BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

        Nuo lapkričio 18 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia mūsų mokyklos 4a ir 4b klasės mokinių darbų paroda „Tiltai“. Kviečiame apsilankyti.

                                                                        Mokytojos: A. Cibulskienė ir I. Mačionytė

       Lapkričio 11 d. mokykloje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Savo jėgas išbandė ketvirtų klasių komandos. Pirmą ginčo kamuolį išmetė mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Varžybas stebėjo ir audringai palaikė savo komandas klasės draugai. Vyko atkakli kova, kuri suteikė vaikams džiaugsmo ir daug emocijų. O nugalėjo draugystė! Visos komandos buvo apdovanotos diplomais.

         Sveikiname visas komandas dalyvavusias varžybose. Dėkojame mokytoja L. Čugunovienei už teisėjavimą.

Mokytojos: G. Blažonienė, A. Cibulskienė, R. Gervienė, I. Mačionytė

     Elektrėnų pradinė mokykla įgyvendindama bendradarbiavimo sutartį su Elektrėnų profesinio mokymo centru kasmet vykdo ankstyvojo profesinio orientavimo projektą „Pasimatuok profesiją“. 2016 m. spalio 20 d. mūsų mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre. EPMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė mokinius supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir veikla. Vaikams buvo labai smagu sėdėti naujoje, modernioje auditorijoje.

    Pradinukai buvo supažindinti su 14 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles. Juos pasitiko atitinkamų profesijų mokytojai ir nusivedė „pasimatuoti profesiją“.

    Mes, ketvirtokų mokytojos, aplankėme auklėtinius pačiame darbo įkarštyje. Vieni kepė blynus, sausainius, bandeles, mokėsi serviruoti stalą, kiti jungė elektros grandinę, ardė kompiuterius, mokėsi tvarkyti bankines operacijas. Vaikai apsidžiaugė, kad patys galėjo pasigaminti lesyklėles, dovanų maišelius, atvirukus. 

      Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė įsitraukė į respublikinį švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projektą „Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“.

     Kodėl oranžinį? Nes tai – šeimos, meilės, draugystės, saulės, šviesos spalva. Mes, pedagogai, kartu su šeima pabandėme nušviesti kelią vaikams į platų gamtos pasaulį.

       Ši kelionė prasidėjo balandžio 7 d., kai minime Pasaulinę sveikatos dieną. Padedant mokytojoms, vaikai pasodino mažas moliūgo sėklytes. Daigelio iš sėklos pasirodymo laukimas skatino vaikų smalsumą, kantrumą, suteikė žinių apie tai, ko reikia augalui, kad jis galėtų išvysti saulės šviesą, ugdė pagarbą gyvybei.

         Per Šeimos šventę (gegužės 15 d.) išpuoselėtą moliūgo daigą mokytojai perdavė į šeimos rankas. Vaikai kartu su tėveliais, seneliais per vasarą jį augino sode, kaimo lysvėje ir net balkone. Vaikai stebėjo lapų didumą, žiedų spalvą, pirmas vaisių užuomazgas. Patirtis įgyta laistant, ravint, tręšiant moliūgus, mokė juos nuoseklumo, ištvermingumo ir, svarbiausia, stiprino šeimos ryšius.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...