Užgavėnių šventė – žiemos palydų diena. Po trumpų atostogų mokykloje vėl girdėjosi mažųjų šurmulys. Tik šį kartą jis buvo kitoks: etnografinio būrelio persirengėliai kartu su mokytojomis Giedre Blažoniene ir Biruta Surdokiene sveikino visus sutiktus draugus, mokytojus, tėvelius su žiemos pabaiga. Klasėse vaikai kalbėjo apie Užgavėnių šventės prasmę, tradicijas, piešė kaukes, dainavo dainas. Vėliau visi kartu susirinko mokyklos kieme, dainavo, šoko, varė „žiemą iš kiemo“, degino Morę ir visas susikaupusias blogybes, valgė pačius skaniausius blynus, kuriuos taip stengėsi kepti mokyklos virėjos. Gera nuotaika ir smagios emocijos lydėjo visą dieną. Kanapinio ir Lašininio „grumtynės“, virvės traukimas – ženklai, kad pavasaris jau greit...

Vasario 3 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada. Į ją susirinko 13 mokinių, kuriems šis mokomasis dalykas sekasi. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai antrus metus dalyvauja Lietuvos plaukimo federacijos projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2014“. Mokiniai išmoko plaukti, susipažino kaip saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo.

Laisvės gynėjų dieną minint 24-ąsias Sovietų Sąjungos agresijos metines buvo languose uždegtos atminties žvakutės 1991 metais sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos laisvę. Taip buvo prisidėta prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Mokytojos su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei. Mokyklos bibliotekoje buvo įrengtas informacinis stendas „Laisvės gynyboje“.

VšĮ „Aitvaro pasaga“ kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ugdymo skyriumi pakvietė mokinius dalyvauti šalies mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

2014 m. spalio–gruodžio mėn. šis konkursas vyko mokykloje. Mokyklos vertinimo komisijai buvo pateikta 13 pasakų. 9 iš jų atrinktos ir išsiųstos į šalies konkursą.

Vaikystės pasaka šviesi,

Užgimus laimės ilgesy,

Žėrėk iš tolo, kaip  žvaigždė.

Mane per tamsą palydėk.

Ar pastebėjote, kaip vis dažniau nuščiūva dangus, o mintys pasiduoda džiaugsmingai nuojautai? Tai reiškia viena: artėja stebuklingas, ramybės, gerumo ir dovanų metas – Šv. Kalėdos!