2016 m. vasario 26 d. į mūsų mokyklą atvyko edukatorė iš Vikingų kaimo su programa „Viduramžių Lietuvos žaidimai“. Šioje linksmoje pamokoje dalyvavo penkių klasių mokiniai. Senoviniais drabužiais pasipuošusi edukatorė papasakojo vaikams apie stalo žaidimų atsiradimo istoriją nuo senovės Egipto iki vėlyvųjų viduramžių, supažindino su stalo žaidimo taisyklėmis. Vaikai buvo aktyvūs programos dalyviai: galėjo žaisti įvairius senovinius stalo žaidimus, sužinojo, kaip pasigaminti sukutį, galėjo pūsti ragą, palenktyniauti, kuris pirmas susuks virvę.

Vilniaus etninės kultūros centras ir ETNO arbata pakvietė vaikus piešti savo svajonių puodelius. Piešinyje turėjo atsispindėti tradiciniai lietuviški raštai, ornamentai, kalendorinių švenčių motyvai ar kiti tradicinės kultūros elementai.

Savo svajonių puodelius nupiešė ir į konkursą išsiuntė vienuolika mūsų mokyklos mokinių.

Kviečiame pasigrožėti jų darbais.

Visus konkurso darbus galima rasti ir balsuoti už labiausiai patikusį adresu:

2016 m. vasario 10 d. radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, pakvietė Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokus į „Baltojo Zebriuko saugaus eismo pamokėlę“.

Užgavėnės – viena iš mėgstamiausių ir laukiamiausių švenčių. Žiema dar nepasibaigus – vis dar bando kandžiotis šaltuku, žvarbesniu vėju, tačiau dienos nenumaldomai ilgėja, vis primena, kad pavasaris nebe už kalnų.

Pasigaminę baisias, tačiau simpatiškas kaukes, apsiginklavę parankiniais barškančiais ir tarškančiais instrumentais, lydimi etnografinio būrelio mokytojų Giedrės Blažonienės ir Birutos Surdokienės, vaikai leidosi į tradicinę Užgavėnių kelionę. Aplankė visus mokyklos mokinius ir mokytojus, nepamiršo ir valgyklos darbuotojų. Surinkę privalomą duoklę – saldainių, sausainių – persirengėliai grįžo į savo klases. Per 3-iąją pamoką visi susirinko į mokyklos kiemą.