Be tėviškės dūmo,
Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą.

2016 metais Lietuva mini savo Nepriklausomybės 25-metį. Šiai garbingai datai paminėti Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio ir vasario mėn. buvo surengtas piešinių konkursas „Lietuva – pilių šalis“. Paroda veikia mūsų mokykloje nuo kovo 4 d. Joje labai aktyviai dalyvavo didelė mokyklos bendruomenės dalis.

Elektrėnų pradinėje mokykloje, kaip ir  kiekvienais metais, tradiciškai vyko projektas „100 dienų mokykloje“. Džiugu, kad šiame projekte aktyvūs buvo ne tik pirmų klasių mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai klasėse piešė pirmąją savo vardo raidę, dalyvavo dailiojo rašto konkurse, mokėsi eilėraščių, dainų, šokių… Tėveliai taip pat pagamino kūrybingas ir išradingas raides, kuriomis papuošėme salę prieš šventinį renginį.

Lietuvišku žodžiu žaidžiu!
Kol Žodis gyvas – bus gyva
Jį dovanojus – LIETUVA.

Ramutė Skučaitė

2016 m. vasario–kovo mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko vienas iš renginių, skirtų Mokyklos bendruomenės metams paminėti. Šio renginio tikslas  gilinti lietuvių kalbos dalykines žinias, skatinti norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius su socialiniais partneriais, skleisti gerąją patirtį.

2016 m. vasario 24–26 dienomis vaikai mankštinosi kartu su Sveikatos Princu ir Grožio Princese.

„Sveikatiada“ kartu su pozityvios animacijos projektu „Sveika ateitis“ pristatė ir vaikams pademonstravo animuotą programą.

„Sveika ateitis" – pozityvios animacijos projektas, taikant kineziterapijos, menų terapijos ir psichoterapijos metodus. Tai prevencinės programos vaikams ir suaugusiems, naudojant intelektualinę idealistinę animaciją ir kineziterapijos metodus. Šio projekto misija – supažindinti ir išmokyti sveikatos palaikymo pagrindų.