Balandžio 22 dieną mūsų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas (I etapas). Dalyvavo 25 mokiniai. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Augustę Grinevičiūtę, 1c klasės mokinę, mokytoja Rima Gervienė,

Nojų Orą, 2b klasės mokinį, mokytoja Enrika Narakienė,

Igną Muškietą, 2e klasės mokinį, mokytoja Elona Sereikienė,

Kamilą Šumskaitę, 3a klasės mokinę, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Roką Sodaitį, 3d klasės mokinį, mokytoja Elena Volosevičienė.

Balandžio 23 d. vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (II etapas), kuriame dalyvavo 5 mūsų mokyklos geriausieji skaitovai ir džiaugiamės pasiektais rezultatais:

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

PIRMA

ROKAS SODAITIS

3d

Mokytoja metodininkė Elena

Volosevičienė

TREČIA

KAMILA ŠUMSKAITĖ

Vyr. mokytoja Jolanta

Baranovienė

PASKATINAMOJI

AUGUSTĖ GRINEVIČIŪTĖ

1c

Vyr. mokytoja Rima Gervienė

„Šalis ta – Lietuva vadinas...“

Kovo 10-ą dieną mokykloje vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 24-ąsias metines. Visus pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė.
   Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai ir mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė vasario-kovo mėnesiais vykdė projektą „Šalis ta – Lietuva vadinas...“. Trečiokai rašė rašinius, kūrė eilėraščius, paruošė stendus tema „Keliaujame po Lietuvą“. Projektą vainikavo šventinis koncertas, kurio metu mokiniai deklamavo, dainavo, šoko. Mokytojos kartu su visais „keliavo“ po Lietuvą, aplankė žymiausias vietas ir miestus.
    Ruošiant programą trečiokams talkino šokio mokytoja Angelė Pačėsienė ir muzikos mokytojos Jūratė Špikienė ir Giedrė Takarauskaitė.

Didžiajame Liertuvių kalbos žodyne rašoma:
     „riešinė, riešinės-
     1.pirštinė su ilgu raštuotu riešu;
     2.ant rankos riešo maunamas megztas rankogalis
      Dažniausiai šis žodis vartojamas antra reikšme.
    Kaip per stebuklą išlikusios ir mūsų muziejuose išsaugotos riešinės - puošni aprangos detalė - šiandien iš naujo pradėtos dėvėti ne tik prie tautinio kostiumo, bet ir prie išeiginio klasikinių formų kostiumėlio, suknelės.