2016 m. balandžio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 19 mokinių. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Smiltę Vidrinskaitę 1a klasė, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Emiliją Vaiciukevičiūtę 1d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Vidmantę Kedikaitę 4b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Erviną Rumševičių 4c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

Džiaugiamės šiais mokiniais ir linkime jiems sėkmės II etape.

Šaškės – galvoti priverčiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams, atkeliavo ir į Elektrėnų pradinę mokyklą. Direktorė pasiūlė mokyklos mokytojoms pravesti savo klasėse šaškių varžybas. Mokytojos  nutarė, kad žaidimas, lavinantis vaikų loginį mąstymą, vertas dėmesio ir organizavo savo klasėse šio žaidimo turnyrus.  Dėkojame mokytojoms už įdomiai ir išradingai pravestus klasių turnyrus.

3-4 klasių nugalėtojai savo gebėjimus tarpklasinėse šaškių varžybose demonstravo balandžio 4 dieną. Geriausiai pasirodę mokiniai Kipras Mirinavičius (4c klasė),  Rokas Salecis (3c klasė), Agnius Rainys (3c klasė), Augustė Žilinskaitė (3a klasė) balandžio 6 dieną su mokytoja Elena Volosevičiene dalyvavo savivaldybės organizuotose šaškių varžybose laimėjo antrą vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis.

1-2 klasių mokiniai į šaškių turnyrą susirinko balandžio 5 dieną. Nugalėtojais tapo Lukas Kybartas (2d klasė), Nerijus Balsiukas (2a klasė), Viktorija Česonytė (2a klasė).

2016 m. balandžio 1 d. Gilučių skyriaus vaikai kartu su mokytojomis Rasute Jarockiene, Aldona Sviokliene, Rita Povilavičiene ir šeimos nariais  rinkosi  į  tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

Mažieji artistai parodė spektakliuką Pavasaris miške“ ir padovanojo draugams pintinėlę margučių, vėliau visi kartu  juos smagiai rideno.

Be tėviškės dūmo,
Laukų jos platumo –
Jei kas panorėtų paklaust –
Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą.

2016 metais Lietuva mini savo Nepriklausomybės 25-metį. Šiai garbingai datai paminėti Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio ir vasario mėn. buvo surengtas piešinių konkursas „Lietuva – pilių šalis“. Paroda veikia mūsų mokykloje nuo kovo 4 d. Joje labai aktyviai dalyvavo didelė mokyklos bendruomenės dalis.