Elektrėnų pradinėje mokykloje, kaip ir  kiekvienais metais, tradiciškai vyko projektas „100 dienų mokykloje“. Džiugu, kad šiame projekte aktyvūs buvo ne tik pirmų klasių mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai klasėse piešė pirmąją savo vardo raidę, dalyvavo dailiojo rašto konkurse, mokėsi eilėraščių, dainų, šokių… Tėveliai taip pat pagamino kūrybingas ir išradingas raides, kuriomis papuošėme salę prieš šventinį renginį.

Lietuvišku žodžiu žaidžiu!
Kol Žodis gyvas – bus gyva
Jį dovanojus – LIETUVA.

Ramutė Skučaitė

2016 m. vasario–kovo mėn. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko vienas iš renginių, skirtų Mokyklos bendruomenės metams paminėti. Šio renginio tikslas  gilinti lietuvių kalbos dalykines žinias, skatinti norą domėtis gimtąja kalba, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius su socialiniais partneriais, skleisti gerąją patirtį.

2016 m. vasario 24–26 dienomis vaikai mankštinosi kartu su Sveikatos Princu ir Grožio Princese.

„Sveikatiada“ kartu su pozityvios animacijos projektu „Sveika ateitis“ pristatė ir vaikams pademonstravo animuotą programą.

„Sveika ateitis" – pozityvios animacijos projektas, taikant kineziterapijos, menų terapijos ir psichoterapijos metodus. Tai prevencinės programos vaikams ir suaugusiems, naudojant intelektualinę idealistinę animaciją ir kineziterapijos metodus. Šio projekto misija – supažindinti ir išmokyti sveikatos palaikymo pagrindų.

2016 m. vasario 26 d. į mūsų mokyklą atvyko edukatorė iš Vikingų kaimo su programa „Viduramžių Lietuvos žaidimai“. Šioje linksmoje pamokoje dalyvavo penkių klasių mokiniai. Senoviniais drabužiais pasipuošusi edukatorė papasakojo vaikams apie stalo žaidimų atsiradimo istoriją nuo senovės Egipto iki vėlyvųjų viduramžių, supažindino su stalo žaidimo taisyklėmis. Vaikai buvo aktyvūs programos dalyviai: galėjo žaisti įvairius senovinius stalo žaidimus, sužinojo, kaip pasigaminti sukutį, galėjo pūsti ragą, palenktyniauti, kuris pirmas susuks virvę.

Vilniaus etninės kultūros centras ir ETNO arbata pakvietė vaikus piešti savo svajonių puodelius. Piešinyje turėjo atsispindėti tradiciniai lietuviški raštai, ornamentai, kalendorinių švenčių motyvai ar kiti tradicinės kultūros elementai.

Savo svajonių puodelius nupiešė ir į konkursą išsiuntė vienuolika mūsų mokyklos mokinių.

Kviečiame pasigrožėti jų darbais.

Visus konkurso darbus galima rasti ir balsuoti už labiausiai patikusį adresu: