Kuprinė  ištikima mokinio ar keliautojo palydovė. Mūsų mokyklos mokiniai piešė mėgstamiausią kuprinę, kurią jau turi arba dar svajoja įsigyti. Trylika įdomiausių darbų išsiųsti į respublikinį piešinių konkursą „Svajonių kuprinė". Pasigrožėkime šiais darbais.

Mūsų mokykla įsitraukė į Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos organizuojamą projektą „Europos judrioji savaitė“.

Rugsėjo 1622 dienomis mokykloje pertraukų metu mokiniai buvo kviečiami į salę, kur šoko ir sportavo. Mokiniai dalyvavo akcijoje „Apibėk aplink mokyklą“.

Labai gerai besimokantiems ir iniciatyviems 1-4 klasių mokiniams gegužės 25 dieną mokykla padovanojo išvyką į Vikingų kaimą.

Aštuoniolika gabiausių vaikų linksmai praleido laiką nuostabiame Vikingų kaime. Mokiniams labai patiko kepti blynus, virti bei skanauti įvairių žolelių arbatą, kurstyti aukurą. Visi kartu linksmai žaidė senovinius žaidimus, matavosi vikingų drabužius bei šalmus. Teko išbandyti ir vikingų ginklus linksmose kovose.

Išvyka paliko neišdildomų įspūdžių visai vasarai!

Projektas finansuojamas iš  2015–2017 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Programos įgyvendinamo trukmė - nuo  rugsėjo iki gruodžio mėnesio.

Projekto tikslas  skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir stiprinti sveikatą, organizuojant įvairias fizines, kūrybines veiklas, įtraukiant ir mokyklos bendruomenę.

Planuojamas projekto rezultatas – daugės įtrauktų mokinių į įdomią, aktyvią sportinę veiklą, stiprinsime jų sveikatą, skatinsime mokinius, atsakingiau rūpinsis savo sveikata.

R. Mikalauskienė

Socialinė pedagogė