Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Kūrybinė rudens šventė”. Ją organizavo pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais.  Nuo pat ryto mokiniai su tėveliais ruošė rudens gėrybių parodą. Darbelių autoriai – mokiniai, tėveliai ir mokytojos. Mokiniai ir jų tėveliai darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Sveikata yra visuomeninė ir ekonominė vertybė, vadinasi ir tautos kultūros dalis. Vertybių sistemoje svarbu iškelti sveikatos prioritetą, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, skiepyti tinkamą požiūrį į savo ir kitų sveikatą. Dėl to tai ir tapo šių metų sveikatingumo dienos tikslu.

Sveikatingumo dienos programa prasidėjo visų bendra mankšta mokyklos kieme. Puikiai nusiteikę, skambant muzikai, naujoje aikštėje rikiavosi mokiniai. Šiais metais mankštą vedė mokyklos ketvirtokai: Jurinta Pranckūnaitė, Karolina Vandelskaitė, Daniil Chumachenko. Juos paruošė mūsų mokyklos sporto būrelio mokytojos.

2d ir 2e klasės gražų rugsėjo 18d. rytą išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Kelionės tikslas – susipažinti su senovės architektūra, buitimi ir senovine meduolių kepimo ir puošybos technika. Mokiniai aplankė etnografinių regionų ekspozicines sodybas, tačiau labiausiai patiko kepti ir puošti kvapnius ir skanius meduolius.

Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.

2015 metai paskelbti Lietuvos etnografinių regionų metais. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai vykdė projektą „Keliaujame po Lietuvą“, kuris vyko keliais etapais.

Mokytojos paruošė pažintinius stendus, supažindinančius su kiekvienu etnografiniu regionu: tarmėmis, tautiniais drabužiais, tradicijomis.

Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai įvairiose programose piešė, rašė laišką, braižė lenteles ir diagramas. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali padėti ir mokytis. Konkurso dalyviams kompiuteris tikrai yra draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

Tegul saulutės spindulių

Tau niekad nepristinga, mama !

Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių...

Tik būki laimingiausia, mano mama !

Šilčiausius žodžius balandžio 30 d. Gilučiuose vykusiame renginyje vaikučiai tarė savo MAMYTĖMS.

Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimtasis „Kengūros“ konkursas. Jame kasmet aktyviai dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai (šiemet net 79 pirmų-ketvirtų klasių mokiniai).

1-2 klasės priklauso „Nykštukų“, o 2-4 klasės – „Mažylių“ grupei.

Konkurso organizatoriai sveikina šaunius dalyvius, tikisi, kad jų entuziazmas neišblės, džiaugiasi bendro nuoširdaus darbo rezultatais ir linki sėkmės ateityje.

Pateikiame tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2015“ preliminarius rezultatus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Genė Markevičiūtė

Šiandien mokykloje vyko Elektrėnų savivaldybės anglų kalbos viktorina „English is easy and fun!“.

Džiaugiamės sulaukę mokinių komandų iš Vievio pradinės mokyklos, Kietaviškių  pagrindinės mokyklos, Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus, Semeliškių gimnazijos.

Mokinius pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Ji pasidžiaugė, kad tokia viktorina vyksta savivaldybėje pirmą kartą ir palinkėjo visiems mokiniams sėkmės. Viktoriną vedė ir užduotis sugalvojo anglų kalbos mokytoja Aušra Kanapkienė. Jai talkino mūsų mokyklos antrokė Gabrielė Zablockytė.