2014 m. lapkričio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko apvalaus stalo diskusija „Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste“. Jos metu buvo kalbama apie būsimų pradinių klasių mokytojų praktikos specifiškumą, mokyklų lūkesčius, bendradarbiaujant su Lietuvos edukologijos universitetu. Po diskusijos vyko mokyklų sutarčių pasirašymas su LEU.

     „Malonu visus matyti universitete. Dauguma jūsų sugrįžta į savo Alma mater, studentiško gyvenimo židinį“, – susirinkusius mokyklų vadovus ir atstovus sveikino LEU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis, kuris pabrėžė, kad pradiniam ugdymui mes turime skirti išskirtinį dėmesį.

      Ruduo – tai vitaminų gausos metas. Soduose, daržuose ir miškuose užderėjo įvairių vaisių, daržovių ir grybų derlius. Dauguma augalų yra žali, raudoni, geltoni, todėl mes pirmų klasių mokytojos nusprendėme supažindinti su oranžinės spalvos vaisiais ir daržovėmis, kurie auga ne tik Lietuvoje.

„Reikia išmokti sveikam išlikti.“

Vydūnas

      Elektrėnų pradinėje mokykloje nuosekliai ir sistemingai ugdomi mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiai. Mokykla ir VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė bendradarbiaudama ugdo vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius. Šiai mokslo metais Abromiškių reabilitacijos ligoninės specialistai mokiniams pasakojo apie fizinį aktyvumą.

         Elektrėnų pradinės mokyklos trečiokai su savo mokytojomis I. Stašaitiene, E. Narakiene, S. Norviliene, R. Bliujiene, E. Sereikiene  nutarė pasidžiaugti rudens teikiamomis gėrybėmis ir surengė integruoto ugdymo dieną  „Obuoliuko šonas – skaisčiai  raudonas“. Visų pamokų metu džiaugėmės obuoliais  ir jų nauda sveikatai.

     Spalio 9 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau-EPMC). EPMC pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir jos veikla. Vaikus ypač sudomino naujasis modernus EPMC pastatas.

      Pradinukai buvo supažindinti su 12 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į 14 grupelių, kurios ėjo į atskirus kabinetus, kad galėtų „pasimatuoti profesiją“.

     Elektrėnų pradinės mokyklos 2a klasės mokinukai sveikina policininkus su Angelų sargų diena.

     Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos audė kilimus rudenėliui.
     Pasigrožėkime jų darbais.

      Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į Europos kalbų ir kultūrų  įvairovę ir paskatinti europiečius mokytis daugiau kalbų.

      Šią dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo pamokos, kurių metu visose klasėse mokiniai diskutavo apie kalbų svarbą, mokėsi pasisveikinti, padėkoti įvairiomis Europos šalių kalbomis.