2015 m. gruodžio mėn. buvo paskelbtas konkursas „Žiemos etiudai“. Jame dalyvavo 27 mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai kūrė eilėraščius, pasakas, miniatiūras.

Rašto darbai buvo vertinami už idėjos ir temos atitikimą, kūrybiškumą, originalumą, meniškumą, kalbos ir rašto kultūrą.

2015 m. gruodžio 11 d. į Vilniaus lietuvių namus išguidamas neramias mintis atkeliavo Kalėdų stebuklas. Mokyklos duris atvėrė kasmetinė tarptautinė moksleivių kalėdinių darbelių paroda-konkursas „Kalėdų senelio pirštinė“. 200 įvairaus amžiaus mokinių gamino Kalėdų senelio pirštines iš daugelio Lietuvos ugdymo įstaigų bei iš užsienio lietuviškų mokyklų: Turkijos, Baltarusijos, Kaliningrado. Parodoje išvydome daugybę stebuklingų idėjų: megztos, pieštos, veltos, iškeptos, lipdytos, klijuotos ir kita įvairia technika pagamintos pirštinės.

Sausio 13-osios rytą Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė tradiciškai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokytojos mokė vaikus gerbti tėvų ir senelių iškovotą laisvę. Mokiniai dalijosi savo šeimos prisiminimais apie šiuos istorinius Lietuvos įvykius. Vaikų širdelėse užgimė pasididžiavimas savo maža, bet narsia ir išdidžia tauta.