla vijo veiklą. Buvo įdomu ne tik mokiniams. Mokykla šurmuliavo, liejosi geros emocijos. Patirta naujų veiklų, kurių prasmingumas, apčiuopiama nauda suteikė šiai dienai naujų spalvų.

1a, 1c, 2c, 2d klasių mokiniai mokėsi žaisti diskgolfą su profesionaliu treneriu Mykolu ir trenere Daiva. 1b, 1d, 1e klasės mokinius aplankė ledo ritulio treneriai ir pravedė pamokas su sportinėmis priemonėmis. 2a, 2b klasių mokiniai Šarkinės aikštyne žaidė krepšinį, įvairias estafetes, mokėsi žaisti „Aklą vištą“. Mokyklos trečiokai žaidė kvadratą, keliavo dviračių taku aplink Elektrėnus, darė mankštą, įveikė greičio ruožus, bėgo krosą, šoko, važiavo dviračiais, susipažino su Elektrėnų nematytomis vietovėmis, sportavo su treniruokliais. Ketvirtokai dieną praleido miške. Žaidė sportinius žaidimus, bėgo krosą ir dienos pabaigoje pasidalijo patirtais įspūdžiais, aptarė sveikos mitybos ir judėjimo reikšmę sveikatai.

Sveikatingumo diena – tai puikus laikas mokiniams stiprinti sveikatą, atrasti patinkančią ir priimtiną sportinę veiklą, geruoju pavyzdžiu pasidalinti su kitais.

Ačiū mokytojoms už sugalvotas įdomias, žaismingas veiklas.

Rudenį linkime visiems sveikai gyventi, daug laiko praleisti gamtoje ir aktyviai judėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Pačėsienė