BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     2016 m. balandžio 18 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 19 mokinių. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Smiltę Vidrinskaitę 1a klasė, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Emiliją Vaiciukevičiūtę 1d klasė, mokytoja Elena Volosevičienė,

Vidmantę Kedikaitę 4b klasė, mokytoja Enrika Narakienė,

Erviną Rumševičių 4c klasė, mokytoja Snieguolė Norvilienė.

        Džiaugiamės šiais mokiniais ir linkime jiems sėkmės II etape.

     Šaškės – galvoti priverčiantis stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams, atkeliavo ir į Elektrėnų pradinę mokyklą. Direktorė pasiūlė mokyklos mokytojoms pravesti savo klasėse šaškių varžybas. Mokytojos  nutarė, kad žaidimas, lavinantis vaikų loginį mąstymą, vertas dėmesio ir organizavo savo klasėse šio žaidimo turnyrus.  Dėkojame mokytojoms už įdomiai ir išradingai pravestus klasių turnyrus.

     3-4 klasių nugalėtojai savo gebėjimus tarpklasinėse šaškių varžybose demonstravo balandžio 4 dieną. Geriausiai pasirodę mokiniai Kipras Mirinavičius (4c klasė),  Rokas Salecis (3c klasė), Agnius Rainys (3c klasė), Augustė Žilinskaitė (3a klasė) balandžio 6 dieną su mokytoja Elena Volosevičiene dalyvavo savivaldybės organizuotose šaškių varžybose laimėjo antrą vietą. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis.

       1-2 klasių mokiniai į šaškių turnyrą susirinko balandžio 5 dieną. Nugalėtojais tapo Lukas Kybartas (2d klasė), Nerijus Balsiukas (2a klasė), Viktorija Česonytė (2a klasė).   

    2016 m. balandžio 1 d. Gilučių skyriaus vaikai kartu su mokytojomis Rasute Jarockiene, Aldona Sviokliene, Rita Povilavičiene ir šeimos nariais  rinkosi  į  tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

      Mažieji artistai parodė spektakliuką Pavasaris miške“ ir padovanojo draugams pintinėlę margučių, vėliau visi kartu  juos smagiai rideno. 

Be tėviškės dūmo,
Laukų jos platumo –
Jei kas panorėtų paklaust –
Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

      Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą. 

       2016 metais Lietuva mini savo Nepriklausomybės 25-metį. Šiai garbingai datai paminėti Elektrėnų pradinėje mokykloje sausio ir vasario mėn. buvo surengtas piešinių konkursas „Lietuva – pilių šalis“. Paroda veikia mūsų mokykloje nuo kovo 4 d. Joje labai aktyviai dalyvavo didelė mokyklos bendruomenės dalis. 

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...