2015 m. gruodžio mėn. buvo paskelbtas konkursas „Žiemos etiudai“. Jame dalyvavo 27 mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai kūrė eilėraščius, pasakas, miniatiūras.

Rašto darbai buvo vertinami už idėjos ir temos atitikimą, kūrybiškumą, originalumą, meniškumą, kalbos ir rašto kultūrą.

2015 m. gruodžio 11 d. į Vilniaus lietuvių namus išguidamas neramias mintis atkeliavo Kalėdų stebuklas. Mokyklos duris atvėrė kasmetinė tarptautinė moksleivių kalėdinių darbelių paroda-konkursas „Kalėdų senelio pirštinė“. 200 įvairaus amžiaus mokinių gamino Kalėdų senelio pirštines iš daugelio Lietuvos ugdymo įstaigų bei iš užsienio lietuviškų mokyklų: Turkijos, Baltarusijos, Kaliningrado. Parodoje išvydome daugybę stebuklingų idėjų: megztos, pieštos, veltos, iškeptos, lipdytos, klijuotos ir kita įvairia technika pagamintos pirštinės.

Sausio 13-osios rytą Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė tradiciškai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokytojos mokė vaikus gerbti tėvų ir senelių iškovotą laisvę. Mokiniai dalijosi savo šeimos prisiminimais apie šiuos istorinius Lietuvos įvykius. Vaikų širdelėse užgimė pasididžiavimas savo maža, bet narsia ir išdidžia tauta.

2015 m. gruodžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje atidaryta AKTYVIOJI KLASĖ.

Mokykla kasdien juda pirmyn, nes didžiausias šios pažangos variklis – vaikai. Jie visada pirmieji susidomi naujovėmis, naujais pasaulio pažinimo ir žinių įgijimo būdais. Mums, mokytojams, belieka tik spėti su jais. Todėl penkios mūsų mokyklos mokytojos Daiva Česonytė, Ingrida Mačionytė, Snieguolė Norvilienė, Rasa Sendzikienė ir Elena Volosevičienė dalyvavo projekto „Aktyvi klasė“ mokymuose.

Norėdami pasidalinti savo dar nedidele, bet džiugia patirtimi surengėme „Aktyvios klasės“ atidarymą, į kurį pakvietėme šio projekto koordinatorę ir konsultantę Švietimo sistemos projektų vadovę Liną Sergejevienę, Elektrėnų savivaldybės merą Kęstutį Vaitukaitį, Švietimo skyriaus, Švietimo paslaugų centro atstovus, savivaldybės mokyklų vadovus ir, žinoma, vaikus, nes jie čia juk patys svarbiausi. Buvo pristatyta situacija Lietuvoje, pasidžiaugta, kad kasmet vis daugiau mokyklų įsteigia Aktyviąsias klases. Projekto koordinatorė perkirpo virtualų kaspiną ir mokyklos direktorei Virginijai Stanislovaitienei įteikė šios klasės iškabą su pavadinimu. Įrengta „Aktyvi klasė“, kurioje vaikai, naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis, gali žengti pirmyn.