Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis! Ten vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse. Vieni bėgo, metė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo  klasės draugus, kad jiems gerai sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai - asmenines padėkas.

„SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ“ ELEKTRĖNŲ PRADINĖJE MOKYKLOJE

Rugsėjo 15-19 d., Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Sveikatingumo pertraukų savaitė". Jos tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.

Gegužės 15 dieną - Šeimos dieną - mokykloje vyko tradicija tampanti Tėvų diena. Tėvams tai puiki proga kitu aspektu pažinti savo vaikus ir jų klasės draugus, susipažinti su pedagogų kasdienybe. Ši diena mokykloje mokytojams ir tėvams praėjo įsimintinai.