Besibaigiant mokslo metams 2e klasės mokiniai aplankė „Drugelio“ ir „Žiogelio“ darželius. Dar visai neseniai patys ten mokėsi ir žaidė, o dabar sugrįžo, kaip svečiai ir aktoriai. Mažiesiems savo draugams antrokai parodė nuotaikingą, linksmą spektaklį „Aitvaras Teisėjas“. Už vaidybą, dainavimą, grojimą dūdelėmis ir aktorinius sugebėjimus žiūrovai vekėjus apdovanojo ne tik garsiais plojimais, bet ir saldžiomis dovanomis. Vaikai buvo labai laimingi, kad susitiko su buvusiomis auklėtojomis, pasidairė po pasikeitusius darželius.

Ačiū „Drugeliui“ ir „Žiogeliui“ už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

2e klasės mokytoja

Rasa Sendzikienė

„MAMA" – toks, rodos, įprastas visiems kasdienis žodis.

Gal taip ir yra, kai sakome, kad mama nešiojo, mokė, ne kartą priglaudė pargriuvusį, užgautą, verkiantį. Bet, kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks – brangesnis, gražiau tariamas ir toks vienintelis.

Taip ir Gilučių skyriaus mokinukai balandžio 29 d. vykusioje šventėje tarė pačius gražiausius žodžius ir nuoširdžiausius linkėjimus savo mamytėms bei dovanojo pačių pagamintas dovanėles. O klasėje parengta mamyčių portretų parodėlė sužavėjo visas mamytes.

R.Jarockienė

Balandžio 13 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo nupiešti piešinį „Sveika, vasara“, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę, kurioje reikėjo surašyti pamokų tvarkaraštį, remiantis pateiktais duomenimis nubraižyti diagramą. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.