„MAMA" – toks, rodos, įprastas visiems kasdienis žodis.

    Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet, kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – brangesnis, gražiau tariamas ir toks vienintelis. 

       Taip ir Gilučių skyriaus mokinukai balandžio 29 d. vykusioje šventėje tarė pačius gražiausius žodžius ir nuoširdžiausius linkėjimus savo mamytėms bei dovanojo pačių pagamintas dovanėles. O klasėje parengta mamyčių portretų parodėlė sužavėjo visas mamytes.

R.Jarockienė

     Balandžio 13 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo nupiešti piešinį „Sveika, vasara“, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę, kurioje reikėjo surašyti pamokų tvarkaraštį, remiantis pateiktais duomenimis nubraižyti diagramą. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

     2016 m. balandžio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 19 mokinių. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Smiltę Vidrinskaitę 1a klasė, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Emiliją Vaiciukevičiūtę 1d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Vidmantę Kedikaitę 4b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Erviną Rumševičių 4c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

        Džiaugiamės šiais mokiniais ir linkime jiems sėkmės II etape.

     Šaškės – galvoti priverčiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams, atkeliavo ir į Elektrėnų pradinę mokyklą. Direktorė pasiūlė mokyklos mokytojoms pravesti savo klasėse šaškių varžybas. Mokytojos  nutarė, kad žaidimas, lavinantis vaikų loginį mąstymą, vertas dėmesio ir organizavo savo klasėse šio žaidimo turnyrus.  Dėkojame mokytojoms už įdomiai ir išradingai pravestus klasių turnyrus.

     3-4 klasių nugalėtojai savo gebėjimus tarpklasinėse šaškių varžybose demonstravo balandžio 4 dieną. Geriausiai pasirodę mokiniai Kipras Mirinavičius (4c klasė),  Rokas Salecis (3c klasė), Agnius Rainys (3c klasė), Augustė Žilinskaitė (3a klasė) balandžio 6 dieną su mokytoja Elena Volosevičiene dalyvavo savivaldybės organizuotose šaškių varžybose laimėjo antrą vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis.

       1-2 klasių mokiniai į šaškių turnyrą susirinko balandžio 5 dieną. Nugalėtojais tapo Lukas Kybartas (2d klasė), Nerijus Balsiukas (2a klasė), Viktorija Česonytė (2a klasė).   

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...